מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

עורך דין מסים

עורך דין מיסים

/ אמיר כהן
עורך דין מיסים
לפעולות רבות שאנו מבצעים, הן בתחום העסקי והן בתחום האישי והפרטי, משמעות מסוימת מבחינת רשויות המס. ברוב המקרים אנו אפילו לא מדמיינים ולא מבינים עד לאן מגיעות זרועותיהם של רשויות המס השונות בתחומים הנוגעים לחיינו ואיננו יודעים או שלא מבחינים מתי חלים על פעולות אישיות שלנו מיסים שונים. המיסים נוגעים כמעט לכל תחום בחיינו עד שבנקל אפשרי הדבר שיום אחד נקבל בקשה לתשלום מס שבכלל לא תכננו ולא חשבנו שנצטרך לשלמו. כדי להדקים תרופה למכה, חכם יהיה לפנות לייעוץ אצל עורך דין מיסים לפני כל עסקה משמעותית שנרצה לעשות. הייעוץ אצל עורך דין מיסים אמור לתת לנו מושג לגבי סוג וסכום המיסים הצפויים לנו בעקבות העסקה אותה אנו שוקלים לבצע.
ייעוץ עם עורך דין מיסים
רבים חושבים שמיסים זה דבר פשוט, אך למעשה דיני המיסים הם רבים וסבוכים ומי שלא מכיר את התחום באופן מקצועי, עלול למצוא עצמו מסתבך בניסיון להבינם. כדי להכיר את דיני המיסים יש ללמוד את התחום לעומקו ולהתמחות בעבודה מעשית מול רשויות המס. כמעט כל אדם נתקל לפחות פעם   אחת בחייו, ולרוב יותר מזה, במצב בו הוא נזקק לייעוץ של עורך דין מסים  לתכנון נכון של מהלכי מס וכדי להבין האם עסקה מסוימת באמת משתלמת מבחינת גובה המס בו היא מחויבת. עורך דין מיסים מייעץ ללקוחות פרטיים כמו גם למי שמקים עסק וכמובן לחברות גדולות ומבוססות, בכל המקרים הללו, תכנון מס על ידי עורך דין מיסים הוא לא מותרות, אלא תנאי הכרחי להבטחת רווחים מהעסקה.
עורך דין מיסים לעסקים
למשרד עורך דין מיסים יש הרבה מה להציע ללקוחות עסקיים, לארגונים גדולים וחברות, ייעוץ של עורך דין מיסים בתחום עשוי לחסוך הרבה מאוד כסף ועד מאות אלפי שקלים לחברה או עסק גדול בצמיחה. על אחת כמה וכמה, עסק צעיר בהקמה או בשנותיו הראשונות, זקוק לתמיכת עורך דין מיסים כדי לחסוך בהוצאות המיסים הבלתי נמנעות וכך להגדיל את סיכויי ההצלחה של העסק בשנות הצמיחה. תכנון נכון של מיסי העסק המבוצע על ידי עורך דין מיסים יפיק תועלת רבה וחשובה לא פחות מהתכנון העסקי. חברות ותיקות המבקשות להרחיב עסקיהן לחו"ל חייבות להתייעץ קודם עם עורך דין מיסים כדי להימנע ממצב של כפל מס בין המדינות, כדאי להבין את אופציות המיסוי הבינלאומיות העומדות בפני החברה עם כניסתה לעולם העסקים הבינלאומי.
עורך דין מיסים גם ללקוח הפרטי
חיסכון של מאות אלפי שקלים הוא חשוב מאוד כשמדובר בחברה גדולה, אך עבור הלקוח הפרטי, גם מס של מאות בודדות יכול להשפיע רבות על רמת החיים ותקציב המשפחה. עורך דין מיסים יסייע ללקוח הפרטי בעסקאות של קניה ומכירה, בעיקר של דירות ובתים, וכן במקרים של שינויים בתושבות וחזרה לארץ ועוד.
 
משרד עורכי דין - דורון, טיקוצקי, עמיר, מזרח
אמיר כהן
שמי אמיר כהן עוסק בקידום עסקים במדיות חברתיות ובגוגל.
שמי אמיר כהן,עצמאי, עוסק בקידום אורגני וכן בקידום אתרים ברשתות חברתיות. כמו כן, עורך סרטונים שיווקיים.
Kadem O.T
תל אביב
0544-960014
153-544-960014
חוק ומשפט - דיני מיסים
תאריך: 13/7/2010
תגיות:   עורך דין מיסים    מס הכנסה   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום חוק ומשפט - דיני מיסים

הסרת מחדל בתיקי מס פליליים- שיקול לקולא? / אלי דורון
בטרם נדון לגופו של עניין מהי הסרת מחדל והאם הדבר מהווה שיקול לקולא בענישת הנישום, נציין תחילה את מדיניות הענישה השלטת כיום בבתי המשפט לאור ביצוע עבירות כלכליות ככלל ועבירות מס בפרט.
מולדובה- יעד אטרקטיבי לתכנוני מס / אלי דורון
כחלק משאיפתה של רפובליקת מולדובה למשוך משקיעים זרים ובכדי לעודד את הישארותם והשתקעותם במדינה לפרקי זמן ארוכים, עברה במהלך השנים האחרונות המדינה הסובייטית בדימוס מספר רפורמות מהותיות בשיטת המיסוי המונה
עידכונים בדיני החברות ודיני המס בקפריסין / אלי דורון
באוגוסט 2011 התקבלו בפרלמנט הקפריסאי מספר תיקונים לדיני החברות, חוק מס ההכנסה וכן חוק ה- Special Defence Contribution Tax, אשר נועדו להגדיל את הכנסות המדינה ממיסים. עיקרי התיקונים יפורטו להלן:
ייעוץ מס הכנסה –שיטת המס בישראל לפני הרפורמה הנקבעה ב"חוק לתיקון פקודת מס הכנסה" / אלי דורון
מיסוי הכנסה פרותית ככלל, שיטת המס הישראלית לפני הרפורמה הייתה מבוססת על הזיקה הטריטוריאלית אשר בחנה את גבולות סמכות המיסוי הישראלית בהתאם לגבולותיה הגיאוגרפיים של מדינת ישראל. אלא שבמספר הוראות בפקו
גביית מס אמת או נוחות לשלם- הוצאות רכב צמוד יוכרו בניכוי / אלי דורון
בפס"ד שניתן ע"י בימ"ש המחוזי בירושלים הוכרעה מחלוקת שנתגלעה בין פקיד השומה במס הכנסה לבין עירית מעלה אדומים. ליבת המחלוקת נולדה מעצם סירובו של פקיד השומה להכיר בהוצאות הרכב התפעולי השייכים לרשות והמשמ
גביית מס אמת או נוחות לשלם- הוצאות רכב צמוד יוכרו בניכוי / אלי דורון
בפס"ד שניתן ע"י בימ"ש המחוזי בירושלים הוכרעה מחלוקת שנתגלעה בין פקיד השומה במס הכנסה לבין עירית מעלה אדומים. ליבת המחלוקת נולדה מעצם סירובו של פקיד השומה להכיר בהוצאות הרכב התפעולי השייכים לרשות והמשמ
ייקור ארנונה במסלול הירוק של משרד האוצר/ אירמה חלי, עו"ד / הנריק רוסטוביץ
שר האוצר הגה רעיון מקורי לזירוז תהליכי מתן אישורים חריגים לשינויים בתעריפי הארנונה, אולם זה לא יפתור את בעיית הסחבת של משרד הפנים
גביית ארנונה לא חוקית של עיריית בת ים / הנריק רוסטוביץ
הליכי גבייה מנהליים מקנים לרשות זכויות רבות נגד חייבים כגון זכות עיקול ומימוש רק כאשר לאזרח יש חוב לא שנוי במחלוקת. אין לפעול בגבייה מנהלית כאשר מדובר בחובות ישנים, המשתרעים על פני שנים רבות.
בית המשפט: עיריית ירושלים גובה ארנונה באמצעות "התראות מבהילות, העשויות לערער את שלוותו של כל אדם" / הנריק רוסטוביץ
המאמר מדבר על מחדלה של עיריית ירושלים אשר שלחה הודעה על אי תשלום חוב ארנונה גבוה מאוד בטרם בדקה את העובדות באשר לנכס שלגביו הוצא החוב.
כיבוד הסכם שומת ארנונה אינו נחלתה של עיריית חולון / הנריק רוסטוביץ
הסתמכות נישום על שומת ארנונה הביאה לביטול הגדלת החיוב
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים