מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

דודי שמש

דודי שמש

/ אורי ג
דודי שמש וקולטי שמש –ההיגיון מחייב!
 
העולם מתחמם? נוטפים מזיעה בחום יולי-אוגוסט? ליבי נוטף אליכם. עם זאת, אני חייב למשוך את תשומת ליבכם לאבסורד המטריד אותי כבר רב. חימום מים באמצעות דוד חשמלי באמצע הקיץ? זה נשמע לכם הגיוני? ככל שהמודעות לנושא איכות הסביבה גוברת, כך מתגלים עוד ועוד מנהגים מן העבר כמפגעים מהם יש להיפטר, ויפה שעה אחת קודם. מייד אדבר על דודי שמש וגם קולטי שמש.
 
התקנת דודי שמש וגם קולטי שמש הינה השקעה מכובדת, אך גם משתלמת, הן מבחינה כספית והן מבחינה סביבתית. בניגוד לתחומים אחרים, בהם ניצול אנרגיית השמש הינו מורכב ובעייתי, הרי שבתחום הספקת המים, הטכנולוגיה של דודי שמש פשוט אידיאלית. קולטי שמש רותמים את אנרגיית השמש, בה נתברכנו בישראל, בעוד דודי שמש שומרים בתוכם את המים ומאפשרים לכם ליהנות ממים חמים בכל שעות הערב והלילה.
 
אבל מה עושים בחורף?!
בישראל, גם בימי החורף נתברכנו (או קוללנו) בימי שמש רבים. לכן, סוגיה זו אינה בעייתית. גם בשביל אותם ימים בהם מסתתרת השמש מאחורי מעטה העננים, בבתים רבים פשוט משלבים בין דודי שמש לבין דודי חשמל. כך, ניתן להשתמש בכל השנה בדוד שמש, ובמקרה הצורך, להפעיל דוד חשמלי.
 
כדי לנצל באופן מיטבי את יכולתם, מומלץ לבצע טיפולי אחזקה שוטפים בדודי שמש ובקולטי שמש ולהכינם כראוי לימי הקיץ. בשל החשיפה המתמדת לפגעי מזג האוויר, עם הזמן נצברים עליהם אבנית, אבק, לכלוך ושאר מרעין בישין. עם הזמן מפגעים אל מתקשים וקשה יותר להיפטר מהם. במקרים קיצוניים, הם פוגמים בתפקודן של מערכות סולאריות ובסופו של דבר, אף הורסים אותן קליל. טיפול אחזקת דודי שמש על בסיס שנתי, יכול להבטיח כי תוכלו ליהנות תמיד ממים חמים בקלות ובזול.
 
מקלחת נעימה וזכרו לחשוב על כל טיפה!
אורי ג
הפרופיל שלי
הפרופיל שלי
שם עסק
תל אביב
בנייה ושיפוצים - כללי
תאריך: 25/7/2010
תגיות:   דודי שמש   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - כללי

איטום וזיפות במודיעין / לילך כהן
שאננות ולא לאטום את הבית, כהכנה לחורף המתקרב. איטום וזיפות במודיעין יכול לתת מענה גם לצרכים אחרים כמו איטום קירות מפני רטיבות, איטום רצפות ועוד. אז מתי צריך איטום וזיפות ולמי פונים? כל התשובות בפנים.
מיזוג אוויר במודיעין / לילך כהן
אחד מהאמצעים למיזוג אוויר הבולטים ביותר, ששינו את חיינו בלי הכר. לכן לא מפתיע שדווקא בחודשי הקיץ החברות יוצאות במבצעים למערכות מיזוג אוויר. אז איך בוחרים מערכת כזאת ומה ההבדלים בניהן? כל התשובות כאן.
עבודות גבס במודיעין / לילך כהן
וזה הזמן לחלק את החדר הגדול לשניים. אם המצב הזה מוכר לכם, אתם צריכים בעל מקצוע שמתמחה בביצוע עבודות גבס במודיעין, שיבצע את העבודה שאתם צריכים בצורה הטובה ביותר. אז איך מוצאים אחד כזה? כל התשובות כאן.
דודי שמש במודיעין / לילך כהן
ה מטבעה, מרבים לנצל את השמש ולהעדיף דודי שמש על פני דודי חשמל, שצורכים אנרגיה בזבזנית ויקרה. אז איך מתקנים דודי שמש במודיעין ולמה הם עדיפים על דודי חשמל או אופציות אחרות לחימום מים? כל התשובות בפנים.
הובלות במודיעין / לילך כהן
מודיעין היא עיר חדשה יחסית ואנו יכולים לראות כיצד רבים עדיין מגיעים לגור בעיר נהדרת זו. פרויקטים חדשים מציעים ללא מעט תושבי ערים אחרות בישראל לראות מה מציעה עיר זו וכיצד היא יכולה לתרום לאיכות חייהם
סוככים: מלוינסקי עד שיינקין / אביב יועצים
סוככים הם כמו ג'ינס וטי שירט, תמיד נכון, תמיד מעודכן, תמיד הולם את רוח התקופה. כמובן, גם בפריטים קלאסיים ועל זמניים יש שינויים בהתאם לתקופה.
סוככים: סוכך המחר / אביב יועצים
סוככים היום משמשים לנוי לא פחות מהצללה. ומה תפקידם בעולם המחר?, סוככים עשויים בעתיד לשרת אותנו יותר מאשר לנוי ולנועם.
סוככים: אופנה על זמנית / אביב יועצים
אם תאמצו את הזיכרון ותסתכלו כמה עשורים אחורה, אין ספק שתגיעו למסקנה - כל מה שקשור באופנת קיץ הוא פשוט אופנה על זמנית, שמלווה אותנו שנים ארוכות: סוככים הם כבר שנים רבות איתנו.
סוככים: קשת של צבעים / אביב יועצים
כן, לא תצליחו להתחמק מהפקקים, לא מהמוני האדם השוטפים את הרחובות והקניונים בקיץ של החופש הגדול, אבל לפחות מהשמש אפשר, בינתיים, להתחבא תחת צילו מלא החן של סוכך זה או אחר ולהתמסר לשלווה ולשקט...
סוככים וקריאה בקפה / אביב יועצים
באמצעות בחינה של סוככים אפשר בהחלט לגלות תכונות אופי באדם שבחר אותם. אם תסתכלו על סוככים, לא משנה איפה, בגינה, בחצר או במרפסת של מישהו, בכניסה לחנייה, בבית קפה ברחוב שטוף שמש, בחנות היושבת ברחוב הסואן
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים