מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מתנות ליום הולדת לילדים

מתנות יום הולדת לילדים-האם כולם מרוצים ?

/ רונן שוסהיים

כיום, ילדים העורכים מסיבת יום הולדת לחברי כיתתם מקבלים כמה עשרות מתנות עטופות בצבעוניות מגרה וחגיגית אולם בעלותערך ועניין נמוכים לילדים. דבר זה נובע מעלותן הנמוכה הנמוכה (כ 30 עד 40 ₪ כנהוג במקומותינו ) והאכזבה ניכרת על פניהם של הילדים.

טקס פתיחת המתנות, המתקיים לאחר סיום המסיבה ועזיבת אחרון האורחים, בדרך כלל בנוכחות המשפחה הקרובה הופך לעיתים קרובות להיות אירוע מאכזב ומתסכל הן עבור הילד והן עבור ההורים המתאכזבים לצפות בתגובותיו של ילד יום ההולדת

חלקן הקטן של המתנות נשמרות ונעשה  בהן שימוש,אך גם הוא בד"כ קצר מועד מכיוון שהמתנות אינן אטרקטיביות מספיק, לדוגמא ערכות יצירת גבס פשוטות.  לעיתים, מכיוון שהמוצרים אינם איכותיים (בגלל המגבלה התקציבית) ומתקלקלים לאחר זמן קצר בלבד כמו למשל שעוני יד לא איכותיים, כדורי ספורט וכדומה.

שאר המתנות מועברות לתא המטען של אם המשפחה בכוונה להחליפן, במוקדם או במאוחר. זוהי מטלה שאינה פשוטה כלל דורשת משאבי זמן וזאת מכיוון שברוב המקרים המתנות נקנות ע"י אורחי מסיבת יום ההולדת בחנויות שונות אשר יש לעבור בכולן ובכל אחת מהן לקבל זיכוי כספי אשר מכריח את ההורה להוציא סכום נוסף מכספו בכדי לרכוש מתנה איכותית. לגבי חלק מהמתנות לא ניתן כלל לאתר את מקור קנייתן ולא ניתן להחליפן.

מנגד, עומדות מתנות יום הולדת איכותיות אשר ילדים היו שמחים מאוד לקבל, כגון משחקי קופסא ומחשבה איכותיים,ערכות יצירה ומדע איכותיות, מכוניות ומטוסי שלט, מותגים שונים ועוד ועוד. מתנות כאלה, לא יוכלו לקבל מכיוון שמחירן אינו בסדרי הגודל של המתנות הנהוגות כיום.

התוצר הסופי של הבעיות שתוארו עד כה הינן שילד יום ההולדת, בסופו של דבר אינו בא על סיפוקו ואינו מקבל מתנות שהוא חושק בהן. מתנות כאלה יקבל אם בכלל רק לאחר מסיבת יום ההולדת, בדרך כלל לאחר שבוע או שבועיים.

אשר לאורחי יום ההולדת, גם במקרה זה המצב הקיים כיום רחוק מלהיות מושלם. הם נדרשים להגיע במיוחד לחנות הצעצועים כ 30 פעמים בשנה עבור כל אחד מילדיהם, בדרך כלל בדקה ה 90 ולעמוד חסרי אונים מול מדפי המשחקים, כאשר הם נדרשים למצוא מתנה שהינה יחסית מושקעת, איכותית וחדשנית אשר תשמח את ילד יום ההולדת וכל זאת בסכום של 30-40 ש"ח. תהליך זה מסתיים בדרך כלל לאחר לפחות 15 דקות של שיטוט בחנות ובהוצאה הגדולה יותר מן המתוכנן.

לסיכום, הדרך בה ניתנות ומתקבלות מתנות כיום רחוקה מלהיות מושלמת. נראה כי מסיבת יום ההולדת המושלמת שהורים מקיימים עבור ילדם האהוב הייתה יכולה לבוא לסיומה בפתיחת מתנות אשר תלהיב יותר את הילד ותהפוך את ההורים למרוצים יותר.

 www.giftme.co.il , אתר אינטרנט למתנות יום הולדת לילדים מנסה לפתור מצב זה בדרך ייחודית שבאה לפתור את נקודות החולשה האלה.

רונן שוסהיים
665
בן 41, עסקתי במכירות ושיווק בתעשיית האינטרנט וההיי-טק במשך קרוב ל 12 שנה. כיום יזם ובעלים של www.giftme.co.il/
GiftMe
אתר אינטרנט שיאפשר לילדים שלנו לקבל מתנות יום הולדת מדהימות מהחברים שלהם.
קישור לאתר
בית ומשפחה - הורות
תאריך: 15/12/2010
תגיות:   יום הולדת    מתנות    ילדים    ימי הולדת    יומולדת   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בית ומשפחה - הורות

מנשא לתינוק המלצות / LoadSEO SEO
מזל טוב! נולד לכם תינוק. כדי שהוא יהנה ממגע ממושך ואתם תוכלו להמשיך בשגרה, כדאי שתרכשו מנשא לתינוק. המלצות לבחירת המנשא הנכון יעזרו לכם בקבלת ההחלטה המתאימה לכם ביותר. כנסו להמלצות.
הקניית ערכים לילדים דרך דמות לחיקוי "זהירוני" / עוזי פלג
ריך "זהירוני" הוא באופן שהוא מנסה להקנות דפוסי התנהגות בסיסיים לילדים בגיל הרך ללא שימוש באסורים התנהגותיים ישירים כלשהם, האסורים מועברים דרך "זהירוני" שמתנהג באופן שההורים היו רוצים שילדיהם יתנהגו.
חשיבות המשחק בחוץ עבור ילדים / ofer rashkes
המאמר מציג את חשיבות המשחק בחוץ עבור ילדים
התפתחות ילדים דרך משחק והשימוש במתקנים מתנפחים כדוגמה / ofer rashkes
למשחק בגיל הרך חשיבות ותרומה משמעותית להתפתחות הילד והוא מהווה את הדרך האפקטיבית ביותר ללמידה משמעותית. המאמר עוסק בחשיבות המשחק להתפתחות הילד ומביא דוגמא מוחשית מהמשחק במתקנים מתנפחים.
איך בוחרים עגלת תינוקות? / רוני מיכאל
עגלת תינוקות לא צריכה להיות הכי משוכללת, הכי מודולרית או הכי מפוארת – היא צריכה להתאים בדיוק לכם ולצרכים שלכם. כך תדעו איך לבחור עגלת תינוקות מושלמת לכם ולאוצר שלכם
מתנות יום הולדת לילדים-האם כולם מרוצים ? / רונן שוסהיים
מסיבות יום הולדת לילדים בגילאי 5-12 הופכות להיות מושקעות ומוקפדות יותר ויותר משנה לשנה. נושא אחד נשאר מאחור - מתנות ימי ההולדת. הדרך שבה ניתנות היום מתנות רחוקה מלהיות מושלמת
משעמם לי / אורית אזולאי
ה לעשות עם עצמם . תפקידנו כהורים ללמד אותם, מה ניתן לעשות בזמן פנוי. עלינו להעביר להם מסר ברור, שאנחנו סומכים עליהם ומאמינים שהם ימצאו דרך טובה להעסיק את עצמם. איך עושים זאת ? לפניכם מס' הצעות:
הימים הראשונים בגן פרידה והסתגלות / אורית אזולאי
יו אם יבכה? ואיך לעזאזל אצליח להשאיר אותו שם בבקר הראשון ולשדר לו שהכול בסדר? תהליך ההסתגלות לגן הוא הדרגתי ושונה מילד לילד ובכל זאת ישנם מספר דברים שניתן לעשות כדי להקל ולסייע בהצלחת התהליך :
"אמא, אני לא מקובל!" / אפרת קליש
אחד הנושאים שיותר מטרידים הורים לילדים בגיל ההתבגרות, הוא בעיות חברתיות שיש לילד בחברת בני גילו. כשהילד פונה להוריו עם מצוקה, לרוב עולה צורך עז לפתור אותה עבורו. מייד. לתמיד.
בטיחות ילדים במכונית / גדעון וסיליסקי
במאמר זה אסדר לך, הקורא/ת את הנושא המורכב של הסעה בטוחה של ילדים במכונית. אתחיל בתיאור החוק בארץ, אמשיך בפירוט סוגי המוצרים הקיימים בארץ ובעולם שנועדו להסעת תינוקות וילדים במכונית ואסיים במספר עצות
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים