מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

שיווק רישתי

אל תהיה עצלן בשיווק רשתי

/ ניר חנינה
רוב בני האדם עצלנים ! זו עובדה. רוצים להגיע מהר יותר, טוב יותר ואם אפשר בלי לבזבז הרבה אנרגיה בדרך. סף הגירוי שלהם נמוך. הזכרו בתמונה הבאה... כמה מהחברים שלכם יושבים מול הטלוויזיה ולא מזפזפים למשך 10 דקות רצופות ? או באמת נשארים על אותו הערוץ גם בזמן הפרסומות...?
החשיפה שלכם לקהל המועמדים שלכם צריכה להיות עניינית ובעלת ערך גבוה, אל תפחדו להעניק ערך לעולם, להיפך אתם תתוגמלו שבעתיים ואף יותר ! זוהי עובדה !
הערך שאתם צריכים לתת חייב להיות גבוה בעיני הזולת לא בעינכם, אנחנו עוסקים בתחום של אנשים, המקום לרוץ מהר יותר ולהפציץ את קהל החשיפה שלכם במידע – ממש לא מועיל ! אתם אוהבים שחופרים לכם?... אני לא.  אז למה הרבה מרשתים חושבים שאם הם ידברו על העסק שלהם בכל הזדמנות שרק קיימת ולכל אחד שעובר לידם ולא משנה אם אותו אדם באמת מקשיב להם – הם יזכו במטרה שהם כה חפצים בה.  ידידיי, חפירות רק בתחום הארכיאולוגיה- שם תמצאו אוצרות לא בתחום שלנו, בתחום השיווק המרושת החפירות מובילות לחרסים, שום תוצאה – וזאת עובדה !  אני יודע זאת על עצמי כאשר משווק מנסה לחפור לי והוא מקווה ומצפה שייצא לו מזה משהו. הקונספט של הגישה הזו שגויה לחלוטין. אנו עוסקים בעסק של אנשים, תקשורת והוא חייב לעבור במדיה ובתמהיל הנכון. בעולם שלנו בו אנו חשופים לגירויים כל הזמן באופן בלתי פוסק עלינו להיות נבדלים מהשאר. האינטרנט מספק לנו את היכולת הנכונה לעשות זאת. לספק מידע לקהל המתעניינים שלנו בצורה הנכונה, בפרק זמן קצוב ובאופן ענייני ! 
אז מה בעצם האינטרנט יכול לספק לנו..(בעיקר בשיווק רישתי).?
·       במת חשיפה רחבה כלל עולמית בה אנשים נחשפים אליכם מרצונם החופשי ולא אחרי שביצעו אצלהם עבודת חפירה מאומצת.
·       הזדמנות לייצר מערכות יחסים עם קהל החשיפה שלכם בצורה נכונה ויציבה
·       להעניק ערך לזולת בצורה אמיתית ונכונה – הרי המכתב הזה אשר אני רושם אותו אליכם מגיע מתוך מטרה להעניק ערך לכם המרשתים.
 
תוכלו לשאול עצמכם למה אני חושף את המידע הזה   התשובה היא מאוד פשוטה – על מנת להצליח בחיים ובעסקים עליכם לשתף אחרים – עובדה ! פיצה האט לא  מגלגלת מליוני דולרים רק משום שהיא מכינה פיצות ושמה אותם על המדף. היא עושה זאת משום שהיא עונה על צורך להאכיל אנשים בפיצה טובה !           
החיים הם עסק של אנשים ובהם אתם חייבים להתנהל מולם. הערך שאתם מפיקים מהידע אשר אני מעביר אליכם שווה עשרות ומאות אלפי שקלים ( דולרים ) ביום ובחודש- תלוי מה אתם תחליטו לעשות איתו. אני מרוויח את הנתינה שלי לעולם ולכם, ואתם יודעים הגלגל מסתובב  ובסופו של דבר כולם מרווחים מהנתינה. חברה השמיעה באוזני משפט מקסים " החיים הם לא סך הנשימות שאתם נושמים אלר סך הרגעים אשר משאירים אתכם חסרי נשימה..."
 
  הדרך הנכונה לשתף אנשים בערך הוא דרך האינטרנט ( כמו המכתב הזה לדוגמא) .
בקישור הבא תוכלו לקבל בחינם מידע מקצועי אשר ימנף את העסק שלכם למעלה. 
 
לחצו כאן לקבלת הקורס הראשוני
לחצו כאן לקבלת הקורס המתקדם
  
בברכה
חנינה ניר
יזמות ושיווק רשתי
"הסוד- כיצד להצליח בשיווק רשתי"
http://style4us.magneticsponsoringonline.com/
 
 
 
 
ניר חנינה
ניר חנינה מומחה לשיווק רשתי ושיווק אינטרנטי,
ניר חנינה מומחה לשיווק רשתי ושיווק אינטרנטי,
שיווק רשתי ויזמות אינטרנטית
ניר חנינה מומחה לשיווק רשתי ושיווק אינטרנטי,
054-0000000
עסקים - יזמות עסקית
תאריך: 6/7/2010
תגיות:   שיווק רשתי    MLM    שיוק רשי   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - יזמות עסקית

סיבות להצלחה וכישלון של עסקים חדשים / אלידע
הקמת עסק חדש נתקלת באופן טבעי בהרבה מכשולים. מה כדאי לעשות וממה כדאי להזהר בהקמת עסק
הקמת עסק עצמאי / אלידע
הקמת עסק עצמאי דורשת שינוי חשיבה והרבה אומץ והתמדה.
תהליך הקמת עסק / דודו אלבז
תהליך שעברתי מאז שהקמתי את העסק שלי: בר לאירועים. כל מה בחור צעיר צריך לדעת על הקמה של עסק דרך העיניים שלי. הדרך בה התפתח העסק ואיתו הבגרות האישית שלי. הדרך בה עברתי עד למה שהגעתי היום
התפתחותם של הברים האקטיביים באזור הדרום / דודו אלבז
מאמר על גדילתה והתפתחותה של התרבות החדשה של שכירת ברים אקטיביים לאירועים בדרום הארץ.
הזדמנויות עסקיות לחיילים משוחררים / מואיז אלוש
חיילים משוחררים אינם נתפסים בד"כ כאנשי עסקים צעירים. למרות התדמית של חיילים משוחררים הזדמנויות עסקיות בהחלט מעניינות את הציבור הצעיר הזה, או לפחות השאפתנים שבו.על חיילים משוחררים ומימוש הזדמנות עסקית.
אל תהיה עצלן בשיווק רשתי / ניר חנינה
רוב בני האדם עצלנים ! זו עובדה. רוצים להגיע מהר יותר, טוב יותר ואם אפשר בלי לבזבז הרבה אנרגיה בדרך. סף הגירוי שלהם נמוך. הזכרו בתמונה הבאה... כמה מהחברים שלכם יושבים מול הטלוויזיה ולא מזפזפים למשך 10
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים