מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה מערכות אזעקה

/ gidi didi

מצלמות אבטחה מערכות אזעקה

 

תפקידיהן של מצלמות אבטחה ושל מערכות אזעקה מחולקים למספר תחומים:

מיגון ואבטחה

מניעה הרתעה

מעקב

לגבי אבטחה, מצלמות אבטחה המכונות גם טלויזיה במעגל סגור, משמשות לאבטחת בתים ומוסדות מכל הסוגים:

בבתים פרטיים משמשות מצלמות אבטחה לתיעוד תזוזת גורמים זרים ובלתי מוזמנים לבית. יכולים להיות אלו גנבים או אפילו בעלי חיים בלתי רצויים.

מצלמות אבטחה הן אמנם בעלות תפקיד מניעתי אך אם בכל זאת אם התרחש אירוע לא נעים של גניבה או שוד, מוטב כי אלו יהיו מתועדים על ידי מצלמות אבטחה לצורך פענוח וחקירה לאחר המעשה.

כבעלות תפקיד של הגנה, חשוב להציב מצלמות אבטחה במקומות החשופים לא רק לחדירת גנבים אלא גם להסתננות מחבלים ושאר גורמים עויינים מבחינה בטחונית. במיוחד אמור הדבר לגבי יישובים מבודדים כמו קיבוצים ומושבים, אשר אין בהם סיור משטרתי שגרתי יומיומי כמו זה הקיים ביישובים עירוניים.

בנוסף, יישובי קו העימות זקוקים אף הם למערכות של מצלמות אבטחה בהיקף גדול – כזה המקיף את כל השטח, על מנת להבטיח עצמם מחדירת גורמים מסוכנים.

תפקיד נוסף של מצלמות אבטחה הוא מעקב – במקרה זה תותקנה מצלמות אבטחה באופן נסתר – על מנת לתעד ולעקוב אחר סדר יומו של הנחקר ופעולותיו בכל שעה ושעה.

 

מערכות אזעקה

עם זאת, כרוך בדבר חיסרון מסויים, במיוחד כאשר מתקינים מצלמות אבטחה בחצר: עם כל חלוף חתול בחצר או בעל חיים אחר – עלולות מערכות אזעקה להתחיל לצפצף ולהזעיק את בעלי הבית או את חברת האבטחה ללא הצדקה.

לשם כך יש לשקול האם באמת כדאי לכוון מערכות אזעקה כך שיקלטו את הנעשה בחצר.

מצד שני ניתן להבין צורך זה ככל המדובר בבתים פרטיים וצמודי קרקע שם הסיכוי לחדירת פורצים מן החצר גבוה יותר.

מערכות אזעקה חדישות מציעות אפשרויות נוספות למעט תפקיד האזעקה עצמה – כך אפשר למשל לתכנת מערכות אזעקה כך שיכילו מספרים וטקסטים שונים כגון מספרי טלפון והודעות . כמו כן ניתן לתכנת מערכות אזעקה כך שאפשר יהיה לחבר אותן לטלפונים אחרים. תכונה זו יעילה במיוחד במצב שבו בני הבית אינם נמצאים והאזעקה החלה לצפצף. מערכות אזעקה מאותתות ישירות לנייד בל הבית על מצוקה כלשהיא.   מצלמות אבטחה , מערכות אזעקה ,מצלמות משולבות,מערכות אבטחה  

gidi didi
נולדתי לאב תתרן ולאמא חתרנית ,עכשיו אני מטר שמונים
בנייה ושיפוצים - בטיחות
תאריך: 27/12/2010
תגיות:   מצלמות אבטחה     מערכות אזעקה     מצלמות משולבות    מערכות אבטחה    


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - בטיחות

מערכות אבטחה לועדי בתים / אסף עוז
התקנת מערכות אבטחה בבניינים כפתרון אולטימטיבי להגברת בטחונם האישי של דיירי הבניין בעלות זניחה. בדרך זו ניתן להשיג "אבטחה וירטואלית" 24 שעות ביממה, להרתיע פורצים ומזיקים שונים מלפגוע ברכוש המשותף.
מצלמות אבטחה מערכות אזעקה / gidi didi
לגבי אבטחה, מצלמות אבטחה המכונות גם טלויזיה במעגל סגור, משמשות לאבטחת בתים ומוסדות מכל..
עיצוב בטיחותי לחדר ילדים / מיקי בן פורת
י בטיחות הכרחיים. מהכבד לקל ולא סתם, מה שכבד ונופל פוגע. רהיטים כבדים: יש להקפיד על חיבור וייצוב רהיטים כבדים לקירות או להקפיד לרכוש אך ורק רהיטים בעלי בסיס רחב. יש לשים לב במיוחד לארונות או שידות.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים