מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

שפעת הומיאופתיה

ואז הגיע החורף-שפעות והומיאופתיה

/ אבי לבנט

ואז הגיע חורף – הומיאופתיה וטיפול בשפעות

מאת: אבי לבנט, 054-7990712, www.levhomeopathy.com

תקופת החורף מגיעה ויחד עם הגשמים והקור, הסוודרים החמים והפוך של המיטה, מצטרף עוד חבר קבוע לחגיגת העונה – שפעות והצטננויות.

 

מדי שנה חולים במחלת השפעת כ- 10%-20% מהאוכלוסייה, כאחד מכל 10 מבוגרים ואחד מכל שלושה ילדים. עקב חולשת מערכת החיסון עלולה השפעת להיות קטלנית לחלשים, לקשישים ולחולים כרוניים. 20 אחוזים מהחולים במחלה מפתחים בעקבותיה סיבוכים. בין הנפוצים שבהם: ברונכיטיס, דלקת ריאות וסינוסיטיס.

 

כאשר הילדים שלנו הולכים לגנים ולבתי הספר בתקופת החורף, הם נחשפים לוירוסים וחיידקים שונים אשר נעים באוויר בטווח המוגן, המחומם והסגור של הגן  או בית הספר. ההידבקות היינה בלתי נמנעת, ואנו ניצבים מול עובדה – הסיכוי לחלות הוא גבוה ביותר.

אם כן, מה אנו עושים, האם לחסן את ילדינו, או את המבוגרים והחלשים שבינינו זה הפיתרון? אולי אין ברירה והחולי הוא בלתי נמנע? האם שוב נצטרך להאכיל את עצמנו ואת ילדינו בתרופות כימיות או חיסונים שונים ולסבול מתופעות הלוואי השונות? 

 

ההומיאופתיה היא הפיתרון!!! טבעי, מהיר וללא תופעות לוואי.

בהומיאופתיה כל אדם מקבל הכנה הומאופתית המותאמת לו אישית על פי מאפייניו ולא תרופה כללית למחלה, אין צורך בתרופות כימיות, ולא בתהליכים ארוכים של החלמה או חזרה של המחלה שוב ושוב, כי הגוף לא מצליח להתחזק.

טיפול הומיאופתי נכון מביא לשיפור תוך שעות וחזרה לקו הבריאות תוך זמן קצר עם שיקום של המערכת החיסונית ויכולת לעמוד אל מול איומים נוספים כאשר אנו מחוזקים ובריאים יותר.

ההכנות ההומיאופתיות בטוחות לשימוש גם אצל תינוקות, ילדים קטנים ונשים בהריון ויעילותן בהשגת התוצאה הרצויה היא לרוב מהירה וטובה.

 

מספר דוגמאות למאפיינים של רמדיז הומיאופתיות יעילות בטיפול במצבים של שפעת:

 

  • Nux-vomica –  טובה מאוד במצבים של שפעת, לרוב הסימפטומים הם חום מאוד גבוה, התקדמות מאוד מהירה של המחלה. צינה וצמרמורות מאוד חזקות, לא מצליחים להתחמם. לא רוצים לזוז מכיוון שהתנועה מעוררת את הצינה מחדש. הם רוצים מקלחת חמה אבל הם לא רוצים לקום כי פוחדים מהקור של הרוח. ישנן בעיות של עיכול, ובהתנהגות אנו נראה את הדאגה לענייני עבודה ואומרים שהם לא יכולים להרשות לעצמם את הזמן של המחלה.צרות רבות כתוצאה מהתקררות נעלמות לאחר שימוש ברמדי.
  • Arsenicum album – לרוב שפעות הקשורות לבטן, מעורב עם שלשולים והקאות. במצבים אקוטיים יהיה להם חום מאוד גבוה. ההתקדמות היא איטית. במצבים אקוטיים הם יכולים להגיד שחם להם בפנים, אבל קר להם בגוף. הם ירצו חלון פתוח על מנת לקרר את הראש. מתחיל בחום והופך לצינה. ישנו חוסר שקט פנימי. הם מרגשים מותשים לאחר מאמץ קל. לרוב רוצים חברה. ישנו חיפוי לבן על הלשון.
  • Gelsemium - התפתחות איטית של מחלה. ישנה חולשה אדירה וישנוניות, הם בקושי מתעוררים לפני שהם חוזרים למיטה. הכל מרגיש כבד. ישנם הרבה כאבים אך הוא פחות סובל מהכאבים. כאבי ראש עמומים שמתחילים מאחור ועוברים קדימה. פעמים רבות הפנים נראות חיוורות, והצבע של החיפוי על הלשון נוטה לצהוב.
  • Bryonia alba – חשיפה לקור מהווה גורם  מרכזי, התפתחות איטית של המחלה. לרוב החום הוא לא גבוה, יש צמרמורות, ישנם כאבים מאוד חזקים, לרוב הכאבים מאוד סימטריים. בדרך כלל הם לא רוצים אפילו לדבר איתך, הם רוצים שפשוט יעזבו אותם בשקט. לרוב יש צמא מאוד חזק.
  • Eupatorium perfoliatum - ברפואת צמחים מתאים לשפעות והצטננות, ברונכיטיס, זיהומים ודלקות במערכת נשימה עליונה ונזלות. ישנה נטייה לכאבים ושברים בעצמות. חום מאוד גבוה וכאבים בלתי נסבלים. הכאבים גורמים לחולה להיות חסר מנוח. ברמדי זו ישנו רצון מאוד חזק למים מאוד קרים במצב של צינה, למרות שזה מחמיר אותם.
אבי לבנט
הומיאופת קלאסי,בוגר בית הספר להומיאופתיה מסלול ודרך. מטפל בקלינקות בחיפה ובתל-אביב במגוון בעיות ותחומים.
הומיאופת קלאסי מוסמך, חבר באגודה הישראלית להומיאופתיה. מטפל בקליניקות שונות בארץ ומתמחה בטיפול בבעיות גופניות, רגשיות, התנהגותיות וקוגניטיביות שונות.
אבי לבנט-הומיאופת קלאסי
טיפול הומיאופתי בבעיות גופניות, רגשיות, התנהגותיות וקוגניטיביות שונות. התמחות בהתפתחות הילד.
מודיעין
054-4497387
קישור לאתר
בריאות ורפואה - בריאות ילדים
תאריך: 1/1/2011
תגיות:   ילדים    ילד    ילדה    מחלה    שפעת    מחלות    חורף    חום    הומיאופת    הומיאופתיה    הומאופת    הומאופתיה    ילד    ילדה   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בריאות ורפואה - בריאות ילדים

עידוד פעילות גופנית בקרב ילדים / ofer rashkes
המאמר מפרט חשיבות ודרכים לעידוד פעילות גופנית בקרב ילדים
ילדים זקוקים לפעילות גופנית / ofer rashkes
המאמר מפרט מדוע ילדים זקוקים לפעילות גופנית
חשיבות הספורט בחינוך לחיים בריאים / ofer rashkes
המאמר מציג את חשיבות הספורט בחינוך לחיים בריאים
תזונת תינוקות – משרד הבריאות / LoadSEO SEO
במאמר נלמד כדאי ומה לא בכל הנוגע לנושא תזונת תינוקות. משרד הבריאות הוציא המלצות ברורות בנושא וניתן לעשות בהן שימוש טוב ויעיל למען הילדים הקטנים שלנו.
תזונת תינוקות בגיל שנה / LoadSEO SEO
תזונת תינוקות בגיל שנה צריכה להיות מותאמת לצורת התפתחות התינוק ויכולותיו של התינוק. תזונת תינוקות בגיל שנה דוגלת בפיתוח מיומנויות חיוניות ועתידיות לתינוק.
תזונת תינוקות בשנה הראשונה / LoadSEO SEO
תזונת תינוקות בשנה הראשונה נושפעת בעיקר מריגישותו של התינוק ועמידות מערכת העיכול שלו למזונות מסויימים. תזונת תינוקות בשנה הראשונה
MAYASURF קייטנת גלישת גלים לילדים כפעילות גופנית / מאיה דאובר
קייטנת גלישת גלים של MAYASURF הנה אופציה מצוינת לפעילות גופנית לילדיכם בקיץ אשר יכולה להפוך לתחביב ספורטיבי לכל החיים זהו ספורט שעובד על כול שרירי הגוף וסיבולת לב ריאה ומומלץ להתחילו בגיל צעיר
פעילות גופנית שומרת על בריאות ילדינו / ofer rashkes
היות בריאים ומאושרים יותר. מאמר זה ימנה מספר יתרונות (גם כאלו שרובנו לא מכירים...) שמקנה הפעילות הגופנית בכלל, ולילדינו בפרט, וכך יסביר מדוע זה הכרחי שנעודד אותם להיות כמה שיותר פעילים מבחינה גופנית.
השמנת ילדים, סיבות ודרכי ההתמודדות עימה / ofer rashkes
מחשבה, דאגה, והתערבות. השמנה ילדים עלולה לגרום לבעיות בריאותיות שונות, ואף שהטיפול בה איננו פשוט, ישנה חשיבות מכרעת לעשות זאת בגיל צעיר ככל האפשר. מאמר זה יעסוק בגורמים להשמנת ילדים ובדרכי הטיפול בה.
מדוע חשוב לעודד ילדים לשחק בחוץ? / ofer rashkes
ותו של הילד. ילדים לומדים לשחק ביחד וכך מצליחים לפתח מיומנויות שונות. בעידן הטכנולוגי של היום חשוב יותר מתמיד לעודד את הילדים לשחק בחוץ, לא רק למען ההתפתחות חברתית או הפיזית שלהם, אלא גם עבור בריאותם.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים