מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מועדון אקולוגי

מועדון בת מצווה אקולוגי

/ אביב יועצים

מועדון בת מצווה אקולוגי

הורים רבים רואים בחגיגת הבת-מצווה רגע חשוב ומשמעותי בחייה של כלת הבת-מצווה. הורים אלה, בשיתוף פעולה עם הכלה, מנסים ליצור חגיגה שתהיה גם מהנה אבל גם בעלת מרכיבים ערכיים שיציינו את החשיבות של היום הזה. ערך שזוכה לתשומת לב רבה בימינו הוא הדאגה לאיכות הסביבה. השילוב של ערך זה בחגיגה אפשרי וניתן כיום לנסות ולמצוא מועדון בת מצווה שיארגן חגיגה מוצלחת שבה תהיה דאגה לאיכות הסביבה.

כאשר מועדון בת מצווה מפרסם את עצמו ברשת או בכל מקום אחר, הוא מדגיש יתרונות שונים שיש לו, מתהדר בעיצוב ובאווירה, מפתה את הלקוחות הפוטנציאליים במיני הבטחות, באבק כוכבים, בזוהר הרקיע ובאור השמש. מטרתו של מועדון בת מצווה שמפרסם את עצמו היא ברורה: הוא איננו מסתפק רק בדחיקת מרפקים כדי להתייצב בשורה הראשונה של המועדונים השונים המציעים את מרכולתם ושאר המקומות שמנסים למשוך אליהם את המשפחות שמבקשות לארגן חגיגה ליקירת ליבן. מועדון בת מצווה שמפרסם את עצמו מבקש גם, ואולי בעיקר, לבדל את עצמו מכל מועדון בת מצווה אחר שנמצא בסביבה. כדי למשוך לקוחות אין זה מספיק להכריז קבל עם ועדה "אני מועדון בת מצווה יפה, וחכם ומוצלח ואני עורך אירועים פרטיים." על המועדון להכריז ברמה: "אני מועדון בת מצווה שונה, מקורי ומיוחד." כל אחד ואחת שמבקש לארגן חגיגת בת מצווה רוצה שהחגיגה תהיה מקורית וייחודית ולא כזו שנבלעת בין המוני האירועים המתרחשים ללא הרף. לכן מועדון בת מצווה שמציע ייחודיות יצליח למשוך אליו יותר לקוחות ממועדון אחר שאין לו ייחודיות.

מועדון בת מצווה יכול לבחור לעצמו מגוון של דרכים לבדל את עצמו מכל מועדון בת מצווה שנמצא בסביבה. בידול אפשרי הוא הבידול הירוק. מועדון בת מצווה יכול לבחור בדרך הירוקה כדי לבדל את עצמו משאר המועדונים וכך למשוך אליו קהל לקוחות שהחשיבה הירוקה איננה זרה לו ואף מהווה מרכיב מרכזי בתפישת העולם שלו ובדרכי הפעולה שלה בעולם. בידול ירוק של מועדון בת מצווה הוא אסטרטגיה עסקית הגיונית במיוחד בעולם שבו המודעות הסביבתית גוברת ויותר אנשים מבקשים לצרוך ולהתנהג בצורה ירוקה. גם אם אנחנו נמנעים מלפרט את היתרונות הרבים שיש לסביבה ואת החשיבות של חשיבה ירוקה בימינו ומתעקשים להישאר רק בעולם הצר של שיקולים עסקיים הרי שיש יתרון ברור לכל מועדון בת מצווה שיבחר באסטרטגיית השיווק הירוק והפעולה הירוקה. מועדון בת מצווה ירוק הוא בחירה משתלמת גם מבחינה עסקית וגם מבחינה חברתית וסביבתית.

מה צריך לעשות מועדון בת מצווה כדי שהוא יוכל להתהדר בתואר מועדון ירוק? קשת האפשרויות הקיימת גדולה ומועדונים שונים יכולים לבחור את דרגת האקולוגיזציה שכל אחד מהם יבחר. מועדון בת מצווה ירוק הוא מועדון שחוסך בשימוש באנרגיה מתכלה, משתמש במקורות אנרגיה חלופיים כמו שמש ומים, מקפיד על שימוש בחומרים ממוחזרים ומקפיד על מחזור החומרים שבהם הוא משתמש, משתמש במוצרים ידידותיים לסביבה, נמנע מייצור פסולת מרובה ועוד. הרעיונות רבים והיריעה מצומצמת וכאן רק נותר להדגיש שניתן להיות מועדון בת מצווה ירוק. הבחירה באסטרטגיה ירוקה יכולה להפוך מועדון בת מצווה סתמי למקום בעל ערכים ייחודיים שימשכו קהל איכותי שישמח על המציאה.

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
בית ומשפחה - אירועים וחתונות
תאריך: 3/1/2011
תגיות:   מועדון בת מצווה    מועדון לבת מצווה   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בית ומשפחה - אירועים וחתונות

מהלך טקס חינה / רחלי פרץ
טקס חינה מרוקאי - מהי החוויה שנקראת חינה מרוקאית ? זוגות רבים נוהגים לחגוג טקס חינה מסורתי ומתייחסים אליו כאל הפקה לשמה, כזו שכרוכה בארגון רב המשווה לחינה טעם של חוויה בלתי נשכחת.
גני אירועים נכונים וגני אירועים מתאימים / אביב יועצים
אין דבר כזה גני אירועים מושלמים; יש רק גן אירועים שמתאים לכם ולכן הוא מושלם עבורכם. מה שאתם צריכים לחפש זו איננה השלמות; עליכם לחפש את ההתאמה – ההתאמה של המקום עבורכם.
גני אירועים אינם מיועדים רק לחתונות / אביב יועצים
לטובת הקוראים שאולי אינם מודעים לחלוטין לאפשרויות הגלומות בכל מיני גני אירועים אציין להלן עוד כמה דברים שאפשר לעשות שם מלבד חתונות מעוצבות וחד פעמיות (פחות או יותר.)
גני אירועים: פרק חובה בהיסטוריה האישית הישראלית / אביב יועצים
השיטוט בין גני אירועים כדי למצוא את אותו גן אירועים אחד ויחיד שיהיה טוב מכל האחרים הפך מזמן לעוד שלב בחייו של כל ישראלי ממוצע: לאחר הצבא והטיול להודו או לדרום אמריקה מגיע גם הרגע הזה.
גני אירועים: שיעור לחיים / אביב יועצים
השיטוט בין גני אירועים שונים כדי למצוא את המקום המתאים והנכון עשוי להיות מסע מפרך ולא תמיד נעים, אני רוצה להזכיר לקורא שהמסע הזה יכול להיות גם חוויה חיובית ובונה אם רק ניגשים אליו מהמקום הנכון.
עוגת דרדסים מבצק סוכר – לשדרג את האירוע לילדים / לילך כהן
הדמויות הכחולות האלו, שליוו אותנו בילדותינו, חוזרות עכשיו בסרט מצויר וזוהי הזדמנות נפלאה לחוות אותן שוב באמצעות עוגת דרדסים מבצק סוכר, או בכל עיר אחרת
עוגת יום הולדת - הפתעה מתוקה מבצק סוכר / לילך כהן
עוגות יום הולדת הפכו להיות תעשייה שלמה, החל מאנשים פרטיים שאופים עוגות נפלאות בביתם, עד לחברות גדולות שזו ההתמחות שלהן. אז איך מוצאים עוגת יום הולדת באיכות טובה? כל הפרטים במאמר הזה.
מועדון בת מצווה: תום עידן התמימות / אביב יועצים
מועדון לבת מצווה הוא הזדמנות מצוינת בשביל הילדה שלכם לעשות "שואו" על החברים. מועדון לבת מצווה מעניק לילדה הזדמנות להפגין ביופייה באופן שלא נראה בעבר ולהרגיש כמו אישה קטנה.
מועדון בת מצווה וניגוד אינטרסים / אביב יועצים
מועדון לבת מצווה היום צריך לעמוד בשתי משימות שהן לגמרי לא קלות, ולמעשה, הן אפילו די סותרות אחת השנייה. מועדון לבת מצווה היום צריך לרצות גם את קהל המבוגרים וגם את קהל הילדים שנמצאים במקום.
היהלומים טבעת אירוסין מחיר,טבעת יהלום מחיר,טבעות אירוסין מחירים ,מה חנויות תכשיטים לא מספרות לכם ??? / יעקב פוגל
ותכשיטים במדריך זה ריכזתי את רוב הטיפים והטריקים שיעזרו לכם בקנייה אין מוצר שכל כך קל בו "לעבוד בעיניים" על לקוחות כמו - יהלומים ותכשיטים במדריך זה ריכזתי את רוב הטיפים והטריקים שיעזרו לכם בקנייה
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים