מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

שלטי חוצות

שלטי חוצות - פרסום חזק

/ זלדה חן

שלטי חוצות

לאן שלא נפנה את מבטנו נראה אותם: בצידי הדרכים והכבישים, על בנייני מגורים וגורדי שחקים, על גשרים, בצמתים, בתחנות האוטובוס ואפילו על גדרות מסביב לאתרי בנייה. נדמה כי ככל שהתרבות הקפיטליסטית הולכת ומעמיקה, כך שלטי החוצות הולכים ומשתלטים על חיינו. כי תחת כל עץ רענן, בכל פינה או שטח פרסום פוטנציאלי צצים להם שלטי חוצות.

שלטים מוארים – הדרך היעילה להעברת מסרים פרסומיים

בעידן המודרני, אנו מוקפים במאות מסרים פרסומיים מדי יום. מאות חברות ומותגים מתחרים על תשומת ליבנו: בטלוויזיה, באינטרנט, ברדיו, במגזינים וגם בשלטי החוצות. ובסביבה רוויה במסרים פרסומיים, אין זה פלא שאנחנו מתחילים לפתח אדישות כלפי השלטים. במציאות שכזו החברות והמותגים צריכים לעשות כל שביכולתם כדי להבטיח שהשלטים שלהם יבלטו מעל כולם. אחד האמצעים הללו הם השלטים המוארים.

שלטים מוארים מבטיחים ששלטי החוצות יראו למרחוק גם בשעות החשיכה. שלטים מוארים בולטים מעל כל היתר, קלים לזיהוי ומושכים את תשומת הלב שלנו באופן מיידי. פרט לעובדה ששלטים מוארים המוסבים לשלטי חוצות מאפשרים לנו להיחשף למסרים הפרסומיים שבהם גם מחוץ לשעות הפעילות של העסק, שלטים מוארים גם מעניקים למסר הפרסומי פן מיוחד ויוצא דופן.

כל הדרכים להארת שלטים

שלטים מוארים המהווים שלטי חוצות קיימים במגוון צורות וסגנונות, שכן ישנן דרכים רבות להארת שלטים: שלטי חוצות בבניינים, על גשרים, על עמודי שילוט וכדומה ניתן להאיר באמצעות תאורת לדים, ספוט, פרוג'קטורים, RGB+ ועוד. ישנם גם שלטים מוארים הבנויים כתיבות העשויות מפרספקס או מחומר אחר, ובפנים ישנם גופי תאורה פלורוסנטיים המאירים את תיבת השלט כולה.

סוג נוסף של שלטים מוארים הם שלטי ניאון. בשלטים מוארים אלו כל אות או גופן בשלט מורכבים למעשה מגוף תאורה בוהק. ניתן להאיר את כל השלט בו זמנית, או כל גופן בנפרד במחזוריות כלשהי שמוגדרת מראש. שלטי ניאון המפורסמים ביותר הם שלטי הניאון המקשטים את רצועת המלונות בלאס ווגאס או את כיכר טיימס בניו יורק.

שלטי פח – שילוט חוצות יעיל ומוצלח

שלטי חוצות הם אמצעי פרסום יעיל במיוחד. אולם גם השלטים המשוכללים ביותר יאבדו מיעילותם אם הם לא ישרדו את תנאי מזג האוויר. חשוב לזכור ששלטי חוצות חשופים לאיתני הטבע: שמש, גשם, רוחות ועוד. לכן, בייצור השלטים יש להשתמש בחומרי גלם עמידים שיאפשרו לשלטי החוצות למלא את ייעודם.

שלטי פח הם דוגמא טובה לשלטים שכאלו. התקנת שלטי פח בחזיתות של מבנים, חנויות, מרכזים מסחריים או כל מקום אחר, מבטיחה שקהל היעד שלכם ייחשף למסרים הפרסומיים שלכם בכל זמן ובכל מקום. ראשית, שלטי פח מאפשרים להתקין בתוכם גופי תאורה ולהופכם לשלטים מוארים הנראים גם בלילה. שנית, ייצור שלטי הפח נעשה בטכניקת עבודה מיוחדת, הכוללת מריחת שכבת הגנה שנועדה להגן על השלטים מפני דהייה בשמש או חלודה בשל הגשם. ושלישית, מכיוון שהפח הוא חומר גלם המאפשר את מסמורו והרכבתו על בניינים בצורה חזקה, שלטי הפח גם לא יתעופפו ויתלשו בזמן רוחות עזות, בניגוד לשלטי נייר המודבקים על עמודי שילוט.

זלדה חן
אני אוהבת אוכל טוב.מי שאוהב אוכל ברמה -מוזמן.
עסקים - שיווק ופרסום
תאריך: 9/1/2011
תגיות:   שלטי חוצות   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - שיווק ופרסום

שילוט במודיעין / לילך כהן
ם עסק חדש, אתם צריכים שילוט שיאמר לעוברים ושבים שהעסק שלכם נמצא במקום. זהו אמצעי הפרסום הזמין ביותר, אם הוא מבוצע נכון. אז איך בוחרים שילוט במודיעין מהם סוגי השלטים הקיימים? כל התשובות במאמר שלפניכם.
כרטיסי ביקור- לא רק לעסקים / מרטין בוקסדורף
נכון, כולנו מכירים את כרטיסי הביקור כעניין עסקי נטו, אך ידעתם שבמדינות אחרות כאשר פוגשים בחורה בבר, נותנים לה כרטיס ביקור?
דפוס חשוב: הזמנות לאירוע / אביב יועצים
בדרך כלל אנו באים במגע עם בית דפוס כחלק מההכנות של אירוע מרגש בחיינו: חתונה, ברית או בריתה, בת מצווה או בר מצווה. באירוע זה אנו רוצים לשלוח הזמנות אישיות ומיוחדות.
דפוס מול אינטרנט / אביב יועצים
עם התפתחות האינטרנט החלו להישמע חששות באשר לעתידם של מוצרי דפוס: הפרסום בדפוס, דפוס העיתונים והספרים, עתיד בית דפוס ועוד. במאמר זה ננסה לבחון האם החששות מוצדקות.
דפוס ומוצריו שכל עצמאי צריך / אביב יועצים
עכשיו אחרי שהקמת את העסק, נרשמת כחוק ושיווקת את עצמך, הלקוחות מתחילים לזרום וכדאי שתפנה לבית דפוס ותדפיס כמה מוצרי דפוס משרדיים.
דפוס: החשיבות של מוצרי דפוס לעסק שלך / אביב יועצים
עולם העסקים נאלץ בשנים האחרונות להתמודד עם המדיה הדיגיטאלית. אך מחוץ לרשת האינטרנטית עדיין ממשיכים העסקים להתבצע בצורה דומה מאד לשיטה הישנה ועדיין יש חשיבות לדברי דפוס הנושאים את שם העסק.
דפוס: הפצת פליירים בדפוס- האם זה עובד? / אביב יועצים
אנשים אולי מקטרים כשדוחפים לידיהם דברי דפוס, אבל האמת היא שאחוז מאד גבוה מהם בוחנים את הפלייר ואת דבר הדפוס, מתוודעים לשם העסק ובודקים האם הפלייר רלוונטי עבורם.
מוצרי קד"מ ככלי למיתוג ולהעצמת המותג בקרב הלקוחות / טקסס מוצרי פרסום ומתנות עם לוגו
מוצרי קידום מכירות ממותגים במותג ופרסום שלכם , הם כלי שיווקי רב עוצמה לחיזוק המותג שלכם ולהעצמת המיצוב העסקי בקרב לקוחתכם במאמר זה נסקור על היתרונות ועל הדרכים להפקת המוצר קד"מ הטוב ביותר
שינויים חריפים בתחומי הדפוס והאלומיניום- האינטרנט מוריד מחירים / מרטין בוקסדורף
הפרסום באינטרנט הוריד את רמות המחירים בכל התחומים הקיימים אצל בעלי מקצוע ובעלי עסקים בכלל. איך נתח הרווחים יורד בגלל האינטרנט
דפוס: מבט מבפנים / אביב יועצים
יש הרבה מעצבי דפוס שעובדים כפרילנסרים בנוסף לעבודתם כשכירים, והם חוו על בשרם מגוון של לקוחות. מעצבים בדרך כלל רואים את עצמם כאומנים, ולכן הם לא יסכימו לכל בקשה של לקוח.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים