מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

דלתות כניסה

דלתות כניסה - יצירה אומנותית

/ דני אס
דלתות מעוצבות
 
עיצוב הבית הוא תהליך מורכב, הדורש התערבות מקצועית ומבוסס על טעם אישי. בתהליך עיצוב הבית, אנו נדרשים לבחור בקפידה את האביזרים והפרזולים השונים, ארונות המטבח, הריהוט, סגנון המרצפות צבעי הקירות, אביזרי התאורה ועוד, אך בכדי להעניק לבית את הגימור המושלם, יש צורך בבחירת דלתות מעוצבות ואיכותיות, להן תפקיד חיוני בדרך אל עיצוב מושלם של חלל הבית, חדרי השינה והכניסה. דלתות מעוצבות הן דלתות בעלות אופי ייחודי, מבית היוצר של מעצבי דלתות המתמחים בעיצוב של דלתות לפנים הבית, ובעיצוב של דלתות כניסה.
 
דלתות מעוצבותדלתות פנים
 
הסטנדרט המוצע על ידי קבלני הבנייה בארץ לדלתות הפנים, הוא סטנדרט נמוך למדי, וגם כאשר מציע הקבלן סטנדרט גבוה, יהיו דלתות הפנים דלתות באיכות גבוהה, אך בפירוש לא דלתות מעוצבות. שילוב של דלתות מעוצבות בחדרי השינה, מעניק לחדרי השינה, למסדרונות ולאופי הכללי של הבית את המראה המושלם, וזאת בהתאמה כמובן לסגנון הריהוט וצבעיו, וכן בהתאמה אישית לצבעי הקירות ואופיו וסגנונו האישי של הבית בו יותקנו דלתות מעוצבות.
 
דלתות מעוצבות המשמשות כדלתות פנים, יעוצבו תוך שימוש בחומרים המתאימים אשר יעניקו להן עמידות בפני מים עמם הדלתות באות במגע במהלך שטיפת הרצפות בחדרים ובמסדרונות, וכן יאפשרו ניקוי קל ומהיר מלכלוך אשר מצטבר על גביהן במהלך השימוש ומגע ידיים. החומר המקובל ביותר לשימוש בעת בניית דלתות מעוצבות הוא עץ, יחד עם זאת ניתן לשלב ביצירת דלתות מעוצבות אל תוך העץ אריחי זכוכית חלבית, או להשתמש בעץ בגוונים שונים אשר יעניקו לדלתות מראה ייחודי.
 
נואש נוסף עליו יש לתת את הדעת בבחירת דלתות מעוצבות אשר ישמשו את דלתות הפנים בבית, הן ידיות הדלתות, כאשר ההמלצה היא כמובן בבחירת ידיות איכותיות אשר ישמשו את הדלתות לארוך זמן, ויתאפיינו בתוחלת חיים ארוכה. השקעה בבחירת דלתות מעוצבות העשויות חומרים איכותיים ומשולבות בידיות איכותיות, יבטיחו הנאה לאורך זמן מהתוצרת, פתיחה וסגירה חלקה, ומראה עיצוב מושלם.
 
דלתות מעוצבותדלתות כניסה,
 
בחירת דלתות מעוצבות המשמשות את כניסת הבית מצריך שיקול דעת והתאמה אישית לסגנון הבית וקומת הכניסה, כאשר התאמה של דלתות מעוצבות לבתים צמודי קרקע או דירות בבניין שונה בתכלית. התאמת דלתות מעוצבות המשמשות כדלתות כניסה בבתים צמודי קרקע מאפשרת בחירת דלתות בגדלים לא שגרתיים, התאמה אישית של הדלתות למראה המבנה הכללי, וכן ייצור של הדלתות בחומרים שונים על פי בחירתו של המעצב, הקבלן או בעל הדירה.
 
בחירת דלתות מעוצבות כדלתות כניסה לדירות בבניינים, מחייבת היצמדות לגדלים סטנדרטיים, יחד עם זאת מאפשרת בחירה ממגוון קטלוגים של דלתות מעוצבות בנויות מראש, ובכך לחסוך בעלויות של יצירת דלתות בהתאמה אישית.
דני אס
עוסק בעיצוב בחברת "עיצוב ודלת"
עיצוב ודלת
עיצוב ודלת מתמחה בתכנון ועיצוב דלתות כניסה בהתאמה אישית לצרכי הלקוחות
מעגן
קיבוץ מעגן
04-6654810
04-6654810
בנייה ושיפוצים - דלתות
תאריך: 6/7/2010
תגיות:   דלת כניסה     דלתות כניסה     דלתות מעוצבות     דלתות פלדה     דלתות בטחון     דלתות פנים     דלתות עץ     דלתות ברזל     דלת זכוכית     דלת הזזה     דלתות כניסה מעוצבות   


פרסומות

דלתות
פורטל דלתות מכיל מידע רב ומאמרים בתחומי דלתות שונים. האתר מלוווה בתמונות.
דלתות
 

ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - דלתות

דלתות במודיעין / לילך כהן
ובעיקר נותנות הרגשה נעימה כאשר נכנסים לבית או לחדר בבית, גם אם לפעמים הן יקרות להחריד. אז איך בוחרים דלתות במודיעין, מה העלויות ואיזה עיצובים ישנם? כל התשובות במאמר הבא, שיפתח לכם דלת אל עולם הדלתות.
מי מזיז את הדלת שלי? / gidi didi
ארונות הזזה נפוצים כל כך שכבר כמעט ולא מתקינים ארונות בפתיחה חיצונית. הבתים הולכים וקטנים כדי להצליח לדחוס מספר רב של בתים בתוך תחום מוגבל לבניה. חלוקת החדרים נראית כבלתי אפשרית.
דלתות / פורטל דלת
בעידן של היום- דלת כניסה או דלת פנים, זה כבר לא מה שהיה פעם. דלתות הן כבר הרבה יותר ממוצר פונקציונלי לבית וההתיחסות אליהן היא לרהיט בעל חשיבות מרובה בהשפעת המראה המעוצב של הבית.
דלתות כניסה - אומנות בדלתות / דני אס
והיוקרתי עליו חלמתם? רוצים להשרות על האורחים העוברים את מפתן הבית נופך יוקרתי,איכותי ומעוצב? הדרך הטובה ביותר להשרות אווירת יוקרה על תושבי הבית ואורחיו, היא על ידי הטמעת דלתות כניסה מרווחות ואיכותיות
דלתות כניסה - יצירה אומנותית / דני אס
עיצוב הבית הוא תהליך מורכב, הדורש התערבות מקצועית ומבוסס על טעם אישי. בתהליך עיצוב הבית, אנו נדרשים לבחור בקפידה את האביזרים והפרזולים השונים, ארונות המטבח, הריהוט, סגנון המרצפות צבעי הקירות,ועוד.
בחירת דלת / פורטל דלת
מספר נקודות חשובות בשלב בחירת דלת לפני קנייה
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים