מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

אימון אישי

אימון אישי – הפתרון הבטוח

/ כרמי אומרו

אימון אישי – הפתרון הבטוח

מרגישים שההצלחה חומקת לכם מבין האצבעות? פוחדים לקחת סיכונים מחשש לכישלון? רוצים לדעת לבחור את הבחירות הנכונות ולהשיג שינוי שיוביל לשיפור חיי היום יום? אימון אישי יכול לסייע לכם להכיר טוב יותר את עצמכם, לסמן את מטרותיכם ולרכוש את הכלים להשגתן.

מהי מטרת האימון האישי ובמה הוא מסייע?

אימון אישי מטרתו לסייע לאדם להגשים את חזונו ורצונותיו תוך מימוש הפוטנציאל הגלום בו. במסגרת תהליך אימון אישי מתייחסים למכלול חיי האדם, ובפרט לרגשותיו ולדפוסי התנהגותו. בתחילת תהליך אימון אישי מגדירים יעדים, מתכננים מסלול להגשמתם ופועלים ממוקדות במטרה להשיגם. פעמים רבות אנשים מציבים לעצמם מטרות בחיים אבל לא מצליחים להגשים אותן. לעיתים הם נתקעים באמצע הדרך ולעיתים אף בתחילתה. הסיבות לתקיעות נובעות בדרך כלל מאופיו של האדם לשקוע לתוך חששות ופחדים המהווים מכשולים בדרך להגשמת ייעדו. שכן, במקום להתנהל ממקום של אופטימיות וראיית חזונו והגשמתו, הוא מונע מפחד להיכשל. במקרים כאלו אימון אישי יכול להועיל, מאחר והוא עוזר לאדם להתמקד בראיית מטרותיו, וברכישת כלים להתגברות על מכשולי הדרך. 

אז איך בעצם אימון אישי מתנהל?

אימון אישי הוא תהליך תכליתי שמתנהל באופן קצר וממוקד. בראשיתו מכירים באישיותו של האדם, ברצונותיו ובמחשבותיו. לאחר מכן מסמנים את המטרה הרצויה, ומתמקדים בדרכים להגשמתה. האמונה על פיה מתנהלת שיטה זו היא, שכוחו של התהליך נמצא בידי המתאמן ורק בידיו הכלים לפתרון ולשיפור מצבו. ולכן לפי שיטה זו תפקידו של מאמן אישי להיות קשוב למתאמן על מנת להבינו ולאתר את מקורות הפחדים והחששות שלו, ואת מקורות העוצמה שלו.  מתוך כך לעורר בו את המוטיבציה להצלחה. תהליך אימון אישי מתבצע על ידי שיחות טלפוניות, מפגשים אחד על אחד או התכתבויות דרכן מאמן אישי מכוון את המתאמן לדרך המתאימה לו, להשגת מטרתו. המאמן לא מייעץ לו או קובע לו אלא רק מכוון אותו על ידי שאלות בשיחה בעזרתן המתאמן מגיע להחלטות.

מהן תוצאותיו של האימון האישי?

לאחר שאדם עובר אימון אישי מכל סוג שהוא, יותר קל לו להחליט החלטות ולהתמודד עם דילמות שונות. במסגרת אימון אישי הוא בעצם עובר תהליך של העצמה אישית, של הכרה טובה יותר שלו בתגובותיו, מעשיו, ומחשבותיו. אימון אישי מביא את האדם לנקודה בה הוא בוחן את עצמו ואת הדרכים והבחירות שיביאו אותו להשגת התוצאות הטובות ביותר, ובזכות זה הוא לומד להכיר את עצמו טוב יותר ולהתנהל טוב יותר. בנוסף הוא מסגל לעצמו שיטות להתמודדות עתידית עם קונפליקטים ומצבים שונים, שלפני האימון האישי הוא חשש להתמודד איתם או התקשה להתמודד איתם.

אימון אישי - לסיכום

לאחר שעברתם תהליך אימון אישי, הכרתם ברצונותיכם, סימנתם לכם יעדים והגשמתם אותם. סיגלתם לכם דפוסי התנהגות וחשיבה שיסייעו לכם בעתיד בקבלת החלטות ובהתנהלות נכונה, לא תחששו עוד מפני אתגרים או התחלות חדשות ולא תרגישו עוד שההצלחה חומקת לכם מבין האצבעות. אולי אפילו תחליטו להיות מאמנים אישיים בעצמכם, במצב כזה תוכלו לעבור תהליך של קורס אימון אישי. אימון אישי באמת עובד!

כרמי אומרו
מכון פתרונות – מכון מקצועי המאגד פתרונות טיפול זוגי, גישור, ייעוץ זוגי, אימון זוגי, אימון אישי ועוד... הכנס ומצא פתרון טיפולי עוד היום.
מכון פתרונות – מכון מקצועי המאגד פתרונות טיפול זוגי, גישור, ייעוץ זוגי, אימון זוגי, אימון אישי ועוד... הכנס ומצא פתרון טיפולי עוד היום.
מכון פתרונות
מכון פתרונות – מכון מקצועי המאגד פתרונות טיפול זוגי, גישור, ייעוץ זוגי, אימון זוגי, אימון אישי ועוד... הכנס ומצא פתרון טיפולי עוד היום.
החרש 16
נס ציונה
08-9301912
קישור לאתר
רוחניות - אימון אישי
תאריך: 20/1/2011
תגיות:   אימון אישי    מאמן אישי   


פרסומות

עולם הקורסים
מחפש קורס? הכנס לעולם הקורסים ובחר את הקורסים שמענינים אותך על מנת לקבל הצעות ומידע
קורס
 

ממומן

מאמרים נוספים בתחום רוחניות - אימון אישי

NLP ו-EFT / LoadSEO SEO
יש דרכים שונות להגדיר NLP. אחת מהן היא ש-NLP הוא תוכנת הפעלה למוח. היום ישנם מחקרים שמאמתים מדעית את מה שה-NLP אמר לפני עשרות שנים מתוך תצפיות על אנשים.
דמיון מודרך / ClickUP .
דמיון מודרך הוא כלי רב עוצמה לתקשורת עם התת-מודע, בדרך ליצירת שינויים בחיים, ובניית דפוסי פעולה שישרתו אותנו ואת רצונותינו. דמיון מודרך מתאים לכל אדם המעונין לשפר את איכות חייו
האם אני יכול להצליח ולהגשים בחיים / איציק טל
המאמר מספר על אלו מנהגים יש לנו ואם לא אז כדאי לסגל כדי להיות אדם מצליח המשיג את יעדיו ומגשים את חייו.
קורס אימון אישי כאנרגיה לחיים / כרמי אומרו
הצורך בתהליך קורס אימון אישי ונחיצות במאמנים אישיים עלה עם השנים תודות לתוכניות טלוויזיה אשר בחרו להראות תהליכים אימוניים ולחשוף את הקהל לתוצאות ולהשפעה הטובה של אימון אישי
קורס אימון אישי כדחיפה לחיים / כרמי אומרו
מאמן אישי לעתיד, עובר בפרק הזמן של הכשרת לימודי אימון אישי חשיפה לכלי אימון אישיים שנחשפים במהלך הלימודים. התלמיד מכיר תאוריות שמרכיבות את המצע לשיטת אימון אישי
קורס אימון אישי כזריקת מרץ לחיים / כרמי אומרו
לימודי אימון אישי יתאימו לטיפוס שאוהב לעזור לבני אדם במצוקה ומוכן להציב מטרות ולדחוף אותם למטרות שהם קבעו לעצמם. רצוי שתהיה לאותו המאמן את התעוזה לצמוח ולהתפתח בעצמו
מהו הסוד להתרוממות נפשית? / הרב יוסף ויצמן
בכל פעם שאנו חווים רגע של השראה או בהירות רוחנית, עלינו לתרגם את האנרגיה הזו לפעילות מעשית. התוקף האמיתי של כל חוויה דתית מצוי בתוצאה שלה ובהשלכותיה על האדם.
החלטות / איציק טל
ואני שואל מה באמת חשוב לכם ולהחליט היום בשלב זה של חייכם? כיצד מתנהל מסע חייכם?, האם באמת אתם מחליטים החלטות חשובות ,או שמא שההחלטות החשובות נדחות הצידה וחלקכם כבר רגיל לדחות ולומר כשאתפנה אחליט
חלומות / איציק טל
כדאי שנהפוך כל רגע בחיינו לרגע חשוב ומרתק ,כך שהדרך אל מטרות חיינו תהיה בעלת משמעות ,דרך מרתקת משמע דרך מעניינת מאתגרת למרות הקשיים ,דרך אשר תמלא אותנו סיפוק וחוויה בהגשמת חלומותינו .
מי הבוס / איציק טל
, "הכול צפוי אבל הרשות נתונה".כלומר אנו מאמינים ביד המכוונת,בגורל,אבל יש לנו מרחב פעולה להשפיע על מה שיקרה.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים