מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

לימודי אימון אישי

לימודי אימון אישי – מהו הסוד שמאחוריהם?

/ כרמי אומרו

לימודי אימון אישי – מהו הסוד שמאחוריהם?

מה נעשה בעצם במהלך תהליך לימודי אימון אישי? מה עושה אלון גל או כל מאמן אישי אחר שמופיע בטלוויזיה. מהו בעצם אימון אישי?

אנחנו מכירים את התחושה הפנימית שלעיתים מלווה אותנו, האומרת כי החיים שלנו לא מתנהלים כפי שאנחנו רוצים. לעיתים נמצא את עצמנו או אחרים בצומת, בפרשת דרכים, במשבר שחוזר על עצמו ומעכב אותנו מלהתקדם. תקועים בסיטואציות מעכבות שחוזרות עליהן שוב ושוב. זה יכול לקרות לנו בתחום המקצועי, בקשר הזוגי, בהורות שמאתגרת אותנו. נרצה לקחת אדם אשר חווה תקיעות מתמשכת ולהניע אותו לעבר מטרה חיובית. כמובן שקודם לכן יצטרך להיערך ברור מעמיק מהי המטרה של האדם אליה הוא רוצה להתקדם. לעיתים הסוד בתהליך אימון אישי הוא בברור המקדים הזה, אשר יכול להיערך מספר פגישות ותפקידו לאתר באמת את מה שהאדם מאמין בו ומתחבר אליו. ממקום שכזה קל להתגבר על מכשולים שיקרו בעתיד ולהצליח.

לימודי אימון אישי – מהו למעשה אימון?

במהלך אימון אישי מתרחשת העצמת המתאמן. חשוב לאתר ולמצוא את הפוטנציאל הגלום באדם. זאת כדי לשפר את היכולת שלו להצליח ולהתמודד עם המטרות אותן הוא רוצה לקדם בחייו האישיים. הידיעה היא כי אימון אישי נכון מאופיין ברצון של מאמן אישי לקדם את היעדים אליהם ישאף המתאמן להגיע. ללא המרכיב הזה אימון עלול להיעצר ולהתקשות מלהגיע לתוצאות הרצויות. אם זה נראה לכם מסובך במידת מה, הסירו דאגה מליבכם. על ידי מספר שלבים פשוטים וכשנעזרים בשירותיו של מאמן אישי, סיכויי ההצלחה גדלים משמעותית.

לימודי אימון אישי – השלבים אותם יעבור המתאמן?

·         הגדרת המטרה שאותה באמת האדם רוצה להשיג באמצעות אימון אישי.

·         יעשה ברור לגבי השאיפות ומטרות אישיות אותן נרצה לקדם.

·         נעזור למתאמן לראות את המטרה כדבר בר השגה, ולמעשה כמשהו שכבר הושג.

·         נעודד את המתאמן להתחבר לתחושה שיכולה להיווצר אצלו כאשר הדבר מתממש
נשמר את התחושה הטובה הזאת ונעודד אותו להרגיש אותה ולרצות לממש אותה באמצעות עשייה מקדמת.

·         נייצר תוכנית פעולה ברורה ומדויקת על מנת לקדם את המטרה.

·         נעזור למתאמן ליישם את הפעולות האלה לאורך זמן ונעודד אותו להתמיד.

ממקום שכזה, בעזרת תהליך אימון אישי מובנה, מה שנחשב לחלום ולעיתים רחוק מהשגה הופך לפשוט לביצוע. אותה כמיהה ותשוקה מתחזקים עם הזמן ככל שהתהליך האימוני מתקדם. ואותה מטרה שנראתה רחוקה מתחזקת. למעשה אוסף פעולות אימוניות שכל אחת מהן קטנה הופכות את התהליך ואת השינוי לבר השגה.

לימודי אימון אישי – מחלום למציאות

·         אפשר לומר שתהליך אימון אישי במהותו מגשים חלומות והופך אותם למציאות.

·         אותו חזון אישי שמתגשם מביא לתחושת שינוי בחיים האישיים ולתחושה טובה.

·         מתאפשרת התגברות על מכשולים בעזרת תהליך אימוני המפרק את הדרך הארוכה לשלבי ביניים קלים להשגה.

·         המתאמן מרגיש כמי שמוביל ומעצב את חייו האישיים.

לימודי אימון אישי – מרכיב הפשטות

למעשה בתחילת הדרך, אימון אישי יכול להיתפס כאוסף של מצבים בלתי אפשריים ומורכבים.במהלך לימודי אימון אישי נזהה כי מאחורי מורכבות זאת מסתתרים מספר בעיות עיקריות:

·         חוסר שביעות רצון כללית. ישנם אנשים שיתקשו להרגיש טוב מול ההצלחות שלהם. יסווגו את השינוי ליד המקרה וימנעו מלנכס את ההצלחה למאמץ שהם השקיעו בעשייה.

·         קושי להגדיר את המטרות להשגה. ישנם אנשים שברגע שהוגדרה מטרה,דרך מלכודת של היסוס פנימי יתקשו להיצמד למטרה. ויבחרו להתלבט שוב ושוב.

·         המתאמן מתקשה לזהות את המטרות שלו ולמעשה לא ברור לו מה הוא רוצה להשיג.

·         לעיתים המתאמן יודע את מה שהוא רוצה שיהיה לו, אך לא יודע מהי הדרך הנכונה עבורו.

·         המתאמן יודע מה הוא רוצה לעשות, ואיך לעשות זאת אך נמנע מליישם.

·         המתאמן אכן עושה את מה שהוא רוצה לקדם אך לא מאמין בתהליך וחסרה בו התשוקה להתקדם.

·         המתאמן פועל ומקבל תוצאות שגויות, ואינו טורח ליצור שינוי שיוביל לתוצאות טובות יותר.

במקרים אלו תהליכי העצמה אישית, יצירת מוכנות להעז ולהיצמד למטרה שנבחרה יכולים ליצור עבודה פשוטה עם המתאמן ולמנוע את הסיבוך שמקורו בבלבול ובחוסר וודאות שיכול להיווצר אצל המתאמן. במהלך לימודי אימון אישי נלמד כיצד לעזור לכל מתאמן לאתר את המקום שמעכב אותו, נעזור לו למצוא את הדרך להתמודד עם מה שמעכב אותו. וזאת על מנת לקדם את ההצלחה שלו. יצירת פשטות בתהליך המקדמת את ההצלחה היא אחד הדברים היותר מרתקים שיוצרים את תחושת הסיפוק בעזרה לאחרים באמצעות לימודי אימון אישי.

כרמי אומרו
מכון פתרונות – מכון מקצועי המאגד פתרונות טיפול זוגי, גישור, ייעוץ זוגי, אימון זוגי, אימון אישי ועוד... הכנס ומצא פתרון טיפולי עוד היום.
מכון פתרונות – מכון מקצועי המאגד פתרונות טיפול זוגי, גישור, ייעוץ זוגי, אימון זוגי, אימון אישי ועוד... הכנס ומצא פתרון טיפולי עוד היום.
מכון פתרונות
מכון פתרונות – מכון מקצועי המאגד פתרונות טיפול זוגי, גישור, ייעוץ זוגי, אימון זוגי, אימון אישי ועוד... הכנס ומצא פתרון טיפולי עוד היום.
החרש 16
נס ציונה
08-9301912
קישור לאתר
רוחניות - אימון אישי
תאריך: 20/1/2011
תגיות:   אימון אישי    קורס אימון אישי    לימודי אימון אישי   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום רוחניות - אימון אישי

NLP ו-EFT / LoadSEO SEO
יש דרכים שונות להגדיר NLP. אחת מהן היא ש-NLP הוא תוכנת הפעלה למוח. היום ישנם מחקרים שמאמתים מדעית את מה שה-NLP אמר לפני עשרות שנים מתוך תצפיות על אנשים.
דמיון מודרך / ClickUP .
דמיון מודרך הוא כלי רב עוצמה לתקשורת עם התת-מודע, בדרך ליצירת שינויים בחיים, ובניית דפוסי פעולה שישרתו אותנו ואת רצונותינו. דמיון מודרך מתאים לכל אדם המעונין לשפר את איכות חייו
האם אני יכול להצליח ולהגשים בחיים / איציק טל
המאמר מספר על אלו מנהגים יש לנו ואם לא אז כדאי לסגל כדי להיות אדם מצליח המשיג את יעדיו ומגשים את חייו.
קורס אימון אישי כאנרגיה לחיים / כרמי אומרו
הצורך בתהליך קורס אימון אישי ונחיצות במאמנים אישיים עלה עם השנים תודות לתוכניות טלוויזיה אשר בחרו להראות תהליכים אימוניים ולחשוף את הקהל לתוצאות ולהשפעה הטובה של אימון אישי
קורס אימון אישי כדחיפה לחיים / כרמי אומרו
מאמן אישי לעתיד, עובר בפרק הזמן של הכשרת לימודי אימון אישי חשיפה לכלי אימון אישיים שנחשפים במהלך הלימודים. התלמיד מכיר תאוריות שמרכיבות את המצע לשיטת אימון אישי
קורס אימון אישי כזריקת מרץ לחיים / כרמי אומרו
לימודי אימון אישי יתאימו לטיפוס שאוהב לעזור לבני אדם במצוקה ומוכן להציב מטרות ולדחוף אותם למטרות שהם קבעו לעצמם. רצוי שתהיה לאותו המאמן את התעוזה לצמוח ולהתפתח בעצמו
מהו הסוד להתרוממות נפשית? / הרב יוסף ויצמן
בכל פעם שאנו חווים רגע של השראה או בהירות רוחנית, עלינו לתרגם את האנרגיה הזו לפעילות מעשית. התוקף האמיתי של כל חוויה דתית מצוי בתוצאה שלה ובהשלכותיה על האדם.
החלטות / איציק טל
ואני שואל מה באמת חשוב לכם ולהחליט היום בשלב זה של חייכם? כיצד מתנהל מסע חייכם?, האם באמת אתם מחליטים החלטות חשובות ,או שמא שההחלטות החשובות נדחות הצידה וחלקכם כבר רגיל לדחות ולומר כשאתפנה אחליט
חלומות / איציק טל
כדאי שנהפוך כל רגע בחיינו לרגע חשוב ומרתק ,כך שהדרך אל מטרות חיינו תהיה בעלת משמעות ,דרך מרתקת משמע דרך מעניינת מאתגרת למרות הקשיים ,דרך אשר תמלא אותנו סיפוק וחוויה בהגשמת חלומותינו .
מי הבוס / איציק טל
, "הכול צפוי אבל הרשות נתונה".כלומר אנו מאמינים ביד המכוונת,בגורל,אבל יש לנו מרחב פעולה להשפיע על מה שיקרה.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים