מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

לימודי יעוץ זוגי

לימודי ייעוץ זוגי

/ כרמי אומרו

לימודי ייעוץ זוגי

לימודי ייעוץ זוגי, למי זה מתאים בעצם? במאמר זה נסקור את תחום לימודי ייעוץ זוגי ונציג בפניכם את תהליכי לימודי ייעוץ זוגי, קהל היעד וכמו כן, ניכן תוכלו לקבל הכשרת לימודי ייעוץ זוגי.

לימודי ייעוץ זוגי למי הם מתאימים?  הסיפור של רונית חוזר אצל הרבה אנשים שפנו לתחום המיוחד הזה. את החלום שלה לעסוק בעבודה נפשית ורגשית היא זנחה במשך שנים רבות לטובת העבודה בתחום המחשבים וההייטק. התחושה הייתה דווקא שהיא מצליחה  במה שהיא עושה. כשרצתה לעשות שינוי לפני כמה שנים שוב הוצע לה קידום והעלאת שכר. כן זה די נח ומכניס אבל משהו הרגיש חסר. המגע עם האנשים, הרצון להשפיע וליצור שינוי אצל אחרים, הידיעה שאני טובה בזה הרי הרבה פונים אלי ומתייעצים איתי. עכשיו לאחר 11 שנים בהייטק נראה שההמשך באותו תחום יכול להיעצר סוף סוף. אפשר לשנות משהו בקצב החיים ולפנות זמן וכוח לתא המשפחתי והזוגי. רונית היא אחת מאנשים רבים שחיפשו ומצאו תחום חדש לעסוק בו. לאחר שיטוט באינטרנט ובאתרי לימודים נוצר קליק עם הרעיון לעזור לזוגות. לימודי ייעוץ זוגי נראו לה כהכשרה שהיא מעוניינת לעשות. הנושאים שהקורס מציע והדרך שהוא מועבר מצאו חן בעיניה. עכשיו לא היו לה ספקות לגבי הבחירה לעבור הכשרה של לימודי ייעוץ זוגי. זהו התחום שבו היא רוצה להתפתח ולהתמחות.

לימודי ייעוץ זוגי יתאימו לאנשים בעלי רקע אקדמי עם תואר ראשון בעיקר מהתחום הטיפולי. תואר הוא מרכיב חשוב ברקע שאותו מביא היועץ. יחד איתו זוגיות מבוססת היא יתרון נוסף חשוב. שאלה חשובה עולה מצד אלו שלא הצליחו בקשר הזוגי שלהם ונפרדו מבן זוגם האם אני שלא הצלחתי יכול לתת טיפול זוגי לאחרים? זו שאלה חשובה והתשובה ניתנת בניסיון שנצבר. האם השכלתי ולמדתי איך להיות בן זוג טוב יותר? האם אני מצליח בקשר הנוכחי האם למדתי מהשגיאות? יועץ זוגי שכזה יוכל לעיתים לתת ייעוץ זוגי טוב יותר מכיוון שיש לו את הניסיון הלא מוצלח שאותו הוא יכול להציג בפני מי שבפזיזותו ימהר לחשוב כי גרושים יפתרו לו את הבעיות. יועץ זוגי שכזה יוכל להראות מניסיונו לאדם שיושב מולו מה נכון לעשות וממה צריך להימנע כדי שקשר זוגי יצליח.

תהליכי לימודי ייעוץ זוגי

מהו התהליך אותו יעבור מי שרוצה לעבור הכשרה של לימודי ייעוץ זוגי? חשוב לדעת כי את ההכשרה יעברו המשתתפים בכמה רמות. הרמה האישית בה הם יחוו את הדברים ויגלו כי גם הזוגיות שלהם יכולה להשתפר. יועץ זוגי אשר מזהה מקומות חלשים בקשר הזוגי שלו ומשפר אותם יוכל להיות זה שבהמשך מוביל תהליכי שיפור באמצעות ייעוץ זוגי אצל אחרים. ברמה המקצועית התלמידים בהכשרה של לימודי ייעוץ זוגי ישתתפו בסימולציות ויצפו בסרטים בהם מתואר תהליך ייעוץ זוגי אשר ימחישו את התהליך עצמו. הלימודים עצמם מכילים התמחות שבה התלמידים פועלים כיועצים ומעבירים תהליך אישי או זוגי לתלמידים או אנשים אחרים תוך ליווי מצד יועץ זוגי בעל ניסיון.

לימודי ייעוץ זוגי – קהל יעד

בסיום לימודי ייעוץ זוגי האם אפשר להתפרנס מזה? ייעוץ זוגי הינו תחום שמתפתח. הצורך בו הוא אדיר על סמך כמות האנשים שאינם מרוצים בחיי הזוגיות שלהם ומתוך ידיעת הנתונים המבהילים על אחוזי גירושין. נראה שישנם שפע של זוגות אשר היו צריכים לעבור תהליכי לימוד וקבלת עזרה לשם שיפור הזוגיות שלהם. לימודי ייעוץ זוגי אינם מכוונים רק למי שנמצאים במשבר ועל סף גירושין. ייעוץ זוגי יכול להינתן לבני זוג אשר עברו משבר בעקבות הולדת הילד הראשון, שחוו משבר עם המשפחה המורחבת, שנכנסו למצב בו סדרי העדיפויות היו לקויים וכתוצאה בני הזוג הזניחו את הזוגיות ושקעו בהתפתחות אישית ומקצועית. לבני זוג אשר הקשר אינו מתפקד כמו שצריך ורוצים לשפר את המצב הזוגי.

לימודי ייעוץ זוגי באים לתת כלים להנחות בני זוג שעומדים להינשא על הכלים והכללים שיכולים להובילם לדרך המלך בזוגיות שלהם. מכאן שכמות האנשים שיכולים להיתרם באמצעות ייעוץ זוגי היא רחבה מאוד.

היכן ללמוד לימודי ייעוץ זוגי

היכן כדאי להירשם וללמוד לימודי ייעוץ זוגי? ישנם מגוון מסלולים. ישנם מסלולים אקדמים שמיועדים להכשיר את האדם למקום הטיפולי, ישנם לימודים בעלי אופי דתי וישנם לימודים בעלי אופי אימוני. לימודי ייעוץ זוגי במכון פתרונות הינם בעלי אופי ייחודי השם את הדגש על שילוב בין עבודה רגשית ומקרבת להתמודדות עם שינוי אישי וזוגי הכולל תפיסה אימונית. ישנה ידיעה כי קשה ליצור התקרבות מבלי לרוקן חלקים גדולים מהמטען הרגשי המלווה כל אחד מבני הזוג. אולם הבנת הגורמים המכשילים מבלי ליצור שינוי והתקדמות אינה מספקת וכאן באמצעות תהליכים של חינוך ואימון  מגדילים בני הזוג את המיומנות הזוגית. יהיו בני זוג שיעדיפו לקרוא לתהליך שהם עוברים סוג של הכשרה לזוגיות.

אז אם ברצונך בדרך לעזור לאנשים ולהוביל בני זוג ומשפחות למקומות גבוהים יותר לימודי ייעוץ זוגי יתנו לך את המענה והמיומנות לעשות את זה.

כרמי אומרו
מכון פתרונות – מכון מקצועי המאגד פתרונות טיפול זוגי, גישור, ייעוץ זוגי, אימון זוגי, אימון אישי ועוד... הכנס ומצא פתרון טיפולי עוד היום.
מכון פתרונות – מכון מקצועי המאגד פתרונות טיפול זוגי, גישור, ייעוץ זוגי, אימון זוגי, אימון אישי ועוד... הכנס ומצא פתרון טיפולי עוד היום.
מכון פתרונות
מכון פתרונות – מכון מקצועי המאגד פתרונות טיפול זוגי, גישור, ייעוץ זוגי, אימון זוגי, אימון אישי ועוד... הכנס ומצא פתרון טיפולי עוד היום.
החרש 16
נס ציונה
08-9301912
קישור לאתר
בית ומשפחה - יעוץ זוגי
תאריך: 20/1/2011
תגיות:   ייעוץ זוגי    לימודי ייעוץ זוגי   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בית ומשפחה - יעוץ זוגי

יועצת זוגיות / כותב מדופלם
בוודאי מצאתם את עצמכם יום אחד שקועים בתוך מערכת זוגית המאיימת להטביע אתכם כמו מערבולת ובכוחות אחרונים אתם מנסים להינצל ממנה. יועצת זוגיות מנוסה תעזור לכם ,תציל אתכם מהמערבולת ותראה לכם שאפשר גם אחרת.
טיפול זוגי ביחד או בנפרד / כרמי אומרו
בתהליך טיפול זוגי משפחתי הבעל ימנה את מגרעותיה של אשתו וישכנע אותה כי היא מהווה מרכיב עיקרי בבעיה שמלווה אותם
ייעוץ זוגי – דילמות / כרמי אומרו
ייעוץ זוגי בא לזהות את המקור להתנהגויות שמלוות את האדם בחיי היום יום. יועץ זוגי יברר את אופייה של הדילמה, את הדרך בה היא משפיעה על חייו האישיים
לימודי ייעוץ זוגי במכון פתרונות / כרמי אומרו
כחלק מההתמחות של מכון פתרונות, מכון המנוהל על ידי דוקטור כרמי אומרו ואשתו אליס אומרו, המכון מעביר את הידע הרב בנושא ייעוץ זוגי באמצעות לימודי ייעוץ זוגי באווירה אחרת עם ערך מוסף
לימודי ייעוץ זוגי / כרמי אומרו
לימודי ייעוץ זוגי, למי זה מתאים בעצם? במאמר זה נסקור את תחום לימודי ייעוץ זוגי ונציג בפניכם את תהליכי לימודי ייעוץ זוגי, קהל היעד וכמו כן, ניכן תוכלו לקבל הכשרת לימודי ייעוץ זוגי.
יעוץ זוגי – או טיפול אישי / כרמי אומרו
במהלך יעוץ זוגי הקושי האישי יהפוך לקושי משותף. המטרה בתהליך היא להביא את בעיית החרדה האישית למקום בו בת הזוג מכירה בקושי שלה, מודה בחולשה שלה ומבקשת עזרה.
טיפול זוגי – לאילו מצבים הוא מתאים? / כרמי אומרו
רבים לא יבינו מתי כדאי להגיע ולעבור טיפול זוגי. לעיתים תפיסה ישנה של פעם תאמר להם כי כדי ללכת לתהליך טיפול זוגי, הקשר הזוגי צריך להיות במצב נורא. מצב שאין בו ברירה אלה לקבל טיפול זוגי.
טיפול זוגי – שיטות שונות / כרמי אומרו
טיפול זוגי הינו טיפול פסיכותרפי (ריפוי נפשי) שנועד לסייע לבני זוג לפתור בעיות שונות בחיי הזוגיות. במאמר הבא תוכלו לקרוא על טכניקות טיפול זוגי שנהוגות בישראל.
ייעוץ זוגי בצפון / כרמי אומרו
מחפשים ייעוץ זוגי בצפון אבל לא בטוחים שזה מתאים לכם? וודאי תתפלאו לשמוע שיש מגוון רחב של מכונים וקליניקות המעניקות טיפולי ייעוץ זוגי בצפון על פי גישות שונות ומגוונות
ייעוץ זוגי במרכז – אידיאלי לבעיות בחיי הזוגיות / כרמי אומרו
כמהים למצוא שפה משותפת ולהתמודד עם בעיותיכם? פנו לקבלת ייעוץ זוגי במרכז ותזכו לטיפול מקצועי שיסייע לכם להתמודד עם בעיותיכם וייתן לכם טיפים להתנהלות נכונה במצבי היומיום השונים.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים