מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

יעוץ זוגי מכון פתרונות

לימודי ייעוץ זוגי במכון פתרונות

/ כרמי אומרו

לימודי ייעוץ זוגי במכון פתרונות

לימודי ייעוץ זוגי

כחלק מההתמחות של מכון פתרונות, מכון המנוהל על ידי דוקטור כרמי אומרו ואשתו אליס אומרו, המכון מעביר את הידע הרב בנושא ייעוץ זוגי באמצעות לימודי ייעוץ זוגי באווירה אחרת עם ערך מוסף.

שירי לופוביץ, המייסדת של "רוצים השניים" - המרכז להעצמת התשוקה בזוגיות ויועצת זוגית, ראיינה את דוקטור כרמי אומרו על ייחודיותו של הקורס:

שירי "רציתי שתספר לנו קצת על לימודי ייעוץ זוגי, אתם מעבירים את קורס יועצים זוגיים ואני בטוחה שיהיו עוד הרבה מאוד אנשים שיעניין אותם לשמוע".

דוקטור כרמי – "המטרה של מכון פתרונות היא לעזור לכמה שיותר זוגות ובכדי לעזור לכמה שיותר זוגות אנחנו צריכים גם להכשיר אנשים שילמדו להיות יועצים זוגיים. רצוי שאותו יועץ זוגי, ידע להשליך את שלמד על החיים שלו. זה לא אומר שהוא חייב להיות סופרמן, כלומר מותר לו לריב ולהתעצבן בחיים.

החוכמה היא להבין את התהליכים שיוצרים את המצב, אצלו ובחוץ ולהיות בעל רצון לעזור לזוגות אחרים. הרבה פעמים כאשר אנחנו עוזרים לאנשים אחרים, הסביבה בעצמה נותנת לנו פידבק בנושא ואנחנו מגלים שיש לנו את היכולת לעזור. אותו אדם שמרגיש שהוא יכול לעזור לבני זוג, בהחלט יכול ללמוד כיצד לעשות את זה כאן במכון פתרונות, איך להביא בני זוג שנמצאים במצב של קונפליקט ועימות למצב של חיבור, תקשורת וצמיחה.

הייחודיות של הקורס היא בכך שהחומר לא מועבר בצורה טכנית של שינוי סגנון התנהגות או של חוזים שמבינים אותם בשכל, אלא באופן שיעזור לנו לקחת את התובנות האלה ולהביא אותן לאזור הרגשי. ברגע שיועץ מזהה שהאדם שיושב מולו לא בשל רגשית לשינוי, הוא לא יוכל להמשיך הלאה. הוא צריך להבין את האלמנט של הקושי, את הכאב או את הכעס ולהתמודד איתו, על מנת שיביא את האדם שמולו לשינוי אמיתי, לא שינוי שכלתני שיחזיק מעמד שבוע עד חודש אלא שינוי יציב, שאין בו את התסכול או את הכעס הזה שמונע ממנו להמשיך להצליח. הייחוד כאן של לימודי ייעוץ זוגי במכון פתרונות הוא: איך מחברים בין התובנה של הידע איך לעשות את זה, לבין החיבור הרגשי. את כל זה ועוד אנחנו מלמדים כאן במהלך לימודי ייעוץ זוגי".

במידה ותרצו לראות את הראיון המלא ולדעת יותר, הכנסו לאתר פתרונות ונוכל לתת לכם מידע מקיף בנושא.

שיהיה לכולנו בהצלחה וזוגיות נפלא,

דוקטור כרמי אומרו - מכון פתרונות

מכון פתרונות הוא מכון שעוזר לאנשים בעלי בעיות בזוגיות ומעניק ללקוחותיו פתרונות בתחומים רבים הדורשים תשומת לב יתרה כגון:

שירותי ייעוץ זוגי

ייעוץ זוגי, טיפול זוגי, אימון זוגי, ייעוץ זוגי דתי וייעוץ נישואין.

שירותי גישור

גישור לגירושין, גישור עסקי וגישור משפחתי.

שירותי אימון

יסודות אימון אישי, אימון אישי, אימון אישי וכלכלי, אימון אישי לזוגיות והנחיית NLP.

טיפול קוגניטיבי התנהגותי

OCD, דיכאונות וחרדות.

לימודים וקורסים

קורסי אימון, קורס גישור, לימודי ייעוץ אישי כאשר ישנה אופציה לעבור חלק מהקורסים והלימודים בערב.

כרמי אומרו
מכון פתרונות – מכון מקצועי המאגד פתרונות טיפול זוגי, גישור, ייעוץ זוגי, אימון זוגי, אימון אישי ועוד... הכנס ומצא פתרון טיפולי עוד היום.
מכון פתרונות – מכון מקצועי המאגד פתרונות טיפול זוגי, גישור, ייעוץ זוגי, אימון זוגי, אימון אישי ועוד... הכנס ומצא פתרון טיפולי עוד היום.
מכון פתרונות
מכון פתרונות – מכון מקצועי המאגד פתרונות טיפול זוגי, גישור, ייעוץ זוגי, אימון זוגי, אימון אישי ועוד... הכנס ומצא פתרון טיפולי עוד היום.
החרש 16
נס ציונה
08-9301912
קישור לאתר
בית ומשפחה - יעוץ זוגי
תאריך: 20/1/2011
תגיות:   ייעוץ זוגי    לימודי ייעוץ זוגי   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בית ומשפחה - יעוץ זוגי

יועצת זוגיות / כותב מדופלם
בוודאי מצאתם את עצמכם יום אחד שקועים בתוך מערכת זוגית המאיימת להטביע אתכם כמו מערבולת ובכוחות אחרונים אתם מנסים להינצל ממנה. יועצת זוגיות מנוסה תעזור לכם ,תציל אתכם מהמערבולת ותראה לכם שאפשר גם אחרת.
טיפול זוגי ביחד או בנפרד / כרמי אומרו
בתהליך טיפול זוגי משפחתי הבעל ימנה את מגרעותיה של אשתו וישכנע אותה כי היא מהווה מרכיב עיקרי בבעיה שמלווה אותם
ייעוץ זוגי – דילמות / כרמי אומרו
ייעוץ זוגי בא לזהות את המקור להתנהגויות שמלוות את האדם בחיי היום יום. יועץ זוגי יברר את אופייה של הדילמה, את הדרך בה היא משפיעה על חייו האישיים
לימודי ייעוץ זוגי במכון פתרונות / כרמי אומרו
כחלק מההתמחות של מכון פתרונות, מכון המנוהל על ידי דוקטור כרמי אומרו ואשתו אליס אומרו, המכון מעביר את הידע הרב בנושא ייעוץ זוגי באמצעות לימודי ייעוץ זוגי באווירה אחרת עם ערך מוסף
לימודי ייעוץ זוגי / כרמי אומרו
לימודי ייעוץ זוגי, למי זה מתאים בעצם? במאמר זה נסקור את תחום לימודי ייעוץ זוגי ונציג בפניכם את תהליכי לימודי ייעוץ זוגי, קהל היעד וכמו כן, ניכן תוכלו לקבל הכשרת לימודי ייעוץ זוגי.
יעוץ זוגי – או טיפול אישי / כרמי אומרו
במהלך יעוץ זוגי הקושי האישי יהפוך לקושי משותף. המטרה בתהליך היא להביא את בעיית החרדה האישית למקום בו בת הזוג מכירה בקושי שלה, מודה בחולשה שלה ומבקשת עזרה.
טיפול זוגי – לאילו מצבים הוא מתאים? / כרמי אומרו
רבים לא יבינו מתי כדאי להגיע ולעבור טיפול זוגי. לעיתים תפיסה ישנה של פעם תאמר להם כי כדי ללכת לתהליך טיפול זוגי, הקשר הזוגי צריך להיות במצב נורא. מצב שאין בו ברירה אלה לקבל טיפול זוגי.
טיפול זוגי – שיטות שונות / כרמי אומרו
טיפול זוגי הינו טיפול פסיכותרפי (ריפוי נפשי) שנועד לסייע לבני זוג לפתור בעיות שונות בחיי הזוגיות. במאמר הבא תוכלו לקרוא על טכניקות טיפול זוגי שנהוגות בישראל.
ייעוץ זוגי בצפון / כרמי אומרו
מחפשים ייעוץ זוגי בצפון אבל לא בטוחים שזה מתאים לכם? וודאי תתפלאו לשמוע שיש מגוון רחב של מכונים וקליניקות המעניקות טיפולי ייעוץ זוגי בצפון על פי גישות שונות ומגוונות
ייעוץ זוגי במרכז – אידיאלי לבעיות בחיי הזוגיות / כרמי אומרו
כמהים למצוא שפה משותפת ולהתמודד עם בעיותיכם? פנו לקבלת ייעוץ זוגי במרכז ותזכו לטיפול מקצועי שיסייע לכם להתמודד עם בעיותיכם וייתן לכם טיפים להתנהלות נכונה במצבי היומיום השונים.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים