מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

חזון

חזון ערכים וחיים אמיתיים

/ איציק טל

חזון ערכים וחיים אמיתיים.

 

החורף הגיע במלוא עוצמתו וכשהוא הגיע ,הרגשנו, הוא פה איתנו,להזכיר לנו את כוחו האדיר של הטבע,להזכיר לנו שכשיש משהו בעל עוצמה,אין צורך רב לתאר,אין צורך לפרש ,אנו יודעים וחשים בנוכחות קיומו.

ומה עם האדם?. כיצד יודעים וחשים בנוכחותו וקיומו?.

יש אנשים שחיים בשבילם,זה לקום בבוקר,לישון בערב, ומה שבניהם הנסיבות קובעות וכך מתגלגלים להם חייהם.זוהי תכלית קיומם.דבר לא קרה בין השנים,לא נשאר  חותם או זכר לפועלם מכל שנות חייהם.

לעומתם יש אנשים שחיים בשבילם זה למלא  יעוד  בחיים ולהגשים חזון אישי,או חזון לאומי  לעשות בשביל הקהילה ,העולם,לעשות טוב לאחרים לתת ולתרום למען הכלל.אנשים הרוצים להשאיר את חותמם  בעולם.

מה אתכם לאיזה קטגוריה אתם שייכים?.

מה מניע אתכם בחייכם?.

כששואלים באמת את השאלות הללו ומנסים לתת להם תשובות ,נפתח צוהר לעולם חדש ורחב,בו גלומות הרבה אפשריות קסומות לחיים עשירים ומלאי הגשמה וסיפוק.

בואו ונבחן מהו חזון?. מהם  ערכים?.

 

החזון הוא תמונה ברורה ומפורטת של העתיד שלנו, של חיינו כפי שהיינו רוצים לראותם. החזון מורכב מאותם הדברים שמרגשים אותנו,אותם דברים שאנו אוהבים ורוצים לעשות.


החזון נותן לנו את הכיוון ומסייע לנו לקבל החלטות נבונות מהידיעה והמחשבה על היעד ארוך הטווח.

החזון מאפשר לנו לפעול מתוך יוזמה (להיות פרואקטיבי), מתוך ההבנה לאן אנו מתקדמים ומהו המקום אליו אנו רוצים להגיע. זה מאפשר לנו לחיות בעצמה מתוך כך שאתם יוזמים ומכוונים את חיינו ולא רק מגיבים למציאות .
 

חזון יוצק משמעות לחיינו, נותן תחושת חיות , שמחה ובריאות פיזית ונפשית.
החזון האישי שלנו הוא המצפן המסייע לנו לעשות את הבחירות המתאימות לנו ביותר בחיים, הוא המגדלור הנותן לנו בהירות ותקווה בימים אפלים. 


 

ומה מניע את החזון, ואת האדם בעל החזון ?.

 

הערכים האישיים,הם מקור ההנעה של החזון ,הם למעשה הנוסחה שמניעה את האדם  להגשמת עצמית.

 

 

גילוי הערכים האישיים שלנו הינו אמצעי חשוב ליצירת שינוי ומימוש החזון שלנו ובכל תחומי החיים, וזאת על מנת להגיע להגשמה עצמית ולמציאת יעודנו.

 

 

"ערך הוא דבר שאדם בוחר בו עבור עצמו, כדי לנהוג ולחיות לפיו, משום שהוא מאמין שהוא טוב". (פרופ' ליבוביץ).

 

בתהליך אימון מבין המתאמן מה מניע אותו. מה משמעותי לו  בחיים, איך הוא מגיב  לסיטואציות שונות, מה גורם לו סיפוק ואושר, מהם הגבולות שלו בזוגיות, קריירה, בחברה ועוד. ומה מניע אותו בקבלת החלטות ובבחירות המשמעותיות שלו בחיים.

 בתהליך האימון  מתגלה אצל המתאמן מודעות גבוהה לערכיו המסייעת  רבות לפיתוח הזהות האישית, לביטחון האישי וליכולת שלו לקבל החלטות עתידיות נבונות המתאימות לו.

האם אתם בעלי חזון?. האם אתם מודעים לערכים המנחים אתכם בחייכם?.
אם אתם מתלבטים האם לפנות למאמן אישי כדי לעשות שינוי בחייכם שאלו את עצמכם:

איזה חיים אתם יוצרים לעצמכם?, איזה חיים אתם  שואפים שיהיו לכם ?.

"החיים הם הרפתקה נועזת או שאינם כלום  ".-הלן קלר

אז מה אתם בוחרים, בחיים של הרפתקה?.או בחיים של לא כלום?.

איציק טל
יליד 1955 עם נסיון רב בהנעת אנשים בחיים האישיים ובחיים העיסקיים.בעל נסיון רב בתפקידי ניהול בכירים בתעשיה.בוגר המכון הבינלאומי לאימון C.T.I.
יליד 1955 עם נסיון רב בהנעת אנשים בחיים האישיים ובחיים העיסקיים.בעל נסיון רב בתפקידי ניהול בכירים בתעשיה.בוגר המכון הבינלאומי לאימון C.T.I.
iamhere
אימון אישי לצמיחה בחיים האישיים,אימון עיסקי
רגבה
ד.נ. גליל מערבי
0508678409
049529950
קישור לאתר
רוחניות - אימון אישי
תאריך: 24/1/2011
תגיות:   אימון אישי    מודעות עצמית   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום רוחניות - אימון אישי

NLP ו-EFT / LoadSEO SEO
יש דרכים שונות להגדיר NLP. אחת מהן היא ש-NLP הוא תוכנת הפעלה למוח. היום ישנם מחקרים שמאמתים מדעית את מה שה-NLP אמר לפני עשרות שנים מתוך תצפיות על אנשים.
דמיון מודרך / ClickUP .
דמיון מודרך הוא כלי רב עוצמה לתקשורת עם התת-מודע, בדרך ליצירת שינויים בחיים, ובניית דפוסי פעולה שישרתו אותנו ואת רצונותינו. דמיון מודרך מתאים לכל אדם המעונין לשפר את איכות חייו
האם אני יכול להצליח ולהגשים בחיים / איציק טל
המאמר מספר על אלו מנהגים יש לנו ואם לא אז כדאי לסגל כדי להיות אדם מצליח המשיג את יעדיו ומגשים את חייו.
קורס אימון אישי כאנרגיה לחיים / כרמי אומרו
הצורך בתהליך קורס אימון אישי ונחיצות במאמנים אישיים עלה עם השנים תודות לתוכניות טלוויזיה אשר בחרו להראות תהליכים אימוניים ולחשוף את הקהל לתוצאות ולהשפעה הטובה של אימון אישי
קורס אימון אישי כדחיפה לחיים / כרמי אומרו
מאמן אישי לעתיד, עובר בפרק הזמן של הכשרת לימודי אימון אישי חשיפה לכלי אימון אישיים שנחשפים במהלך הלימודים. התלמיד מכיר תאוריות שמרכיבות את המצע לשיטת אימון אישי
קורס אימון אישי כזריקת מרץ לחיים / כרמי אומרו
לימודי אימון אישי יתאימו לטיפוס שאוהב לעזור לבני אדם במצוקה ומוכן להציב מטרות ולדחוף אותם למטרות שהם קבעו לעצמם. רצוי שתהיה לאותו המאמן את התעוזה לצמוח ולהתפתח בעצמו
מהו הסוד להתרוממות נפשית? / הרב יוסף ויצמן
בכל פעם שאנו חווים רגע של השראה או בהירות רוחנית, עלינו לתרגם את האנרגיה הזו לפעילות מעשית. התוקף האמיתי של כל חוויה דתית מצוי בתוצאה שלה ובהשלכותיה על האדם.
החלטות / איציק טל
ואני שואל מה באמת חשוב לכם ולהחליט היום בשלב זה של חייכם? כיצד מתנהל מסע חייכם?, האם באמת אתם מחליטים החלטות חשובות ,או שמא שההחלטות החשובות נדחות הצידה וחלקכם כבר רגיל לדחות ולומר כשאתפנה אחליט
חלומות / איציק טל
כדאי שנהפוך כל רגע בחיינו לרגע חשוב ומרתק ,כך שהדרך אל מטרות חיינו תהיה בעלת משמעות ,דרך מרתקת משמע דרך מעניינת מאתגרת למרות הקשיים ,דרך אשר תמלא אותנו סיפוק וחוויה בהגשמת חלומותינו .
מי הבוס / איציק טל
, "הכול צפוי אבל הרשות נתונה".כלומר אנו מאמינים ביד המכוונת,בגורל,אבל יש לנו מרחב פעולה להשפיע על מה שיקרה.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים