מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מי הבוס

מי הבוס

/ איציק טל

מי הבוס?,מי האוחז בהגה?.

 

 הסתיימה התקופה המדהימה של החגים,שעון הקיץ התחלף, היום התקצר,אנו מתקרבים בצעדי ענק לחילופי עונות.הסתיו דופק על דלתותינו ומבשר את בואו של החורף.

עד עתה לחלק מאיתנו היה תירוץ לדחות החלטות חשובות לאחרי החגים ,ומה עכשיו כשהכול מאחרינו?.

במשך שנים המסר החברתי היה  לקבל דברים כמו שהם,ככה זה אין מה לעשות,מפחיד לשנות,קשה לשנות,כדאי להשלים עם המצב.

אנו למרות שאין ביכולתנו תמיד להבין סיבה לדברים המתרחשים  בחיינו,קיבלנו הנחיה ,סימן,  אמנם הכול מלמעלה, "הכול צפוי אבל הרשות נתונה".כלומר אנו מאמינים ביד המכוונת,בגורל,אבל יש לנו מרחב פעולה להשפיע על מה שיקרה.

ומה אנחנו עושים עם המרחב שניתן לנו?

חלקנו מעיזים והולכים קדימה לשינוי ,לצמיחה,בנחישות מדהימה,אף אחד לא עוצר אותנו,מחליטים החלטות רבות,בחלק מהדברים מצליחים בחלק אחר נכשלים,לא נבהלים לא נרתעים,לומדים מההצלחה,ולומדים מהכישלון.ובהמשך רק משתבחים ביכולות שלנו,להיות לטובים יותר ואיכותיים יותר בקבלת החלטות להשיג את מטרותינו.

ואלה מביננו שלא מעיזים וחוששים,מוצאים המון סיבות מדוע לא לעשות,מדוע לא להחליט. לעיתים אינטואיציה, לעיתים תחושה,המלוות אותנו ,כאשר ברצוננו  לפעול ולעשות מעשה.

על סמך ניסיון העבר אנו לומדים להישמע לקולות הללו,לעיתים הקולות הללו גורמים לנו לצמוח,להשיג,להגשים ,לפעמים הם פועלים להיפך,לעצור למנוע ,לדחות.

לאן באמת מוביל אתכם  הקול הפנימי שלכם ,האם קדימה?.האם  לצמיחה,לחידוש,להגשמה,או שמא?.

מה הקול הפנימי הזה שלכם מעורר בכם?,מה הוא גורם לכם?

האם הקול הפנימי הזה מעודד אתכם לעשות?.או מונע מכם להעז לפרוץ ולעשות.

אם אתם חיים את חייכם מלאי עשייה והגשמה והקול הפנימי שלכם,מוביל קדימה,אז נהדר להיעזר בו כי הוא בן ברית חשוב ביום יום.

אולם אם לא כך הוא ,אז למי באמת אתם נשמעים?.

ובכן יש שחקן נוסף בזירה,שחקן חבוי וערמומי,המתיימר להיות הקול הטוב הפנימי שלכם,אתם לא בדיוק מודעים לקיומו ופועלו ,ונדמה לכם שהוא הדואג לכם באמת.ניתן לו כינוי " השדון",אותו יועץ אשר מתרה בכם ולוחש לכם,לא אל תעשו ,זה מסוכן,זה לא יצליח,לא נורא אם לא תעשו בלאו הכי זה לא יועיל,אל תנסו בלאו הכי תיכשלו וכד".

 יש לו לשדון הזה  המון  עצות "טובות",של איך לא לעשות ומה לא לעשות ,הוא מונה לפניכם את כל המכשולים וכל הפחדים ומתרה בכם ומייעץ לכם לא לעשות שינוי,עדיף להישאר במצב הקיים.

אז מי מחליט ,מי קובע?.למי נשמעים?.

מוזר בכלל שהשאלה הזו נשאלת.מה אנכם יודעים באמת מי מחליט?.

תזכרו תמיד מי אוחז בהגה?, מי הבוס?, !! מי קובע?.!! בכל רגע ורגע רק אתם מחליטים למי להקשיב ,את מי לשים בצד,ממי להתעלם  ולמי להישמע.

בדקו בכל רגע לפני כל החלטה ,האם אתם נוהגים  את  חייכם קדימה או שמא אתם נשמעים לשדון,המעכב.לזה אשר מונע אתכם להמשיך קדימה ולצמוח.

זכרו תמיד השדון  יהיה שם לבלבל ,למנוע ולחבל ברצונכם ואתם,כן אתם האוחזים בהגה,תשכילו,לעקוף אותו,או לשים אותו בצד, ולהתעלם מניסיונו להפריע לכם

אולם הוא לא נעלם, תמיד הוא יופיע ואתם על ידי נחישות ורצון עז להתקדם ולהצליח, דאגו תמיד לנטרל אותו במסע חייכם רצוף ההחלטות.

אז זהו, נגמרו התירוצים,אנו כבר אחרי החגים,.זה הזמן לקבל החלטות חשובות ולפעול.

זכרו " אם לא תשנו  כיוון  אתם עלולים למצוא את עצמכם הולכים בכיוון אליו היו מועדות פניכם",פתגם סיני עתיק.

 

לכן אל תשתהו קחו סיכון ופעלו ללא פחד  למען יצירת שינוי חיובי בחייכם.

איציק טל

איציק טל
יליד 1955 עם נסיון רב בהנעת אנשים בחיים האישיים ובחיים העיסקיים.בעל נסיון רב בתפקידי ניהול בכירים בתעשיה.בוגר המכון הבינלאומי לאימון C.T.I.
יליד 1955 עם נסיון רב בהנעת אנשים בחיים האישיים ובחיים העיסקיים.בעל נסיון רב בתפקידי ניהול בכירים בתעשיה.בוגר המכון הבינלאומי לאימון C.T.I.
iamhere
אימון אישי לצמיחה בחיים האישיים,אימון עיסקי
רגבה
ד.נ. גליל מערבי
0508678409
049529950
קישור לאתר
רוחניות - אימון אישי
תאריך: 24/1/2011
תגיות:   אימון אישי     אימון עיסקי   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום רוחניות - אימון אישי

NLP ו-EFT / LoadSEO SEO
יש דרכים שונות להגדיר NLP. אחת מהן היא ש-NLP הוא תוכנת הפעלה למוח. היום ישנם מחקרים שמאמתים מדעית את מה שה-NLP אמר לפני עשרות שנים מתוך תצפיות על אנשים.
דמיון מודרך / ClickUP .
דמיון מודרך הוא כלי רב עוצמה לתקשורת עם התת-מודע, בדרך ליצירת שינויים בחיים, ובניית דפוסי פעולה שישרתו אותנו ואת רצונותינו. דמיון מודרך מתאים לכל אדם המעונין לשפר את איכות חייו
האם אני יכול להצליח ולהגשים בחיים / איציק טל
המאמר מספר על אלו מנהגים יש לנו ואם לא אז כדאי לסגל כדי להיות אדם מצליח המשיג את יעדיו ומגשים את חייו.
קורס אימון אישי כאנרגיה לחיים / כרמי אומרו
הצורך בתהליך קורס אימון אישי ונחיצות במאמנים אישיים עלה עם השנים תודות לתוכניות טלוויזיה אשר בחרו להראות תהליכים אימוניים ולחשוף את הקהל לתוצאות ולהשפעה הטובה של אימון אישי
קורס אימון אישי כדחיפה לחיים / כרמי אומרו
מאמן אישי לעתיד, עובר בפרק הזמן של הכשרת לימודי אימון אישי חשיפה לכלי אימון אישיים שנחשפים במהלך הלימודים. התלמיד מכיר תאוריות שמרכיבות את המצע לשיטת אימון אישי
קורס אימון אישי כזריקת מרץ לחיים / כרמי אומרו
לימודי אימון אישי יתאימו לטיפוס שאוהב לעזור לבני אדם במצוקה ומוכן להציב מטרות ולדחוף אותם למטרות שהם קבעו לעצמם. רצוי שתהיה לאותו המאמן את התעוזה לצמוח ולהתפתח בעצמו
מהו הסוד להתרוממות נפשית? / הרב יוסף ויצמן
בכל פעם שאנו חווים רגע של השראה או בהירות רוחנית, עלינו לתרגם את האנרגיה הזו לפעילות מעשית. התוקף האמיתי של כל חוויה דתית מצוי בתוצאה שלה ובהשלכותיה על האדם.
החלטות / איציק טל
ואני שואל מה באמת חשוב לכם ולהחליט היום בשלב זה של חייכם? כיצד מתנהל מסע חייכם?, האם באמת אתם מחליטים החלטות חשובות ,או שמא שההחלטות החשובות נדחות הצידה וחלקכם כבר רגיל לדחות ולומר כשאתפנה אחליט
חלומות / איציק טל
כדאי שנהפוך כל רגע בחיינו לרגע חשוב ומרתק ,כך שהדרך אל מטרות חיינו תהיה בעלת משמעות ,דרך מרתקת משמע דרך מעניינת מאתגרת למרות הקשיים ,דרך אשר תמלא אותנו סיפוק וחוויה בהגשמת חלומותינו .
מי הבוס / איציק טל
, "הכול צפוי אבל הרשות נתונה".כלומר אנו מאמינים ביד המכוונת,בגורל,אבל יש לנו מרחב פעולה להשפיע על מה שיקרה.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים