מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

חלומות

חלומות

/ איציק טל

 

 

חלומות מטרות ומה שבניהם.

 

החורף עדיין מתמהמה ,מזג האוויר החם ממאן לנטוש אותנו,לצערנו עלולה להיות גם שנה זו  שנת בצורת.

 חלקנו מתפללים לבוא הגשם , זה הדבר היחידי שאפשר לעשות כדי להציל את המצב.

במקביל ממשיך קצב החיים הדינאמי, חיים בהם חלקנו נעים בין הגשמת חלום  אחד למשנהו ,בחיפוש ומיצוי רגעי אושר ונחת.

לעיתים במצב הזה של צפייה לאירוע טוב שיתגשם או לחלום ישן שקורם עור וגידים, קורה שלמרות שהחלום מתגשם ואנו חווים התעלות רגשית  ואושר, ההרגשה הזו של אושר וכיף נמשכת זמן קצר,ואז למרבה ההפתעה נוצרת ריקנות ואכזבה  שזה נגמר כל כך מהר.

מעין אכזבה , האם לזה ציפינו כל כך הרבה זמן?.

מה  קורה לנו בדרך להגשמת חלומותינו?. מדוע לפעמים אנו מתאכזבים לאחר שהגשמנו חלום?.

כדי לענות על שאלות אלו נדמיין  לנו לרגע את אותו תרמילאי  שמגשים את חלום חייו לעשות טרק  מאתגר הכולל  כבוש פסגת הר גבוה  בטבע.

הדרך היא ארוכה מלאה בקשיים פיזיים,מזיעים מתנשמים,נחבלים,נופלים, זה קשה לא קל ,יש מטרה להגיע לפסגה זה מה שמחזק את רוחו של התרמילאי,ולבסוף לאחר קשיים רבים הוא מגשים את מטרתו. מגיע לפסגה. התרמילאי חש תחושת התעלות מהשגת המטרה מרגיש שהוא  נמצא על גג העולם.נהנה מתחושת ההישג.

מה קורה אח"כ?.-הרגשת ההתעלות אינה נמשכת לעד, אין ברירה יורדים מהפסגה אי אפשר להישאר שם לעד.

אולם יש אפשרות נוספת לאותו תרמילאי להגיע לפסגה,אפשרות בה  חווית הדרך מהווה חלק חיוני ומשמעותי בהשגת המטרה.באפשרות הזו הקשי המאמץ הפיזי  ותוואי הדרך הלא נוחים בדרך אל פסגת ההר  ידועים ,אולם לחוויות כיבוש פסגת ההר מתווספת חווית הדרך עד לפסגה .התרמילאי צועד בדרך וחש נושם ומתחכך בא במגע עם הנוף העצים, השיחים,בעלי החיים,הציפורים,שלל הקולות הריחות,והצבעים .עם  כל אותם רשמים,הוא  מגיע לפסגה עמוס ומלא בחוויות,המשלימים את ההתנסות והופכים את ההגעה לפסגה לחוויה מרשימה מלאה ומספקת.

כדאי שנשקיע את זמננו,  לא רק במטרות הגדולות המשמעותיות אלא בכל רגע ורגע שבו אנו חיים. השעון מתקתק, ננצל את הזמן, היום !

כדאי שנהפוך כל רגע בחיינו  לרגע חשוב ומרתק ,כך שהדרך אל מטרות חיינו תהיה בעלת משמעות ,דרך מרתקת משמע  דרך מעניינת מאתגרת למרות הקשיים ,דרך אשר תמלא אותנו  סיפוק  וחוויה בהגשמת חלומותינו .

ליראות עולם בגרגר חול,ואת הרקיע בפרח בר,להחזיק באין סוף בכף ידך,ובנצח בתוך שעה.(ויליאם בליק).

לאימון אישי,מגיע המתאמן  כי אינו שבע רצון מתחום כזה או אחר בחייו.

והוא רוצה  לעשות שינוי משמעותי במהלך חייו

שינוי בדרך כלל גורם לאי נוחות,אפילו אם השינוי  הוא ממצב רע למצב טוב יותר.ההתמודדות מול אי הנוחות  קשה ומאתגרת.נדרש רצון עז  ונחישות של המתאמן להמשיך לפעול באזור אי הנוחות שלו,ולהשקיע מאמץ רב כדי   להגיע להגשמת חלומו.

אני מבקש מהמתאמנים ,לבדוק תוך כדי הפעולה  לשינוי בחייהם, באיזו דרך הם הולכים ,להסתכל גם על הנוף מסביב,ולהתעניין גם בדברים הקטנים שמלווים אותם בחיי היום יום,למצוא אתגר ועניין בכל דבר,ובכך להפוך את הדרך הקשה להשגת מטרתם לדרך מרתקת.

זכרו אתם בוחרים את הדרך לחיות את חייכם .אם תבחרו להתמקד בכל רגע  בדברים החיובים המלווים אתכם ,כך חייכם יהיו עשירים ומלאי סיפוק

אין דבר ענק שהושג אי פעם ללא התלהבות .(רלף וולדו אמרסון).

אם אתם נמצאים בצומת של החלטות ,אל תחששו מהדרך הקשה,לכו על השינוי והפיקו מהדרך גם את הדברים הטובים הקיימים בה.

הזמן רץ האתמול הוא היסטוריה והמחר אינו ידוע ,אבל כל אחד ואחד מאיתנו  משפיע על עתידו וקובע את המחר דרך  פעולותיו והחלטותיו.

איציק טל

מאמן אישי

איציק טל
יליד 1955 עם נסיון רב בהנעת אנשים בחיים האישיים ובחיים העיסקיים.בעל נסיון רב בתפקידי ניהול בכירים בתעשיה.בוגר המכון הבינלאומי לאימון C.T.I.
יליד 1955 עם נסיון רב בהנעת אנשים בחיים האישיים ובחיים העיסקיים.בעל נסיון רב בתפקידי ניהול בכירים בתעשיה.בוגר המכון הבינלאומי לאימון C.T.I.
iamhere
אימון אישי לצמיחה בחיים האישיים,אימון עיסקי
רגבה
ד.נ. גליל מערבי
0508678409
049529950
קישור לאתר
רוחניות - אימון אישי
תאריך: 24/1/2011
תגיות:   אימון אישי    אימון עיסקי   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום רוחניות - אימון אישי

NLP ו-EFT / LoadSEO SEO
יש דרכים שונות להגדיר NLP. אחת מהן היא ש-NLP הוא תוכנת הפעלה למוח. היום ישנם מחקרים שמאמתים מדעית את מה שה-NLP אמר לפני עשרות שנים מתוך תצפיות על אנשים.
דמיון מודרך / ClickUP .
דמיון מודרך הוא כלי רב עוצמה לתקשורת עם התת-מודע, בדרך ליצירת שינויים בחיים, ובניית דפוסי פעולה שישרתו אותנו ואת רצונותינו. דמיון מודרך מתאים לכל אדם המעונין לשפר את איכות חייו
האם אני יכול להצליח ולהגשים בחיים / איציק טל
המאמר מספר על אלו מנהגים יש לנו ואם לא אז כדאי לסגל כדי להיות אדם מצליח המשיג את יעדיו ומגשים את חייו.
קורס אימון אישי כאנרגיה לחיים / כרמי אומרו
הצורך בתהליך קורס אימון אישי ונחיצות במאמנים אישיים עלה עם השנים תודות לתוכניות טלוויזיה אשר בחרו להראות תהליכים אימוניים ולחשוף את הקהל לתוצאות ולהשפעה הטובה של אימון אישי
קורס אימון אישי כדחיפה לחיים / כרמי אומרו
מאמן אישי לעתיד, עובר בפרק הזמן של הכשרת לימודי אימון אישי חשיפה לכלי אימון אישיים שנחשפים במהלך הלימודים. התלמיד מכיר תאוריות שמרכיבות את המצע לשיטת אימון אישי
קורס אימון אישי כזריקת מרץ לחיים / כרמי אומרו
לימודי אימון אישי יתאימו לטיפוס שאוהב לעזור לבני אדם במצוקה ומוכן להציב מטרות ולדחוף אותם למטרות שהם קבעו לעצמם. רצוי שתהיה לאותו המאמן את התעוזה לצמוח ולהתפתח בעצמו
מהו הסוד להתרוממות נפשית? / הרב יוסף ויצמן
בכל פעם שאנו חווים רגע של השראה או בהירות רוחנית, עלינו לתרגם את האנרגיה הזו לפעילות מעשית. התוקף האמיתי של כל חוויה דתית מצוי בתוצאה שלה ובהשלכותיה על האדם.
החלטות / איציק טל
ואני שואל מה באמת חשוב לכם ולהחליט היום בשלב זה של חייכם? כיצד מתנהל מסע חייכם?, האם באמת אתם מחליטים החלטות חשובות ,או שמא שההחלטות החשובות נדחות הצידה וחלקכם כבר רגיל לדחות ולומר כשאתפנה אחליט
חלומות / איציק טל
כדאי שנהפוך כל רגע בחיינו לרגע חשוב ומרתק ,כך שהדרך אל מטרות חיינו תהיה בעלת משמעות ,דרך מרתקת משמע דרך מעניינת מאתגרת למרות הקשיים ,דרך אשר תמלא אותנו סיפוק וחוויה בהגשמת חלומותינו .
מי הבוס / איציק טל
, "הכול צפוי אבל הרשות נתונה".כלומר אנו מאמינים ביד המכוונת,בגורל,אבל יש לנו מרחב פעולה להשפיע על מה שיקרה.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים