מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

החלטות

החלטות

/ איציק טל

שנה חדשה בפתח-הזדמנות להתחלה חדשה.

 

 

חודש אלול הגיע והוא מזמן שפע הזדמנויות להתחדשות וחשבון נפש,הזדמנות להזמין אל חייכם הרבה מן הטוב לגלות אחריות אישית ולפעול תוך כדי מחויבות אישית לשינוי משמעותי באורח חייכם.זוהי תקופה מדהימה להחליט החלטות נכונות לשלב נוסף במסע חייכם.

 

הקיץ מתחיל להראות סימנים שהוא הולך לדרכו,האוויר עדיין חם ומעיק, חופשות הלימודים מסתימות,שנת הלימודים כבר החלה ,היום הולך ומתקצר,כולם אצים רצים לגמוע עוד מלוא החופן מהקיץ ההולך ומתמוגג .קיץ שעבור רבים מסמל חופש,הנאות,ופריצת מסגרות.

שנה חדשה מתרגשת ובאה ,החגים הבאים עלינו לטובה כבר כאן,אתם חשים ,איזו שהוא מעבר חד-ןמהיר, מחוסר מחויבות ורדיפה אחר הנאות הרגע אל מחויבות עמוקה יותר לעצמנו,למשפחה הגרעינית למשפחה המורחבת, ולחברה בה אנו חיים.

 

.כולנו מתחבטים בשאלות הבנאליות והנדושות ,אצל מי נחגוג את השנה החדשה?, מה נעשה בחגים?,למי נקנה מתנות?, מה נקנה לאהובינו?.הרבה שאלות התלבטויות והחלטות לקבל בזמן הקרוב.

 

נדמה לכם ,שהחלטות אלו מהווים את הדברים המרכזיים והמשמעותיים שילוו אותכם בפתח השנה החדשה.

 ואני שואל מה באמת חשוב לכם ולהחליט היום בשלב זה של חייכם?

כיצד מתנהל מסע חייכם?, האם  באמת אתם מחליטים החלטות חשובות ,או שמא שההחלטות  החשובות  נדחות הצידה וחלקכם כבר רגיל לדחות ולומר כשאתפנה אחליט מה לעשות.

ואני מבקש מכם רשות לעשות פסק זמן ממערבולת העשייה והפעילות היום יומית , לנסות לתפוס מרחק  מההווה המעסיק אותנו ללא פשרות,כך שאנו עושים פעולות בנאליות יום יומיות ללא מחשבה,ללא עצירה לרגע, ולשאול את עצמכם ,רגע מה קורה פה?.

לשאול את עצמכם- מה ההחלטות החשובות בחיינו?.מה המקום שאני משאיר עבורי לעשות את מה שבאמת אני אוהב לעשות ,מה באמת מאפשר לי לקבל החלטות  חשובות נוספות בחיי?. מה קורה איתי?מי מנווט את זרימת חיי?,לאן מועדות פנינו?.

מה יגרום לי להיות יותר שבע רצון מאורח חיי?.

מה  התחומים בחיי שבהם אני רוצה להשיג יותר ממה שהשגתי עד היום?

מה אני מוכן להשקיע בזרם הזה של חיי ?.

כל אחד ואחד מאיתנו משול לקברניט אשר אחראי על ספינת חייו,לאן להפליג,האם להפליג לים הפתוח

לאותו מקום באותה דרך או שמא,למצוא נתיבים חדשים ,מטרות חדשות ולהפוך את מסע חייכם ,למסע מרתק של העזה ,הרפתקנות,גילוי עצמי והגשמה.

חיינו הן מסע אין סופי של החלטות,לא תמיד אנו יודעים מה תהיינה תוצאותיהן של החלטותינו,אבל דבר אחד אנו יודעים ,החלטות טובות משפרות את איכות חיינו,ככל שנחליט יותר החלטות לגבי חיינו,כן נוכל לשפר את איכות החלטותינו ובכך לחיות חיים איכותיים יותר.

 

האם אתם באמת  מוכנים לבחון את מהלך חייכם?.

 

הפילוסוף היווני אפלטון מיצה תשובה לשאלה הזו במשפט הבא " חיים שאין בוחנים אותם –אינם ראויים"

 אני מציע לכם אחת מן הדרכים לבחון את חייכם,קבלו החלטה והעזו לקחת אימון אישי.

תהליך האימון יוצר עבורכם  סביבה בטוחה ואמיתית  לבחון את חייכם,המאמן/מאמנת  נמצאים  שם  בשבילכם כדי שתוכל לתת תשובות אמיתיות ואמיצות לעצמכם.זו הדמות המתאימה  ללוות  אתכם במסע חייכם,מסע בו תקבלו החלטות חשובות לשיפור איכות חייכם.

דרך האימון תוכלו להגשים את רצונכם  לחיות חיים מלאים כמו שבאמת אתה רוצים וחולמים  לחיות.


 כמעט כולנו עומדים עם החלטות והתחייבויות חדשות לקראת השנה החדשה. אנו מבטיחים כי השנה,נפעל אחרת. אנו מחליטים, לשנות,להתחיל ,להקשיב, ולקבל אחריות אישית לחיינו. אנו יודעים  
 בדרך להצלחה ולהגשמת שאיפותינו יש הרבה קשיים ומהמורות אולם  ברגע שקיבלנו החלטה איכותית ולקחנו מחויבות אין דבר שיעמוד בפנינו.

 

באיחולי שנה נהדרת מלאת החלטות איכותיות והגשמה עצמית.

 

איציק טל

מאמן אישי.

איציק טל
יליד 1955 עם נסיון רב בהנעת אנשים בחיים האישיים ובחיים העיסקיים.בעל נסיון רב בתפקידי ניהול בכירים בתעשיה.בוגר המכון הבינלאומי לאימון C.T.I.
יליד 1955 עם נסיון רב בהנעת אנשים בחיים האישיים ובחיים העיסקיים.בעל נסיון רב בתפקידי ניהול בכירים בתעשיה.בוגר המכון הבינלאומי לאימון C.T.I.
iamhere
אימון אישי לצמיחה בחיים האישיים,אימון עיסקי
רגבה
ד.נ. גליל מערבי
0508678409
049529950
קישור לאתר
רוחניות - אימון אישי
תאריך: 24/1/2011
תגיות:   אימון אישי    אימון עיסקי   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום רוחניות - אימון אישי

NLP ו-EFT / LoadSEO SEO
יש דרכים שונות להגדיר NLP. אחת מהן היא ש-NLP הוא תוכנת הפעלה למוח. היום ישנם מחקרים שמאמתים מדעית את מה שה-NLP אמר לפני עשרות שנים מתוך תצפיות על אנשים.
דמיון מודרך / ClickUP .
דמיון מודרך הוא כלי רב עוצמה לתקשורת עם התת-מודע, בדרך ליצירת שינויים בחיים, ובניית דפוסי פעולה שישרתו אותנו ואת רצונותינו. דמיון מודרך מתאים לכל אדם המעונין לשפר את איכות חייו
האם אני יכול להצליח ולהגשים בחיים / איציק טל
המאמר מספר על אלו מנהגים יש לנו ואם לא אז כדאי לסגל כדי להיות אדם מצליח המשיג את יעדיו ומגשים את חייו.
קורס אימון אישי כאנרגיה לחיים / כרמי אומרו
הצורך בתהליך קורס אימון אישי ונחיצות במאמנים אישיים עלה עם השנים תודות לתוכניות טלוויזיה אשר בחרו להראות תהליכים אימוניים ולחשוף את הקהל לתוצאות ולהשפעה הטובה של אימון אישי
קורס אימון אישי כדחיפה לחיים / כרמי אומרו
מאמן אישי לעתיד, עובר בפרק הזמן של הכשרת לימודי אימון אישי חשיפה לכלי אימון אישיים שנחשפים במהלך הלימודים. התלמיד מכיר תאוריות שמרכיבות את המצע לשיטת אימון אישי
קורס אימון אישי כזריקת מרץ לחיים / כרמי אומרו
לימודי אימון אישי יתאימו לטיפוס שאוהב לעזור לבני אדם במצוקה ומוכן להציב מטרות ולדחוף אותם למטרות שהם קבעו לעצמם. רצוי שתהיה לאותו המאמן את התעוזה לצמוח ולהתפתח בעצמו
מהו הסוד להתרוממות נפשית? / הרב יוסף ויצמן
בכל פעם שאנו חווים רגע של השראה או בהירות רוחנית, עלינו לתרגם את האנרגיה הזו לפעילות מעשית. התוקף האמיתי של כל חוויה דתית מצוי בתוצאה שלה ובהשלכותיה על האדם.
החלטות / איציק טל
ואני שואל מה באמת חשוב לכם ולהחליט היום בשלב זה של חייכם? כיצד מתנהל מסע חייכם?, האם באמת אתם מחליטים החלטות חשובות ,או שמא שההחלטות החשובות נדחות הצידה וחלקכם כבר רגיל לדחות ולומר כשאתפנה אחליט
חלומות / איציק טל
כדאי שנהפוך כל רגע בחיינו לרגע חשוב ומרתק ,כך שהדרך אל מטרות חיינו תהיה בעלת משמעות ,דרך מרתקת משמע דרך מעניינת מאתגרת למרות הקשיים ,דרך אשר תמלא אותנו סיפוק וחוויה בהגשמת חלומותינו .
מי הבוס / איציק טל
, "הכול צפוי אבל הרשות נתונה".כלומר אנו מאמינים ביד המכוונת,בגורל,אבל יש לנו מרחב פעולה להשפיע על מה שיקרה.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים