מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מתנות לעובדים

מתנות לעובדים: זה לא הזמן לשכוח

/ אביב יועצים

בחגי ישראל יש מצווה שאומרת שצריך לפתוח את הלב ולתת לאור ולשמחת החג להיכנס פנימה אל הנשמה. כמובן, אין שום מצווה המחייבת בוסים ומעסיקים לפתוח את הארנק ולחלק מתנות לעובדים בחגים. וכך, הרבה מעסיקים מנסים להתחמק מכל הטרדה הזו של מתנות לעובדים בדרכים שונות ומשונות.

בחברות קטנות שבהן יש קומץ עובדים שאין להם שום שיניים של ממש – כלומר וועד מאורגן שמגן עליהם ועל הזכויות שלהם – הבוס לפעמים ירשה לעצמו להתעלם מהעניין הזה של מתנות לעובדים. הוא פשוט לא מזכיר את הנושא בתקווה שהעובדים שלו ישכחו מכך בטבעיות. ואם לא ישכחו, אז אולי יתביישו מידי בשביל לשאול ויקבלו את המצב כפי שהוא.

העובדים, מצידם, רק מתמלאים ביותר ויותר מתח. כבר ערב החג הגיע, ולמרות זאת אין סימן לשום מתנות לעובדים! הבוס מצידו כבר חושב שהוא כבר הצליח לשטות בכולם ולהיפטר מכל הטרחה הזאת שנקראת מתנות לעובדים. אבל לבסוף האנשים מרוטי העצבים כבר לא מצליחים להתאפק – והם שואלים את המזכירה – נו, נו – מה עם מתנות לעובדים? המזכירה מיד תדווח לבוס, והוא מצידו יגיד לה לארגן במהירות שי חגיגי ומאולתר.

וכך, ממש בדקה ה-90, קומץ העובדים החבוט יקבל לבסוף כמה טוסטרים זולים שהוזמנו בחופזה מאייס. והדבר המדהים? כל חג זה אותו דבר, ובכל חג הבוס ינסה להימלט ולא להתעסק עם רעיונות למתנות. אולי בסתר ליבו הוא חושב שאם הוא יבאס ויחלק מתנות מאכזבות ובלתי שימושיות בעליל, אז אולי סופסוף כולם יתייאשו מכל הנושא הזה של רעיונות למתנות ויניחו לו כבר.

חשוב להקדיש זמן עבור
רעיונות למתנות. מתנות מקוריות מראות למועסקים את ההערכה שהמעסיק שלהם רוחש להם, וגם את הזמן והכסף שהוא הקדיש עבור רעיונות למתנות. הדבר היחיד שיכול לבאס יותר מאשר מתנה עלובה שלא הושקעה בה שום מחשבה, היא ביטול טקס הרמת כוסית בראש השנה. הבוס חושב שאותה חצי שעה שבה כולם מתאספים, נושאים נאום חפוז על התחלות חדשות ושנה טובה וגומעים מחייכים מכוסות היין, היא בזבוז זמן עבודה יקר! אז אם תהיתם, לבוס שלכם לא אכפת לא רק מהנושא של רעיונות למתנות, אלא גם מהטקס הזה של הרמת כוסית. וגם לא אכפת לו מאווירת החג. הרי ברור שהוא יגיע למשרד גם בימי החג ויעבוד שם כדי לברוח מאשתו המפחידה. בשבילו אין שום חגיגיות בכל הנושא הזה של החגים. לא מספיק שאתם, העובדים הפרזיטיים, מעזים לבזבז זמן עבודה בהליכות לשירותים ובהכנת קפה, ועוד מעזים לא לעבוד בזמן ארוחת הצהריים, אתם גם רוצים טקס הרמת כוסית??? באמת, הגזמתם.

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
קניות - כללי
תאריך: 1/2/2011
תגיות:   מתנות לעובדים   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום קניות - כללי

טבעות יהלומים לגבר / LoadSEO SEO
בחירת טבעת יהלומים לגבר היא חוויה מיוחדת. כיום גם נשים קונות טבעות יהלומים לגבר שלהן. מדובר בסמל סטטוס בחברה מאחר ורכישת טבעת יהלומים לגבר אומרת משהו עליך.
חנות פרחים: כיצד לשמר את משך חיי הפרחים? / אביב יועצים
סוף סוף זה קרה. בעלך זכר את יום הנישואים שלכם, החבר שלך שאיתו את יוצאת כבר שנה וחצי התחיל להיות רומנטי או שהילד שלך החליט להודות לך על ההשקעה והאהבה וקנה לך פרחים ביום האם בחנות פרחים בבת ים.
חנות פרחים: כיצד לבחור פרחים לחתונה שלכם? / אביב יועצים
האם חשבתם כבר על פרחים לחתונה שלכם? האם ביררתם בחנות פרחים בבת ים לגבי המבחר המוצע לכם הזוגות המתחתנים? האם תבחרו בפרחים אמיתיים או שאולי תעדיפו לבחור באפשרות של צמחיה מלאכותית?
מתנות לעובדים: עדיף כלום או כמעט? / אביב יועצים
עדיף לקבל מתנות לעובדים שהן מביכות ובלתי אטרקטיביות, או לא לקבל כלום בכלל?
מתנות לעובדים: זה לא הזמן לשכוח / אביב יועצים
החגים הגיעו, יש אווירה חגיגית באוויר, אבל עוד פעם הבוס "שכח" לתת מתנות לעובדים?
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים