מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מחסן עצים

מחסן עצים - פתרון יעיל ונוח

/ זלדה חן

בס"ד

 

מחסן עצים – פתרון יעיל ונוח

כיום שיוקר הבניה כל כך עלה וכל מטר בנוי שווה זהב.
לאנשים ישנה בעיה של אחסון כי הרי בני אנוש צוברים עם הזמן עוד ועוד חפצים ואיפה יאכסנו את הכל??!!
הפתרון היה בניית
מחסן עצים זאת אומרת בניית מחסן קטן שעשוי מעץ כי העץ הינו חומר זול יחסית לבנייה מאשר האבן מה גם שלכל אחד יש מקום בחצר או איפה באזור הבית להניח מסן עצים לא גדל על מנת שימש לו כמקום אחסון של חפצים שונים כמו אביזרים שמשמשים אותך בחורף וכל כך חיוניםם אז ובקיץ הם מהווים מטרד ותופסים מקום מיותר ווכן הלאה.

 

מקומו של מחסן העצים ופרגולות עץ

 

מחסן עצים זה ששימש פתרון יעיל ביותר לשימו במרפסת הבית או על גג הבית.
מקורו בשוודיה , שם כיודע עצים רבים ואף נחלים להשיט בהם את גזרי העצים אל בית החרושת ואל מחסן העצים.
את מחסן העץ לא בנו בארץ אלא יצרו כיחידה אחת והעבירו באניות מסע כשם שמעבירים קרוונים ממקום למקום על קירותיהם , ריצפתם וגגם.
החישוב פשוט – מחירו של מחסן עצים אינו גבוהה , הסטטיות גדולה מזו של מחסני פלסטיק, האטימות אינה נוראה כל כך שכן עץ הוא חומר נושם , כך שהדברים המאוחסנים בו לא נדבקים בריח עובש וטחב.
וכמובן שמחסני עץ יכולים להידחק בפינות שונות ולהשתלב בנוף הכללי בחינניות רבה.
במרוצת השנים חרף ניסיונם של אנשים לדחוק את העץ מן הבתים ולהפכם לאבן נדחק העץ בעוד צורות למיניהן כמו למשל הפרגולה,
פרגולות עץ המצילות מחום השמש.
בעבר , בתוך חצרות הבתים הצלו עצים נטועים מפני השמש הקופחת אולם כאשר צמחו הבתים לגובה נבצר מהאנשים ליהנות מצל העצים, ומה יעשה אדם ונפשו קשורה בעץ? הרי נאמר כי האדם עץ השדה ומה יעשה אדם כדי ליהנות מצילו של העץ והוא גבוה ממנו לבלי שיעור?
כרת איפה האדם את העץ ועלהו אליו אל הקומה העשירית והיה יושב בצל הפרגולה ומתענג על צלו של העץ.
יושב האדם בצלם של פרגולות עץ ואומר : אה , מה טובים הם הימים האלו , ניחוחות עץ עולים מדירתי למרות שמורחק הנני מיילים רבים מן הקרקע...
והעץ אומר – מי יתנני ימי קדם כי את ניחוחות האדמה אני מבקש...

זלדה חן
אני אוהבת אוכל טוב.מי שאוהב אוכל ברמה -מוזמן.
בנייה ושיפוצים - כללי
תאריך: 2/2/2011
תגיות:   מחסן עצים     פרגולות עץ   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - כללי

איטום וזיפות במודיעין / לילך כהן
שאננות ולא לאטום את הבית, כהכנה לחורף המתקרב. איטום וזיפות במודיעין יכול לתת מענה גם לצרכים אחרים כמו איטום קירות מפני רטיבות, איטום רצפות ועוד. אז מתי צריך איטום וזיפות ולמי פונים? כל התשובות בפנים.
מיזוג אוויר במודיעין / לילך כהן
אחד מהאמצעים למיזוג אוויר הבולטים ביותר, ששינו את חיינו בלי הכר. לכן לא מפתיע שדווקא בחודשי הקיץ החברות יוצאות במבצעים למערכות מיזוג אוויר. אז איך בוחרים מערכת כזאת ומה ההבדלים בניהן? כל התשובות כאן.
עבודות גבס במודיעין / לילך כהן
וזה הזמן לחלק את החדר הגדול לשניים. אם המצב הזה מוכר לכם, אתם צריכים בעל מקצוע שמתמחה בביצוע עבודות גבס במודיעין, שיבצע את העבודה שאתם צריכים בצורה הטובה ביותר. אז איך מוצאים אחד כזה? כל התשובות כאן.
דודי שמש במודיעין / לילך כהן
ה מטבעה, מרבים לנצל את השמש ולהעדיף דודי שמש על פני דודי חשמל, שצורכים אנרגיה בזבזנית ויקרה. אז איך מתקנים דודי שמש במודיעין ולמה הם עדיפים על דודי חשמל או אופציות אחרות לחימום מים? כל התשובות בפנים.
הובלות במודיעין / לילך כהן
מודיעין היא עיר חדשה יחסית ואנו יכולים לראות כיצד רבים עדיין מגיעים לגור בעיר נהדרת זו. פרויקטים חדשים מציעים ללא מעט תושבי ערים אחרות בישראל לראות מה מציעה עיר זו וכיצד היא יכולה לתרום לאיכות חייהם
סוככים: מלוינסקי עד שיינקין / אביב יועצים
סוככים הם כמו ג'ינס וטי שירט, תמיד נכון, תמיד מעודכן, תמיד הולם את רוח התקופה. כמובן, גם בפריטים קלאסיים ועל זמניים יש שינויים בהתאם לתקופה.
סוככים: סוכך המחר / אביב יועצים
סוככים היום משמשים לנוי לא פחות מהצללה. ומה תפקידם בעולם המחר?, סוככים עשויים בעתיד לשרת אותנו יותר מאשר לנוי ולנועם.
סוככים: אופנה על זמנית / אביב יועצים
אם תאמצו את הזיכרון ותסתכלו כמה עשורים אחורה, אין ספק שתגיעו למסקנה - כל מה שקשור באופנת קיץ הוא פשוט אופנה על זמנית, שמלווה אותנו שנים ארוכות: סוככים הם כבר שנים רבות איתנו.
סוככים: קשת של צבעים / אביב יועצים
כן, לא תצליחו להתחמק מהפקקים, לא מהמוני האדם השוטפים את הרחובות והקניונים בקיץ של החופש הגדול, אבל לפחות מהשמש אפשר, בינתיים, להתחבא תחת צילו מלא החן של סוכך זה או אחר ולהתמסר לשלווה ולשקט...
סוככים וקריאה בקפה / אביב יועצים
באמצעות בחינה של סוככים אפשר בהחלט לגלות תכונות אופי באדם שבחר אותם. אם תסתכלו על סוככים, לא משנה איפה, בגינה, בחצר או במרפסת של מישהו, בכניסה לחנייה, בבית קפה ברחוב שטוף שמש, בחנות היושבת ברחוב הסואן
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים