מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

רפואת תדרים

רפואת תדרים

/ נמרוד בן-איש

                                                  רפואת תדרים

רפואת תדרים מתבססת על התפיסה שבאדם פועמים מגוון רב של תדרים, המאפשרים את זרימת החיים בנו ודרכנו. הם הכוח החשמלי שמניע את האיברים בגוף הפיזי, את המחשבות והרצונות בגוף הרגשי והמודעות בגוף הרוח. לכל תדר גוון שונה ותפקיד המיוחד לו, סה"כ התדרים הפועלים באדם מבטאים את איכות חייו.


כאשר תדר מסוים עובר בערוץ מסוים ומשתבש, נוצרת הפרעה ויציאה מאיזון. כלפי חוץ תראה מחלה בגוף או בנפש - בשלב הראשון בצורה עדינה ולא מורגשת ובשלב השני כמחלה בעלת ביטוי פיזי. כמספר התדרים מספר המחלות האפשריות. הסיבות ליציאת תדר מאיזון הנן באופן כללי תפיסות שגויות שיש לנו על החיים. "אני לא שווה","תמיד יעדיפו אחר על פני","אני חייב להיות מוצלח"," אם אהיה חולה התייחסו אלי ברצינות" וכו'.

לרשותנו עומדים מספר כלים לאיזון מחדש של תדרים הפועמים באדם.


בשלב ראשון אנו מזהים את המקור ובהמשך תיקון עדין והחזרה לאיזון בשיתוף האדם ובעזרת כוח הרצון שלו.

 

 קריסטלים

 הקריסטלים הנם "גנרטורים" הפועמים בתדר קבוע, כל קריסטל יכל לאפנן מחדש תדר מסוים בגוף.
כלציט : פעול לחיזוק הזיכרון, יכולת אינטלקטואלית, כאבים ראומטיים, לחץ דם
              גבוה, לרוגע ושלווה.

זהב     : אנרגיה לגוף הפיזי, חיזוק מע' העצבים, שיפור תנועה מחזורית.

טורקיז: מעניק ביטחון עצמי, רוגע נפשי, איזון, תקשורת טובה והקלה בנשימה.

 

שמנים אתריים 

שמנים אתריים פוגשים את האדם דרך המגע : בליעה, מריחה וריח. לחלק גדול מהשמנים יש השפעה רגשית ומנטלית עלינו.

ברגמוט: מרגיע, ממקד, לעבודה שקטה ללא הסחת הדעת, עוזר לילדים היפר אקטיביים.

טנג'רין : משחרר חסימות פיזיות, פחדים, רגשות תקועים, משחרר את הלשון, מחבר ללב.

מליסה  : נחמה, ניחום אבלים, יעיל במצבי היסטריה.

 

אנרגית פרחים פרחי באך, פרחי ארץ ישראל.

לכל פרח יש אנרגיה ייחודית, תדר מיוחד הפועם גם באדם. הכלנית "יודעת שהיא כלנית אין לה פקפוק ולכן התדר שלה יציב, באדם פועמים מגוון רב של תדרים המצויים בפרחים ובעזרת חיבור לתדר הפרח ניתן לקדד מחדש את התדר המשובש.

עוקץ עקרב ריחני: למי שנוהג לפגוע בעצמו, הרס עצמי אובדנות.

בן חצב סתווני: למי שמעדיף ביטחון על אהבה כי אינו אוהב את עצמו.

זהבית דמשקאית: לאידיאליסטים החיים בהקרבה עצמית ומקריבים גם את סביבתם.

שנק החורש: משחרר אנשים החיים עם רגשי אשם, כלי של שליטה.

 

אנרגית הריפוי באדם הילינג רייקי

לכל אדם יש את היכולת להעביר אנרגיה לאדם אחר, חיובית וגם שלילית, אך על האדם הקולט צריך להסכים לכך.  אנרגית הריפוי מצויה בשפע ברחבי היקום ונדרכת אל המטופל דרך ידי המטפל או בדרכים אחרות.

המטפל באנרגיות רגיש יותר לנקודות החוסר והעודף אצל המטופל ויכל לאתר אותן ולאזנן (ריפוי). תוך כדי התהליך המטפל יקבל מידע על הסיבות/השורש לפגיעה דרך הגוף ויעבוד עם המטופל על חיזוק ושינוי הגישה.

ישויות אור
ריפוי בעזרת כוחות מקבילים הפועלים בממדים אחרים ומצטרפים לתהליך הנוכחי.

גוף נפש ורוח שזורים זה בזה בונים ומובילים את האדם באשר הוא. חלק מהחוויות שאנו חווים בחיינו משבשות את מערכי החיים הזורמים בנו.רפואת התדרים יכולה להחזיר את האיזון או לפחות להקל במידה ניכרת על חווית החיים.

נמרוד בן-איש
מנהל מרכז לרפואה משלימה דרך האור. חבר קיבוץ ברעם.
מנהל מרכז לרפואה משלימה דרך האור. חבר קיבוץ ברעם.
דרך האור
ז לרפואה משלימה בהרי הגליל. מתמחים בסדנאות וטיפולים הוליסטיים ליחידים ולקבוצות תחומי טיפול מגוונים – טיפולי מגע – עיסוי, שיאצו, פלדנקרייז טיפולי אנרגיה – הילינג, תקש
קיבוץ ברעם
ברעם
046988365
קישור לאתר
טיפולים - רפואה משלימה
תאריך: 7/2/2011
תגיות:   קריסטלים    שמנים אתריים     פרחי באך    הילינג    רייקי    ישויות אור    


ממומן

מאמרים נוספים בתחום טיפולים - רפואה משלימה

טיפולים אלטרנטיביים במודיעין / לילך כהן
המזגן עבד כל הלילה, או אולי המאוורר היה צמוד אליכם. בכל מקרה, הצוואר נתפס בבוקר ועכשיו צריך לנסות לתפקד כשבקושי אפשר להזיז את הראש. שלל מטפלים אלטרנטיביים במודיעין יעזרו לכם לשחרר את הצוואר התפוס.
תת פעילות בלוטת התריס / עדנה שלום
מרגישים עייפים? עלייה מהירה/ איטית במשקל? דיכאון? עצירויות? – זה הזמן לבדוק את תיפקוד בלוטת התריס. הבלוטה הקטנה הזו אחראית על מנגנון שלם של פעילויות בגוף ואל לנו להזניח אותה....
תקשור - מאז ועד היום / לני נזרי
למרות שהמילה תקשור בהטייתה זו לא הופיעה במפורש, האמונה בנוכחותם של כוחות מיוחדים קיימת משחר ההיסטוריה. בתקופות מסוימות בהיסטוריה אנשים אלה נחשבו למוקצים ואף נרדפו, ובתקופות אחרות הם תפקדו כמוקד עלייה
הסוד / פנינה סדרינה
סוד הינו הכוח הפנימי החבוי בנו, הסוד הינו כוח המשיכה, אנו מושכים את כל שנכנס לחיינו, כל מה שנכנס לחיינו אנו המושכים אותו. הכל נמשך אלינו מכוח הדימויים שאנו משמרים במוחנו, מה שאנו חושבים הוא הקובע.
אימון לבריאות ולשינוי באורחות חיים / עדנה שלום
מעותי באורחות חייהם כגון- הפסקת עישון, התמדה בפעילות גופנית, תזונה נבונה ובריאה, ירידה במשקל, לחיות בגוף בריא יותר וטיפול במחלות ובבעיות מהן סובל המתאמן בגישה אלטרנטיבית ושונה מזו היה רגיל במהלך חייו.
שמן עץ התה מאוסטרליה באהבה / ניר חוכיימה
נשים רבים בישראל סובלים ממחלות עור שונות כגון:פטרת בציפורניים בכפות רגליים,גזזת,גירודים בכפות רגליים,פטריות וגנליות,קנדידה אלביקנס,אקזמה,ניתן לפתור מחלות אלה ומחלות אחרות ביעילות רבה עם שמן עץ התה.
עיסוי מקצועי קחו פסק זמן ממסע החיים / ניר חוכיימה
,המצב הכלכלי, העבודה ,התקדמות בחיים,קשיים מנטאלים,מסע החיים מזמן לנו לחץ,מתח,התרוצציות במרוצת הזמן . מרבית האוכלוסיה בישראל חיה במרוץ אחרי הזמן ולא תמיד שמים לב לעצמם,לגופם,ולצרכים החשובים בחיים .
רפואת תדרים / נמרוד בן-איש
רפואת תדרים מתבססת על התפיסה שבאדם פועמים מגוון רב של תדרים, המאפשרים את זרימת החיים בנו ודרכנו. הם הכוח החשמלי שמניע את האיברים בגוף הפיזי, את המחשבות והרצונות בגוף הרגשי והמודעות בגוף הרוח. לכל תדר
טיפול בבעיות קשב וריכוז והיפראקטיביות – ADHD / יוסף רחמים
תופעת קשב וריכוז מתרבה בתקופה זו של חיינו,הגידול בתופעות זו מרובות חלקם קשורות לכך שילדים אינם מסוגלים להתגבר על עומס המידע,רעש,והצורך בהתעסקות עם מספר גורמים מפעילים בו זמנית .
סגולות פרי האסאי / עדנה שלום
וא עשיר באנטיאוקסידנטים , בויטמינים ובמינרלים מהטבע, עשיר בסיבים תזונתיים ועוזר בריפוי והחלמה מקשת נרחבת של מחלות ובעיות ע"י כך שהוא מסלק ומנקה רדיקלים חופשיים מהגוף אשר הורסים את רקמות הגוף שלנו.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים