מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

לימודי שוק ההון

לימודי שוק ההון עם "תשואות"

/ אלה קדושי

גם רשת מכללות מעוף בשוק ההון

 

בימים אלה מביאה רשת מכללות מעוף בשורה חדשה ומרעננת לאזור, ומציעה לקהל הרחב מגוון רחב של קורסים בתחום לימודי שוק ההון. הקורסים מיועדים לכל מי שמתעניין בתחום ואינם דורשים ידע מוקדם!

 

רשת מכללות מעוף חברה עם "תשואות"- המכללה ללימודי שוק ההון, ומציעה בסניפי המכללה בחדרה, נתניה ובקרוב גם בעפולה, קורסים מקצועיים, המקנים את כל הידע הנדרש לנהל תיק השקעות ולסחור במניות, במט"ח ועוד.

רונן מנוח, אנליסט טכני ומנהלה האקדמי של "תשואות"- המכללה ללימודי שוק ההון, אומר: " אנשים בגילאים שאנחנו מכוונים אליהם, עשו כברת דרך בחייהם וצברו הון בדרכים שונות, הם מבינים שאין אלטרנטיבות מעשיות לשמור על הכסף שצברו. חלקם התנסו בעבר בהשקעות, אם באמצעות מנהלי תיקים, בתי השקעות או באופן עצמאי, אך לא שבעו נחת ושומעים שאחרים עושים זאת בהצלחה, ורוצים להידמות לפרופיל של מצליחנים בבורסה".

רונן מנוח עוסק בהשכלה פיננסית, אימון וליווי של משקיעים משנת 1998, הוא הקים את קהילת חובבי שוק ההון בישראל, בה חברים 18 אלף איש. לטענתו של מנוח הקורסים רלוונטיים כמעט לכל אחד, אין צורך בידע מוקדם, אלא בהתעניינות בסיסית בניהול השקעות באופן עצמאי בשוק ההון ובעצם כמעט כל אחד מאיתנו כבר פועל בצורה זו או אחרת בשוק ההון, דרך קופות הגמל, קרנות השתלמות ופנסיה. "הקורס נותן כלים להבין מה עושים עבורי בקופת הגמל והאם נכון להפנות לשם כספים נוספים." אומר מנוח. ובכל זאת שאלנו... "כמה הון צריך בשביל להתחיל להשקיע???" על שאלתנו עונה מנוח: "תלוי באילו אפיקים בוחרים, אפשר להתחיל לפעול בשוק ההון אפילו בכמה אלפים בודדים. אם רוצים להשקיע באפיק מנייתי ההון הראשוני נע בין 75-100 אלף ₪"

דוד לוסקי, מנכ"ל רשת מכללות מעוף, מרוצה משיתוף הפעולה שנסגר החודש. הוא מצפה שתושבי האזור ינצלו את החלל שהתמלא, וילמדו קרוב לבית. "אני מזמין את תושבי האזור להשתתף בהרצאת מבוא חינם בנושא- ניהול סיכונים בתיק השקעות, שתתקיים במעוף חדרה ב-15.02.10" אומר לוסקי "בהרצאה נפתח צוהר לעולם המופלא והמרתק של שוק ההון, וזו תהיה הזדמנות טובה לפגוש ולהכיר את מנחי הקורסים".

אלה קדושי
רשת מכללות מעוף
רשת מכללות מעוף
רשת מכללות מעוף
ת.ד 2125
חדרה
קישור לאתר
מימון וכספים - שוק ההון
תאריך: 9/2/2011
תגיות:   שוק ההון    אופציות מעו"ף    מסחר במט"ח    ניתוח טכני    השקעות    רשת מכללות מעוף    תשואות    רונן מנוח    דוד לוסקי    ניתוח דו"חות   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מימון וכספים - שוק ההון

תוכניות חיסכון והלוואות – הפכים שמשלימים אחד את השני / ירון כהן
תוכניות חיסכון והלוואות – הפכים שמשלימים אחד את השני
החודשים האחרונים היו קשים למשקיעים בבורסה / ירון כהן
החודשים האחרונים היו קשים למשקיעים בבורסה, אבל לא רק הם אלא גם לך. אי אפשר להתחמק מהבורסה , גם אם אתה חושב שאין לך השקעות בבורסה, תדע שיש לך בצורה עקיפה
הדרכת מסחר באופציות / LoadSEO SEO
הדרכת מסחר באופציות מעו"ף תלמד אותנו איך הופכים מסוחר מתחיל למומחה לאופציות. שימוש בתכנת Options-Expert כדאי שתתחיל להרוויח. מסחר באופציות טומן בחובו הזדמנויות לרווחים גדולים אך גם להפסדים כבדים.
להרוויח ממסחר באופציות / LoadSEO SEO
מכיוון שהצלחת מסחר באופציות תלויה ביכולת הסוחר לזהות את כיווני השוק או לבצע מהלכים התואמים את מגמת השוק - ניתן לגזור מספר פרמטרים להצלחת סוחרי האופציות.
ניהול השקעות באינטרנט / LoadSEO SEO
כאשר הבחירה היא לפנות למומחה לצורך ניהול תיקי השקעות, האינטרנט מהווה כלי עזר למשקיע בכך שהוא פורש באופן נגיש כמויות מידע הנוגעות להשקעותיו ולשוק ההון.
השוואת בתי השקעות / ירון כהן
מהם הפרמטרים בהם נוואה בין בתי ההשקעות בשיראל ומהם ההבדלים בין בתי ההשקעות לבין חברותה ביטוח?
שוק ההון – מסחר בבורסה - סוגי מסחר באופציות מעו"ף / Best Trader
וק ההון – מסחר בבורסה - סוגי אופציות בבורסה לניירות ערך בת"א נסחרות כמה וכמה סוגי אופציות. במאמר זה נעשה מעט סדר בכל הקשור לסוגי האופציות הנסחרות בארץ ובעולם. ונחיב מעט על ההבדלים בין סוגי אופציות.
לימודי שוק ההון עם "תשואות" / אלה קדושי
בימים אלה מביאה רשת מכללות מעוף בשורה חדשה ומרעננת, ומציעה לקהל הרחב מגוון רחב של קורסים בתחום לימודי שוק ההון. הקורסים מיועדים לכל מי שמתעניין בתחום ואינם דורשים ידע מוקדם!
ניתוח טכני לעומת פנדומנטלי / אסף לוי
ניתוח טכני היא אחת משתי שיטות מרכזיות לניתוח של השוק. ניתוח טכני היא שיטה אחת וניתוח פנדומנטלי היא השיטה השניה.
לימוד שוק ההון ככלי להגלת ההון האישי / יוסי רוז
המאמר מסביר את החשיבות של לימוד שוק ההון ומסביר באופן בסיסי את אפשרויות ההשקעה בשוק ההון והיתרונות שלהם
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים