מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

אופציות דיגיטליות

אופציות דיגיטליות/בינאריות והמסחר בהן

/ jony salama

מסחר אופציות דיגיטליות

 

אם אתם סוחרים בבורסה , מתעניינים במסחר באינטרנט או סתם אוהבים לחיות על הקצה בכל הקשור לרווח כספי במקרה הטוב או להפסד במקרה הפחות טוב-  וודאי כבר שמעתם על מסחר אופציות דיגיטליות.

אופציות דיגיטליות קרויות גם בשם אופציות בינאריות וזאת בשל הסיכון הבינארי שהן מציעות – רווח או הפסד.  אלו הן שתי האפשרויות היחידות עבור הרוכש.

היתרון הגדול ביותר שיש במסחר אופציות דיגיטאליות הוא שכל אחד יכול להתחיל לסחור בהן בלא כל ידע מוקדם.  להבדיל משווקים ומסחר בבורסה המחייבים למידה וידע מוקדם, באופציה דיגיטאלית כל אחד יכול להיכנס ולהתחיל לסחור גם אם הוא לא בעל ידע פיננסי או בעל בקיאות שימוש בכלים פיננסיים.

 

אופציה דיגיטלית                                

אופציה דיגיטלית הקרויה גם בשם אופציה בינארית, היא אופציית מסחר המאפשרת לרוכש אותה לזכות בתשואה שנעה בין 65 ל- 71% , בתנאי שהאופציה פקעה בתוך הכסף.

סוג מסחר זה הולך ונעשה פופולארי מיום ליום בארץ ובעולם, כשמשקיעים רבים משתמשים בסוג מסחר זה , למסחר בשלל תחומים כגון: מט"ח, מניות מובילות, מטבעות, סחורות, מדדים , זהב, נפט ועוד..

 

שיטות מסחר אופציות דיגיטליות:

מסחר אופציות דיגיטליות נחלק למספר שיטות עיקריות:

 

אופציות דיגיטאליות – הכל או כלום: הכל או כלום מתייחס למצב בינארי של רווח בעל תשואה קבועה מראש או הפסד מוחלט של הכסף.  גובה התשואה ינוע בין 65%-71%.  במידה והאופציה הדיגיטאלית פקעה מחוץ לכס, יאבד הרוכש את כל סכום ההשקעה.

 

אופציות דיגיטאליות – נכס או כלום: סוג נוסף של אופציות דיגיטליות המשלם לרוכש תשואה מוגדרת מראש (שנעה בין 65% ל- 71%) במידה והאופציה פקעה בתוך הכסף. במידה והאופציה פקעה מחוץ לכסף, מקבל הרוכש 15% מהסכום שהשקיע.     הרווח יתקבל אך ורק במידה והמניה המושקעת עומדת בקריטריון שנקבע לה.

אופציות דיגיטאליות – נגיעה: אופציות נגיעה משלמות לרוכש תשואה קבועה ומוגדרת מראש, וזאת במידה והמדד עליו נסחרת האופציה, נגע לפחות פעם אחת במסגרת אורך החיים שלה במחיר שנקבע מראש.   אופציות אלה יהיו לרוב יקרות יותר , אך הפוטנציאל הכספי בהן גבוה.

אופציות דיגיטאליות – כיוון: גם במקרה זה מוגדרת תשואה קבועה מראש לפי תנאי שהוגדרת מראש – עלייה או ירידה של המניה / ערך המטבע.    התשלום על אופציה זו מתקבל אם האופציה ירדה או עלתה ממועד רכישתה ועד מועד הפקיעה שלה.

אופציות דיגיטאליות – גבולות: אופציות דיגיטליות בהן מתקבל רווח בהתאם לגבולות האופציה.  התנאים בהם מתקבל תשלום נקבעים לפי מעבר בין גבולות מסוימים של האופציה, נגיעה בגבול מסוים וכדומה.    אופציות גבולות נחשבות ליקרות יותר , אך עשויות בהתאם לייצר לרוכש רווח גבוה יותר.

jony salama
כותב מאמרים בשאיפה לקריירה עיתונאית בעתיד.
מימון וכספים - מסחר במניות
תאריך: 15/2/2011
תגיות:   אופציות דיגיטליות    אופציות בינאריות   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום מימון וכספים - מסחר במניות

מסחר בורסה / מומי דויטש
בורסה היא אחת הוותיקות הבורסות החשובות ביותר בהודו. בבומבי הבורסה לניירות ערך, העממי ידי BSE הטופס הקצר שלה, הוקמה במהלך 1850, אשר מעורבים קבוצה של ברוקרים שונים מתאספים מתחת לעץ עבור קנייה ומכירה של
הגדלת הכנסה בזכות ניתוח טכני / מומי דויטש
הידעת? ישנם דרכים רבות באמצעותם תוכלו להוסיף הכנסה מכובדת לחשבון הבנק שלכם מידי חודש מבלי לעזוב את העבודה הקיימת. אנשים רבים כבר החלו להרוויח וליהנות ממקור הכנסה איכותי נוסף במקום להישען רק על בעל העס
תוכנת ניתוח טכני / yaniv peretz
שים לו לשם קבלת החלטות בבורסה באופן שקול ומקצועי, בתוכנה ישנם כלים סטטיסטיים ומתמטיים כמו ממוצעים נעים רצועות בולינגר ומתנדים שונים. כלל הכלים יתנו לך ראייה אוביקטיבית נטול רגשות לקבלת ההחלטות בבורסה.
אופציות דיגיטליות/בינאריות והמסחר בהן / jony salama
אם אתם סוחרים בבורסה , מתעניינים במסחר באינטרנט או סתם אוהבים לחיות על הקצה בכל הקשור לרווח כספי במקרה הטוב או להפסד במקרה הפחות טוב- וודאי כבר שמעתם על מסחר אופציות דיגיטליות
תבניות בניתוח הטכני / yaniv peretz
כולם שמעו על המושג תבניות בניתוח הטכני או סקרו את התחום עפ"י דפי האינטרנט רשתות ופורומים העוסקים בתחום ההשקעות בבורסה
סוגי משקיעים / yaniv peretz
של הבורסה ולכן מכאן נובעת הבעיה אשר עלינו לבחור את סוג המסחר שאנו חפצים בו ואשר מתחלק ל – 3 סוגי משקיעים בבורסה אשר הם נקראים סוחרי יום (day trade), סוחרי מספר ימים (swing trade), משקיעים (investing)
ניתוח פנדומנטלי אל מול ניתוח טכני / yaniv peretz
ניגשים לנהל תיק השקעות בבורסה אנו שומעים שני מושגים אשר לרוב לא מוכרים לקהל המשקיעים והסוחרים בשווקים הפיננסיים כאחד המושגים עצמם מאופיינות בשיטת הניתוח של המנייה שיטה פנדומנטלית ושיטת הניתוח הטכני
מודל ההשקעה / yaniv peretz
הסוחרים על פני הגלובוס מגיעים להפסדים בסופו של דבר, מדובר פה על הפסדים כואבים אשר בעקבותיהם משקיעים לא רק הדירו את רגליהם מן הבורסה אלא אף נחלו מפח נפש כליל אשר השפיע עליהם קשות גם כספית וגם נפשית .
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים