מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

לוגו מרשים

איך מעצבים לוגו מרשים ואיכותי?

/ נטע לופו

איך מעצבים לוגו מרשים ואיכותי?

אחת המטרות החשובות של עיצוב לוגו היא להעביר את המסרים הרלוונטיים של החברה אל קהל היעד הרצוי. עיצוב הלוגו צריך לפנות אל קהל היעד שלו בצורה הטובה ביותר. כמו כן, בעיצוב לוגו המעצב הגרפי צריך לדאוג שהלוגו יהיה קריא, ברור והמסר שלו יעבור אל קהל היעד הרצוי.

מלבד מחשבה על רעיון לעיצוב הלוגו על המעצב הגרפי לתכנן ולתת את הדעת למאפיינים העיצוביים הבאים:

  • צבעי הלוגו – הדבר הכי חשוב כשבוחרים צבעים בעיצוב לוגו הוא לבחור בצבעים שלא יפריעו לקריאות הלוגו. הצבעים שבוחר המעצב הגרפי לעיצוב הלוגו צריכים להתאים לחברה שהזמינה את עיצוב הלוגו וכן להתאים למוצרים ולשירותים שהיא מספקת. אם לעיצוב הלוגו נבחר יותר מצבע אחד, על הצבעים השונים בעיצוב הלוגו להתאים אחד לשני ולעבוד טוב יחד. הצבעים שיבחרו עבור עיצוב הלוגו צריכים לתרום להעברת המסר שעל עיצוב הלוגו להעביר.
  • סוג הגופן בעיצוב לוגו – הגופן שהמעצב הגרפי בוחר עבור עיצוב הלוגו צריך להיות קריא. כמו כן, על הגופן שבעיצוב הלוגו להתאים לאופי החברה, מוצריה ושירותיה. קיימים עיצובי לוגואים אשר כוללים רק את שם החברה בגופן מסוים שמתאים לה ובלי שום אלמנט נוסף. גם עיצוב לוגו מהסוג הזה יכול להיות מוצלח אם הוא מצליח להעביר את התחושות הרלוונטיות אל קהל היעד הרצוי.
  • אלמנטים גרפיים בעיצוב לוגו – אם משלבים אלמנטים גרפיים בעיצוב הלוגו יש לשלב אותם מבלי להפריע לקריאות הטקסט. צבעי האלמנטים האלו צריכים להתאים לטקסט המופיע בעיצוב הלוגו. כמובן שגם האלמנט הגרפי תפקידו בעיצוב לוגו לתרום בהעברת המסר והתחושות הרצויות אל קהל היעד של החברה שהזמינה את עיצוב הלוגו.
  • היררכיה בעיצוב לוגו – המעצב הגרפי צריך לקבוע גדלים מתאימים לטקסט ולאלמנטים הגרפיים אם קיימים כאלה. הוא צריך להגדיל ולהבליט את מה שחשוב בעיצוב הלוגו ולהקטין את מה שפחות חשוב.
  • ריווח הטקסט בלוגו – חשוב להחליט על רווחים מתאימים בין האותיות בעיצוב לוגו וגם בין המילים אם יש יותר ממילה אחת בלוגו. גם כאן צריך המעצב הגרפי לדאוג שהרויווח בעיצוב הלוגו תורם לקריאה נוחה של הלוגו כדי שקהל היעד הרלוונטי לא יצטרך להתאמץ על מנת להבין מה כתוב.

יש להתאים את עיצוב הלוגו למוצרי החברה מבחינת סוג הגופן, הצבעים והצורות הגרפיות שמופיעים בו. אחד הדברים החשובים מבחינה עיצובית בעיצוב לוגו הוא לדאוג שכל המאפיינים עוזרים לקריאה נוחה על מנת להעביר את המסר בצורה ברורה ומהירה אל קהל היעד הרצוי.

 

אפשר לפנות אליי להתייעצות ועזרה בנושא.

 

נטע לופו

מעצבת גרפית

נטע לופו
הסטודיו "Neta Designs" מציע מגוון שירותים בעיצוב הגרפי: הזמנות לאירועים, עיצוב אתרים, לוגואים, הפקות דפוס, מודעות, עלונים, כרטיסי ביקור ועוד
Neta Designs
קישור לאתר
עסקים - מיתוג
תאריך: 16/2/2011
תגיות:   עיצוב לוגו    עיצוב תדמית    מיתוג   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - מיתוג

כובעים עם לוגו / LoadSEO SEO
כובעים עם לוגו הם דרך מצוינת לפרסם את המותג שלנו. ישנה אפשרות להדפיס מגוון גדול של סוגי כובעים. לכל אירוע יש את הכובע המתאים לו וההתאמה היא חשובה מאוד.
שוקולד עם לוגו / LoadSEO SEO
הקמתם עסק בעמל רב, דיברתם, אמרתם, הזמנתם ו- אתם לא מקוריים, אז איך בכול זאת? שוקולד עם לוגו יספק את הסחורה ויתן הפתעה נעימה ובעיקר טעימה למוזמנים שלכם.
הדפסה על חולצות חיפה / LoadSEO SEO
כל ארגון שרואה לנכון לעשות אקט שיווקי ומיתוגי יכול להשתמש במוצרי פרסום מסויימים ויחודיים כגון הדפסה על חולצות. חיפה היא מקום נהדר עם שפע בעלי עסקים מצליחים.
הדפסה על חולצות תל אביב / LoadSEO SEO
לכל ארגון ששוקל לעשות אירוע מומלץ לשקול שימוש במוצרי פרסום. אחד ממוצרי הפרסום הללו הוא הדפסה על חולצות. תל אביב, עיר שיש בה הכל מציעה מקומות רבים וטובים בהם נוכל לעשות הדפסה על חולצות
הדפסה על חולצות בירושלים / LoadSEO SEO
בהרבה מקומות תוכלו למצוא מוצרי פרסום רבים וטובים לעסק כגון הדפסה על חולצות. בירושלים תוכלו למצוא את מיטב במקומות להדפסה לצורך פרסום או עבור אירועים מיוחדים.
הדפסה על חולצות רמת גן / LoadSEO SEO
ישנם מקומות רבים בהם תוכלו לעשות הדפסה על חולצות. רמת גן ידוע במבחר המקומות שהם ניתן לעשות זאת. חברות רבות בעיר מציעות לכם מגוון של חולצות מודפסות, במבחר של צבעים ואפשרויות במסגרת הדפסה על חולצות.
מוצרי פרסום וקידום מכירות / LoadSEO SEO
מוצרי פרסום וקידום מכירות הם כלי שיווק ושימור לקוח. אומנם, לא די בחלוקת מוצרי פרסום וקידום מכירות בלבד. כדי להיות יעילים צריך לדעת מה לתת ולמי לתת...
מוצרי פרסום לקידום מכירות / LoadSEO SEO
יש לכם עסק משגשג, מוצר שאתם מאמינים בו, העובדים שלכם הם העובדים הטובים ביותר והם נותנים את השירות הכי טוב שאפשר לתת. יש לכם לקוחות קבועים ובכל בוקר מול המראה את שואלים את עצמכם אז למה הכול תקוע?
מתנות לעובדים לפסח / LoadSEO SEO
מתנות לעובדים לפסח הן כבר מזמן לא רק מתנה, הן הצהרה. הצהרה שלכם כלפי העובדים שלכם עד כמה אתם מעריכים אותם, ועד כמה אתם מעריכים את העסק שלכם.
מוצרי פרסום ושיווק / LoadSEO SEO
המוצרי פרסום ושיווק, הם כרטיס ביקור שימושי. הם יכולים להגיע באיזו צורה שתבחרו. מחזיק מפתחות, דיסק און-קי, ציוד משרדי, ציוד פנאי, גאג'טים וכל חפץ שתרצו להעניק ללקוחות שלכם.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים