מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

רעיונות ללוגו

רעיונות מוצלחים לעיצוב לוגו

/ נטע לופו

רעיונות מוצלחים לעיצוב לוגו

קיימות חברות שמספקות שירותי עיצוב לוגו אשר מדלגות על שלב החשיבה על רעיון ללוגו ומתחילות ישר לעבוד על עיצוב הלוגו במחשב. הן עושות זאת על מנת לחסוך זמן בעיצוב הלוגו. עיצוב לוגו ללא רעיון עלול לגרום לחברה שהזמינה את עיצוב הלוגו לפספס את קהל היעד שלה. לפיכך, עיצוב לוגו ללא מחשבה על רעיון ברוב המקרים לא ימשוך את הלקוחות הפוטנציאליים לרכוש את מוצרי החברה מכיוון שעיצוב לוגו ללא רעיון לא יפנה בצורה מדוייקת ומכוונת אל קהל היעד הרצוי.

השקעת זמן למחשבה על הרעיון שיוביל את עיצוב הלוגו תתרום למשיכת קהל היעד המתאים לחברה שהזמינה את עיצוב הלוגו. ניתן להתייחס לחשיבות הרעיון שבעיצוב לוגו לפי כמה פרמטרים:

  • התאמת הרעיון שמאחורי הלוגו לחברה - עיצוב לוגו מוצלח מתחיל מרעיון טוב שמתאים לחברה שעבורה מיועד עיצוב הלוגו. הרעיון שעומד מאחורי עיצוב הלוגו צריך לשדר אל קהל היעד הרלוונטי תחושות מסויימות ולהעביר מסרים שמתאימים לאותה חברה. לפיכך, על המעצב הגרפי להבין היטב במה עוסקת החברה שעיצוב הלוגו מיועד לה ומהם המוצרים והשירותים אותם היא מספקת. בנוסף לכך, המעצב הגרפי צריך לבדוק אילו רעיונות עומדים מאחורי הלוגואים הקיימים של החברות המתחרות לחברה שעבורה הוא מעצב את הלוגו. זאת על מנת ליצור עיצוב לוגו בעל רעיון ייחודי ומקורי עבור אותה חברה.
  • הקפדה על הפרטים ברעיון ללוגו - המעצב הגרפי צריך להקפיד על הפרטים ברעיון של עיצוב הלוגו על מנת להעביר את המסרים הרצויים אל קהל היעד בצורה מדוייקת ככל הניתן. כמן כן, המעצב הגרפי צריך לשים לב שהרעיון עליו חשב לעיצוב הלוגו לא משדר בצורה לא מכוונת מסרים שאינם רצויים ואינם מתאימים לאופי החברה שעבורה הוא מעצב את הלוגו.
  • רעיון ברור בעיצוב הלוגו - הרעיון שבעיצוב הלוגו צריך להיות ברור עבור קהל היעד של הלוגו. רעיון טוב וברור בעיצוב לוגו יתרום לכך שהמסרים הרלוונטיים יועברו אל קהל היעד הרצוי בצורה מהירה. אם הרעיון שעומד מאחורי עיצוב הלוגו לא יהיה ברור או לא יהיה מתאים לחברה שהזמינה את עיצוב הלוגו, קהל היעד עלול לקבל מסרים שאינם מתאימים לאופי של אותה חברה. צריך להימנע מלגרום לקהל היעד הרלוונטי מאמץ מיותר בניסיון להבין את עיצוב הלוגו ואת הרעיון שמוביל אותו.
  • שמירה על פשטות בעיצוב הלוגו - בעידן ה"Less is more" עיצוב לוגו צריך לשמור על רמת פשטות מסויימת. כדאי שיהיו בעיצוב הלוגו כמה שפחות אלמנטים ושיופיע בלוגו רק מה שצריך להופיע על מנת להעביר את המסרים הרלוונטיים. רצוי שהלוגו לא יהיה מורכב כיוון שהוא צריך להיות קליט בעיני קהל היעד שלו. הלוגו צריך להעביר אל קהל היעד הרצוי את המסר שלו בצורה מהירה וברורה מבלי לאלץ אותו להתאמץ להבין את הרעיון שמאחורי עיצוב הלוגו.
  • רעיון מעניין ומושך לעיצוב הלוגו – הרעיון שבעיצוב הלוגו צריך לעניין ולמשוך את קהל היעד של הלוגו. כמו כן, הרעיון שמוביל את הלוגו צריך להיות מקורי ולהעביר את התחושות הרצויות אל הלקוחות הפוטנציאליים בצורה מעניינת.

מחשבה על רעיון שיוביל את עיצוב הלוגו הוא שלב שלא כדאי לדלג עליו אם רוצים להשיג עיצוב לוגו מדוייק ככל האפשר. כדאי לבחור במעצב גרפי שיגיש מספר סקיצות ללוגו עם רעיונות שונים שמתוכן יוכל הלקוח לבחור על איזה עיצוב לוגו המעצב ימשיך לעבוד. רצוי שתהיה גם אפשרות שאם אף אחת מהסקיצות לא מתאימות בעיני הלקוח המעצב הגרפי ימשיך לעבוד ויגיש סקיצות נוספות עד לשביעות רצונו של הלקוח.

 

אפשר לפנות אליי להתייעצות ועזרה בנושא.

 

נטע לופו

מעצבת גרפית

נטע לופו
הסטודיו "Neta Designs" מציע מגוון שירותים בעיצוב הגרפי: הזמנות לאירועים, עיצוב אתרים, לוגואים, הפקות דפוס, מודעות, עלונים, כרטיסי ביקור ועוד
Neta Designs
בסטודיו "Neta Designs" תוכלו לזכות באיכות גבוהה, יחס ושירות טובים במחיר מעולה. העבודה נעשית בהתאמה אישית לצרכי הלקוח וקהל היעד שאליו הוא מעוניין לפנות. העבודה מתבצעת עד לשביעות רצון מלאה של הלקוח.
קישור לאתר
עסקים - מיתוג
תאריך: 16/2/2011
תגיות:   עיצוב לוגו    עיצוב תדמית    מיתוג   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - מיתוג

כובעים עם לוגו / LoadSEO SEO
כובעים עם לוגו הם דרך מצוינת לפרסם את המותג שלנו. ישנה אפשרות להדפיס מגוון גדול של סוגי כובעים. לכל אירוע יש את הכובע המתאים לו וההתאמה היא חשובה מאוד.
שוקולד עם לוגו / LoadSEO SEO
הקמתם עסק בעמל רב, דיברתם, אמרתם, הזמנתם ו- אתם לא מקוריים, אז איך בכול זאת? שוקולד עם לוגו יספק את הסחורה ויתן הפתעה נעימה ובעיקר טעימה למוזמנים שלכם.
הדפסה על חולצות חיפה / LoadSEO SEO
כל ארגון שרואה לנכון לעשות אקט שיווקי ומיתוגי יכול להשתמש במוצרי פרסום מסויימים ויחודיים כגון הדפסה על חולצות. חיפה היא מקום נהדר עם שפע בעלי עסקים מצליחים.
הדפסה על חולצות תל אביב / LoadSEO SEO
לכל ארגון ששוקל לעשות אירוע מומלץ לשקול שימוש במוצרי פרסום. אחד ממוצרי הפרסום הללו הוא הדפסה על חולצות. תל אביב, עיר שיש בה הכל מציעה מקומות רבים וטובים בהם נוכל לעשות הדפסה על חולצות
הדפסה על חולצות בירושלים / LoadSEO SEO
בהרבה מקומות תוכלו למצוא מוצרי פרסום רבים וטובים לעסק כגון הדפסה על חולצות. בירושלים תוכלו למצוא את מיטב במקומות להדפסה לצורך פרסום או עבור אירועים מיוחדים.
הדפסה על חולצות רמת גן / LoadSEO SEO
ישנם מקומות רבים בהם תוכלו לעשות הדפסה על חולצות. רמת גן ידוע במבחר המקומות שהם ניתן לעשות זאת. חברות רבות בעיר מציעות לכם מגוון של חולצות מודפסות, במבחר של צבעים ואפשרויות במסגרת הדפסה על חולצות.
מוצרי פרסום וקידום מכירות / LoadSEO SEO
מוצרי פרסום וקידום מכירות הם כלי שיווק ושימור לקוח. אומנם, לא די בחלוקת מוצרי פרסום וקידום מכירות בלבד. כדי להיות יעילים צריך לדעת מה לתת ולמי לתת...
מוצרי פרסום לקידום מכירות / LoadSEO SEO
יש לכם עסק משגשג, מוצר שאתם מאמינים בו, העובדים שלכם הם העובדים הטובים ביותר והם נותנים את השירות הכי טוב שאפשר לתת. יש לכם לקוחות קבועים ובכל בוקר מול המראה את שואלים את עצמכם אז למה הכול תקוע?
מתנות לעובדים לפסח / LoadSEO SEO
מתנות לעובדים לפסח הן כבר מזמן לא רק מתנה, הן הצהרה. הצהרה שלכם כלפי העובדים שלכם עד כמה אתם מעריכים אותם, ועד כמה אתם מעריכים את העסק שלכם.
מוצרי פרסום ושיווק / LoadSEO SEO
המוצרי פרסום ושיווק, הם כרטיס ביקור שימושי. הם יכולים להגיע באיזו צורה שתבחרו. מחזיק מפתחות, דיסק און-קי, ציוד משרדי, ציוד פנאי, גאג'טים וכל חפץ שתרצו להעניק ללקוחות שלכם.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים