מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

אימון אישי קורס

קורס אימון אישי כדחיפה לחיים

/ כרמי אומרו

קורס אימון אישי כדחיפה לחיים

לימודי אימון אישי נכנסו לתודעה הציבורית בצורה משמעותית רק בשנים האחרונות. גישת אימון אישי החלה לצמוח בארצות הברית כחלק מרצון לפיתוח הצלחה ארגונית והצלחה ניהולית. עמדה אימונית שהגיע לישראל בהמשך, אף על פי שדעה חשדנית שהתחוללה בקרב בעלי מקצוע טיפוליים כלפי אנשים שרצו לחוות תהליך אימון אישי. לא מכבר  נראה שמטרה זו עברה מהפך עד כדי כך שמומחים בפסיכולוגיה ומטפלים רבים עברו לימודי אימון אישי, ומציגים את עצמם כלפי חוץ כמאמנים אישיים כהשלמה להיותם פסיכולוגים, עובדים סיעודיים, פסיכותרפיסטים התנהגותיים וכדומה.

קורס מאמנים אישייםשליחות המאמן האישי

דעות קונסרבטיביות בעבר שהנציחו את המוסכם והידוע, מומרות היום בדעה הבאה לאתגר את האדם. ישנה אמונה איתנה להתעצמות והתחדשות בתחומים נבדלים. נאתר את ההזדקקות להכנס לדרגות מקצועיות נשגבות יותר נוכח הקריירה המקצועית שלנו, האפשרות להיות הורה מחנך, ניסיון בלהיות בן זוג ושותף ובתחומים נרחבים משלימים. אנו חברה תוססת ואנרגטית, באה ומאמינה שבני האדם יהיו בנקודת ציון טובה יותר עם הזמן. מאמן אישי יבחן את אופן המחייה של מי שמגיע אליו לתהליך אימון אישי ויבדוק עם המאומן מה הוא רוצה לשפר בעצמו. לפרקים מתאמן אישי יחפוץ לשפר תחומים שונים. עם קורס מאמנים אישיים, מאמן אישי מנוסה ידע להתרחק מתהליך של חוסר ריכוז ויבחר את המטרה האימונית שתלווה את האימון. מטרה משותפת עליה הסכימו גם המאומן וגם המאמן האישי.

קורס אימון אישיהמפנה בתפיסה

לימודי אימון אישי ונחיצות במאמנים אישיים זינקו עם השנים הודות לתוכניות טלוויזיה שנעזרו בשיטת אימון אישי זו או אחרת והראו להקהל תוצאות ואפקטיביות של אימון אישי. נראה שהנכונות לעבור תהליך אימוני קיימת בקהלים רבים ועוברת את המוכנות לעבור תהליכים טיפוליים, שהולכים ומתמעטים בקרב מי שעולה בו צורך אימוני או טיפולי בחייו. אימון אישי הינו חלק מהלקסיקון של סלבריטאים, בכירים בתעשיה וגורמים בכירים רבים שמבקשים לעשות שימוש בכישורי מאמן אישי כדי שיוכלו להתקדם בתפקידיהם.

לימודי אימון אישיהתפתחות אישית

מאמן אישי לעתיד, עובר בפרק הזמן של הכשרת לימודי אימון אישי חשיפה לכלי אימון אישיים שנחשפים במהלך הלימודים. התלמיד מכיר תאוריות שמרכיבות את המצע לשיטת אימון אישי. באמצעות המחשה ונסיון חווית אישי, מאמן אישי בהתהוות רוכש נסיון כיצד לאמן אחרים בסיוע אימון אישי. דרך אימון אישי מועילה שכזאת קושרת את הסטודנט לחומר הנלמד ומדגימה את התהליך האימוני כמות שהוא.

קורס אימון אישימי קהל היעד של אימון אישי?

בסיום הסמכת קורס אימון אישי, מאמן אישי יוכל יהיה מסוגל להנחות קואוצינג – אימון אישי למגוון קהילות בהם בין היתר עסקים קטנים הרוצים להתרחב או לצאת מהפסד, אנשים שזקוקים לקדם את המטרות שלהם, כאלו שמרגישים צורך לעשות שינוי מקצועי בחייהם, זוגות שרוצים לשפר את הזוגיות בחייהם, ובעצם כמעט כל צורך שעשוי להשתלב לתוך מסגרת אימון אישי.

קורס אימון אישי יתאימו לאחד שאוהב לעזור לאחרים ומוכן להתמודד ולדחוף אותם למטרות שהם קבעו לעצמם. רצוי שתהיה לאותו המאמן את ההעזה לצמוח ולהתפתח בעצמו, ומהמקום הזה יהיה קל יותר להצמיח אחרים. גם אתם מסוגלים לרכוש מערכת כלים אימוניים בתהליך לא מסובך של לימודי אימון אישי.

כרמי אומרו
מכון פתרונות – מכון מקצועי המאגד פתרונות טיפול זוגי, גישור, ייעוץ זוגי, אימון זוגי, אימון אישי ועוד... הכנס ומצא פתרון טיפולי עוד היום.
מכון פתרונות – מכון מקצועי המאגד פתרונות טיפול זוגי, גישור, ייעוץ זוגי, אימון זוגי, אימון אישי ועוד... הכנס ומצא פתרון טיפולי עוד היום.
מכון פתרונות
מכון פתרונות – מכון מקצועי המאגד פתרונות טיפול זוגי, גישור, ייעוץ זוגי, אימון זוגי, אימון אישי ועוד... הכנס ומצא פתרון טיפולי עוד היום.
החרש 16
נס ציונה
08-9301912
קישור לאתר
רוחניות - אימון אישי
תאריך: 17/2/2011
תגיות:   קורס אימון אישי    הכשרת מאמנים   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום רוחניות - אימון אישי

NLP ו-EFT / LoadSEO SEO
יש דרכים שונות להגדיר NLP. אחת מהן היא ש-NLP הוא תוכנת הפעלה למוח. היום ישנם מחקרים שמאמתים מדעית את מה שה-NLP אמר לפני עשרות שנים מתוך תצפיות על אנשים.
דמיון מודרך / ClickUP .
דמיון מודרך הוא כלי רב עוצמה לתקשורת עם התת-מודע, בדרך ליצירת שינויים בחיים, ובניית דפוסי פעולה שישרתו אותנו ואת רצונותינו. דמיון מודרך מתאים לכל אדם המעונין לשפר את איכות חייו
האם אני יכול להצליח ולהגשים בחיים / איציק טל
המאמר מספר על אלו מנהגים יש לנו ואם לא אז כדאי לסגל כדי להיות אדם מצליח המשיג את יעדיו ומגשים את חייו.
קורס אימון אישי כאנרגיה לחיים / כרמי אומרו
הצורך בתהליך קורס אימון אישי ונחיצות במאמנים אישיים עלה עם השנים תודות לתוכניות טלוויזיה אשר בחרו להראות תהליכים אימוניים ולחשוף את הקהל לתוצאות ולהשפעה הטובה של אימון אישי
קורס אימון אישי כדחיפה לחיים / כרמי אומרו
מאמן אישי לעתיד, עובר בפרק הזמן של הכשרת לימודי אימון אישי חשיפה לכלי אימון אישיים שנחשפים במהלך הלימודים. התלמיד מכיר תאוריות שמרכיבות את המצע לשיטת אימון אישי
קורס אימון אישי כזריקת מרץ לחיים / כרמי אומרו
לימודי אימון אישי יתאימו לטיפוס שאוהב לעזור לבני אדם במצוקה ומוכן להציב מטרות ולדחוף אותם למטרות שהם קבעו לעצמם. רצוי שתהיה לאותו המאמן את התעוזה לצמוח ולהתפתח בעצמו
מהו הסוד להתרוממות נפשית? / הרב יוסף ויצמן
בכל פעם שאנו חווים רגע של השראה או בהירות רוחנית, עלינו לתרגם את האנרגיה הזו לפעילות מעשית. התוקף האמיתי של כל חוויה דתית מצוי בתוצאה שלה ובהשלכותיה על האדם.
החלטות / איציק טל
ואני שואל מה באמת חשוב לכם ולהחליט היום בשלב זה של חייכם? כיצד מתנהל מסע חייכם?, האם באמת אתם מחליטים החלטות חשובות ,או שמא שההחלטות החשובות נדחות הצידה וחלקכם כבר רגיל לדחות ולומר כשאתפנה אחליט
חלומות / איציק טל
כדאי שנהפוך כל רגע בחיינו לרגע חשוב ומרתק ,כך שהדרך אל מטרות חיינו תהיה בעלת משמעות ,דרך מרתקת משמע דרך מעניינת מאתגרת למרות הקשיים ,דרך אשר תמלא אותנו סיפוק וחוויה בהגשמת חלומותינו .
מי הבוס / איציק טל
, "הכול צפוי אבל הרשות נתונה".כלומר אנו מאמינים ביד המכוונת,בגורל,אבל יש לנו מרחב פעולה להשפיע על מה שיקרה.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים