מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

בר אקטיבי

התפתחותם של הברים האקטיביים באזור הדרום

/ דודו אלבז

         זאת תופעה מוכרת לא רק מהנושא הזה, בו הרבה טרנדים שמגיעים ממרכז הארץ תופסים תאוצה לאחר מספר שנים באזור הדרום והופכים לתרבות של ממש. מי שיודע לתפוס את זה בזמן יכול לעשות מזה המון כסף. דוגמאות נפוצות הן ה"טורטיות",ה"סושיות" ואחד הבולטים שבהם הוא ה"ברים האקטיבים"

במהלך שנות התשעים נוצרה תופעה חדשה ומרתקת בתרבות האירועים והיא בר אקטיבי, מלשון פעיל שבו זוגות שהתחתנו היו משכירים סוג של עגלה שנכנסת במהלך הערב לתוך רחבת הריקודים, משקה את האורחים ונעלמת עד שהיא חוזרת על כך מספר פעמים. הטרנד הזה תפס תאוצה כאשר הבינו שבאירועים בשביל לעשות שמח חייבים להוסיף משהו נוסף חוץ משתייה על שולחנות.

כמה שנים מאוחר יותר כמו בכל דבר, הברים האקטיביים הגיעו גם לאזור הדרום והיום הם בצורה שונה מהדרך שהבר היה בהתחלה. היום אין עגלות שנקראו אז "עגלות טקילה", אלא קיים בר שמרכיבים אותו לפני תחילת הערב ובו מגישים משקאות אלכוהוליים תוצרת חוץ והדבר היחיד שמזכיר את עגלות הטקילה זה שהברמניות שמאיישות אותו יוצאות במהלך האירוע לרחבה עם צ'ייסרים, מבחנות, מזרקים מלאי אלכוהול וכו'.בנוסף התחרות על האירועים כל כך גדולה שכל בר חייב להיות הכי מקצועי, מיומן, מעוצב וחדשני. כי הבר של היום, לא מתאים למחר. בר אקטיבי בבאר שבע שמכבד את עצמו, עושה את הכול כדי להיות מספר 1 בתחום.

כיום כמות הברים האקטיביים שקיימים באזור הדרום גדולה מאוד, והזוגות שמתחתנים באזור מבינים שבלי בר אקטיבי שישקה את האורחים ויעשה שמח באירוע, לא יוצאים מהבית. הטרנד שהגיע מאזור המרכז לפני מספר שנים, לא רק מחזיק מעמד יפה אלא גם פורח באזור הדרום. לכן, אם אתה אות שקוראים את זה עומדים בפני אירוע חשוב כל כך כמו חתונה, תסקרו את שוק הברים המקומי (במיוחד אם אתם באר שבעים) ותגלו שיש בעלי ברים שיכולים לעשות לכם אחלה אירוע בלי לרוקן את הכיס.

דודו אלבז
בעליו של העסק המצליח "ואגוס בר", בר לאירועים שעובד בדרום הארץ.
בעליו של העסק המצליח "ואגוס בר", בר לאירועים שעובד בדרום הארץ.
קישור לאתר
עסקים - יזמות עסקית
תאריך: 18/2/2011
תגיות:   בר אקטיבי    ואגוס בר    בר לאירועים   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - יזמות עסקית

סיבות להצלחה וכישלון של עסקים חדשים / אלידע
הקמת עסק חדש נתקלת באופן טבעי בהרבה מכשולים. מה כדאי לעשות וממה כדאי להזהר בהקמת עסק
הקמת עסק עצמאי / אלידע
הקמת עסק עצמאי דורשת שינוי חשיבה והרבה אומץ והתמדה.
תהליך הקמת עסק / דודו אלבז
תהליך שעברתי מאז שהקמתי את העסק שלי: בר לאירועים. כל מה בחור צעיר צריך לדעת על הקמה של עסק דרך העיניים שלי. הדרך בה התפתח העסק ואיתו הבגרות האישית שלי. הדרך בה עברתי עד למה שהגעתי היום
התפתחותם של הברים האקטיביים באזור הדרום / דודו אלבז
מאמר על גדילתה והתפתחותה של התרבות החדשה של שכירת ברים אקטיביים לאירועים בדרום הארץ.
הזדמנויות עסקיות לחיילים משוחררים / מואיז אלוש
חיילים משוחררים אינם נתפסים בד"כ כאנשי עסקים צעירים. למרות התדמית של חיילים משוחררים הזדמנויות עסקיות בהחלט מעניינות את הציבור הצעיר הזה, או לפחות השאפתנים שבו.על חיילים משוחררים ומימוש הזדמנות עסקית.
אל תהיה עצלן בשיווק רשתי / ניר חנינה
רוב בני האדם עצלנים ! זו עובדה. רוצים להגיע מהר יותר, טוב יותר ואם אפשר בלי לבזבז הרבה אנרגיה בדרך. סף הגירוי שלהם נמוך. הזכרו בתמונה הבאה... כמה מהחברים שלכם יושבים מול הטלוויזיה ולא מזפזפים למשך 10
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים