מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

תהליך הקמת עסק

תהליך הקמת עסק

/ דודו אלבז

תהליך שעברתי מאז שהקמתי את העסק שלי: בר לאירועים. כל מה בחור צעיר צריך לדעת על הקמה של עסק דרך העיניים שלי. הדרך בה התפתח העסק ואיתו הבגרות האישית שלי. הדרך בה עברתי עד למה שהגעתי היום.

מיד אחרי השחרור מהצבא ידעתי שזה מה שאעשה. הייתי בטוח בנוגע לפתיחת עסק משלי. לאו דווקא בגלל שקריירה של שכיר לא קסמה לי, אלא יותר כי חשבתי שזה מה שאני חייב לעשות בשביל עצמי. אז חשבנו אני וחבר על רעיון והקמנו בר לאירועים באזור הדרום . במילים אחרות "בר אקטיבי". ההבנה שלי לגבי העסק לפני וכמה חודשים אחרי שהקמנו אותו השתנתה מקצה לקצה וגם  הבגרות האישית שלי. זה התחיל מזה שאתה מבין את זה  על בשרך שלא כמו שכיר, שעל כל טעות שאתה מבצע אתה משלם מכיסך הפרטי. אין מי שיגן עלייך ואם אתה נופל אתה היחיד שיכול לעזור לעצמו לקום.לילד בן 22 זה היה לא פשוט בכלל לקבל את העובדות הללו. שלא נדבר על כל ההתעסקות עם מס הכנסה, ביטוח לאומי, מע"מ ועוד מוסדות שגרועים יותר מכל מאפיה שקיימת. אתה לא משלם- קונסים אותך, מעקלים לך, דורכים עלייך.

אבל יש גם צד יפה לכל העניין. אם אתה מצליח להבין את הנוסחה, לפרסם במקומות הנכונים, לעשות אירועים כמו שצריך (בדוגמה שלי) ולתת את הנשמה לעסק, אז אתה יכול להצליח.זה דורש המון דם,יזע ודמעות והרבה טלטולים בדרך. השאלה היא כמה אתה חזק, כמה אתה מאמין שזה אפשרי ואתה יכול להצליח. אני מדבר על כל עסק כלשהו, הכי חשוב זה האמונה שלך בו. אנשים חייבים להבין שאם אין להם את התשוקה להצליח, האמביציה לעשות משהו גדול, והאמונה החזקה שזה אפשרי, כדאי שיוותרו מלכתחילה ולא ייכנסו להרפתקה כלכלית שיכולה להביא לפשיטת רגל וכאב לב.

יש הרבה ברים אקטיביים בארץ. זה עסק מאוד נפוץ וחבר'ה צעירים שמשתחררים מהצבא מאמינים שאפשר לעשות דרכו קפיצה רצינית לעולם העסקים. אני כבעל עסק, משתדל לתת ללקוח את השרות הכי טוב שהוא יכול לקבל ובתמורה לקבל מהם את ההערכה והמוניטין לו אני זקוק. אנשים חושבים שבר אקטיבי זה עסק קל להקמה אבל אין להם מושג כמה הם טועים.

דודו אלבז
בעליו של העסק המצליח "ואגוס בר", בר לאירועים שעובד בדרום הארץ.
ואגוס בר
באר שבע
קישור לאתר
עסקים - יזמות עסקית
תאריך: 22/2/2011
תגיות:   בר אקטיבי    ואגוס בר    בר לאירועים   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - יזמות עסקית

סיבות להצלחה וכישלון של עסקים חדשים / אלידע
הקמת עסק חדש נתקלת באופן טבעי בהרבה מכשולים. מה כדאי לעשות וממה כדאי להזהר בהקמת עסק
הקמת עסק עצמאי / אלידע
הקמת עסק עצמאי דורשת שינוי חשיבה והרבה אומץ והתמדה.
תהליך הקמת עסק / דודו אלבז
תהליך שעברתי מאז שהקמתי את העסק שלי: בר לאירועים. כל מה בחור צעיר צריך לדעת על הקמה של עסק דרך העיניים שלי. הדרך בה התפתח העסק ואיתו הבגרות האישית שלי. הדרך בה עברתי עד למה שהגעתי היום
התפתחותם של הברים האקטיביים באזור הדרום / דודו אלבז
מאמר על גדילתה והתפתחותה של התרבות החדשה של שכירת ברים אקטיביים לאירועים בדרום הארץ.
הזדמנויות עסקיות לחיילים משוחררים / מואיז אלוש
חיילים משוחררים אינם נתפסים בד"כ כאנשי עסקים צעירים. למרות התדמית של חיילים משוחררים הזדמנויות עסקיות בהחלט מעניינות את הציבור הצעיר הזה, או לפחות השאפתנים שבו.על חיילים משוחררים ומימוש הזדמנות עסקית.
אל תהיה עצלן בשיווק רשתי / ניר חנינה
רוב בני האדם עצלנים ! זו עובדה. רוצים להגיע מהר יותר, טוב יותר ואם אפשר בלי לבזבז הרבה אנרגיה בדרך. סף הגירוי שלהם נמוך. הזכרו בתמונה הבאה... כמה מהחברים שלכם יושבים מול הטלוויזיה ולא מזפזפים למשך 10
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים