מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

סוגי מזגנים

סוגי מזגנים

/ מיקי עטיה

סוגי מזגנים

מהסתובבות קצרה בתנויות ניתן לראות את המגוון הרחב של סוגי המזגנים שיש היום לשוק להציע. לפני שאתם נכנסים ומבררים לגבי מחירים, עושים סקר לגבי היצרנים השונים (?LG  אלקטרה? תדיראן? אולי טורנדו?) ומחליטים איך תשלמו או תפרסו את התשלומים, ראשית עליכם לדעת איזה סוגי מזגנים קיימים היום ואיזה אחד יחיד ומיוחד יענה על הדרישות שלכם בצורה הטובה ביותר.

איזה מזגן אני צריך?

 

מזגנים נפוצים היום:

 

1.      מזגן מרכזי- הכי יקר, הכי יעיל, הכי שקט. את המזגן המרכזי ממקמים על ידי בנייה של תעלות מיזוג אוויר בבית. הוא נקרא מרכזי משום שהוא מקרר ומחמם את הבית בצורה אחידה כך שאין חדר שיקבל יותר מיזוג או פחות. האוויר חודר אל החדרים מתוך פתחים בתקרה המעבירים את האוויר החם או הקר מן התעלות עצמן. המזגן שקט משום שהמכשיר עצמו איננו נמצא ממש בתוך החדר. עלות של מזגן מרכזי יכולה לנוע בין 5000 שקלים ולהגיע עד ל- 15,000 שקלים ואף יותר.

 

2.      מזגן מפוצל- בנוי משני חלקים המופרדים בקיר ביניהם: החלק שנמצא בחוץ- מוציא אוויר חם ודי רועש כשנמצאים בקרבתו. רצוי לשים מתחתיו כלי גדול למילוי המים שיוצאים מן הצינור ולהשתמש במים האלה לצורך השקיית עציצים למשל) והחלק הנמצא בתוך הבית ואחראי על הוצאת האוויר הקר או החם. מזגנים אלו אינם רועשים מאוד אך רועשים יותר ממרכזיים והמחיר שלהם יכול להיות בטווח של 1000-6000 שקלים.

 

3.      מזגן עילי- היתרון הגדול שלו הוא החיסכון במקום. כשמו כן הוא, מזגן זה ממוקם באיזור עליון על הקיר ולכן אינו מהווה חלק מהריהוט הכללי בבית ואינו תופס חלל. מזגן עילי הכי טוב עבור חדרים קטנים או לא גדולים מדי, לחימום או קירור מקומי יותר. הוא בנוי בצורה של מזגן מפוצל, כשהמדחס נמצא בחוץ והמעבה בתוך החדר עצמו.  תוכלו למצוא אותו בין המחירים   2000-9000 שקלים, תלוי כמובן בגודלו ובכוחו.

 

4.      מזגן נייד- משרת בעיקר את הנודדים מבית לבית שזקוקים לאפשרות להעביר את המזגן בקלות ממקום למקום. הוא קטן ונוח ברוב המקרים ומגיע גם הוא בשני חלקים.

 

כמובן שאפילו היום ניתן למצוא את המזגן הישן המכונה "מזגן חלון". מזגן זה מגיע כיחידה אחת ולא מפוצלת והוא דורש שבירה של הקיר בתוך הבית.

 

מזגנים מגיעים בשלל סוגים, מינים וצבעים. כדי להתאים את המזגן לביתכם ולצרכים שלכם בצורה הכי טובה, פנו לקבלת ייעוץ בחנות!

מיקי עטיה
מיקי עטיה בן 40 מנכ"ל משרד הפרסום אם סי פבליש, מומחה בעיצוב, בניה וקידום אתרים באינטרנט, עיצוב ביתנים, מיתוג, דפוס דיגיטלי פס רחב ועוד
מיקי עטיה, מנכ"ל משרד הפרסום אם סי פבליש, מומחה בעיצוב, בניה וקידום אתרים באינטרנט, עיצוב ביתנים, מיתוג, דפוס דיגיטלי פס רחב ועוד
אם סי פבליש בע"מ
אינטרנט, הכלי המשמעותי והחזק ביותר בעולם הפרסום ואנו נותנים לו את הכבוד המגיע לו. החל מבניית אתרים קטנים ומרשימים ועד בניית אתרים מורכבים, באמצעות מערכת ניהול דינאמית. כל אתר מקבל התייחסות קפדנית,
האדום 26
כנות
088593218
088593217
קישור לאתר
קניות- מוצרי חשמל
תאריך: 24/2/2011
תגיות:   מזגנים    מזגן    מזגני אלקטרה    מזגני תדיראן   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום קניות- מוצרי חשמל

סוגי מזגנים / מיקי עטיה
יצרנים השונים (?LG אלקטרה? תדיראן? אולי טורנדו?) ומחליטים איך תשלמו או תפרסו את התשלומים, ראשית עליכם לדעת איזה סוגי מזגנים קיימים היום ואיזה אחד יחיד ומיוחד יענה על הדרישות שלכם בצורה הטובה ביותר.
שימוש נכון במכשירי חשמל ביתיים / אודליה משורר
במאמר תינתן הדרכה, איך לעשות שימוש יותר נכון במוצרי חשמל ביתיים כגון: מכונת כביסה, מייבש כביסה ומדיח כלים - כך שיאריכו חיים, וישמרו להרבה יותר זמן.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים