מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

חגיגה של הפעלות

חגיגה של הפעלות

/ עידית ביטון

בימינו הפקת יום הולדת  היא לא רק ממתקים עוגה וליצן, הילדים של היום צריכים אטרקציות ועניין של ממש, היום יש תעשייה שלמה של מפעילים לימי הולדת שישמחו להיענות לכל בקשותכם

ישנם כמה סוגי הפעלות לימי הולדת, אספתי כאן כמה מהבולטים ביותר:

הפעלות ימי הולדת ע"פ תוכנית טלוויזיה

אחד הטרנדים הכי בולטים לאחרונה הוא הפעלות ימי הולדת ברוח תוכניות הטלוויזיה העדכניות ביותר שיש, הפעלות ימי הולדת בסגנון הישרדות הפך להיות מאסט בכל יום הולדת שמכבד את עצמו. אפשר גם למצוא הפעלות יום הולדת בסגנון כוכב נולד או האח הגדול. כך גם המפעילים וגם החוגגים נכנסים ברצינות לתוך המשחקים.

הפעלות ימי הולדת מוזיקליות

אוהבים לתופף על תופים? דרבוקה? הפעלות העוסקות במוזיקה הפכו להיות מאוד מבוקשות בשנים האחרונות, המוזיקה והריקודים משרים אווירה אנרגטית טובה .כך שפעמים רבות הילדים לא רוצים להפסיק לנגן או לרקוד תוך כדי הפעלות ימי הולדת מוזיקליות.

הפעלות ימי הולדת עם חיות

מדובר במגוון הפעלות המיועדות בעיקר לגילאים צעירים יותר, בהן מגיע מפעיל יום הולדת עם חיות, המפעיל מלמד את הילדים לזהות את החיות, את האוכל שהן אוכלות, ומזמין את כולם ללטף אותן.

הפעלות ימי הולדת עם מתנפחים

זוהי חוויה בלתי נשכחת לילדים, ישנם המון סוגים של מתנפחים, יבשים ורטובים , ניתן להשתמש בהם בקלות ובנוחות, כמובן הילדים צריכים השגחה.תפעול המתנפחים הוא מאוד קל כל מה שצריך לעשות הוא לפרוס את המתנפחים ולחבר את המפוח שמגיע עם המתקנים.  המתנפחים יספקו מקור והנאה משותפת  לכל הילדים. ולכם נשאר לקצור את המחמאות על האירוע המוצלח.

עידית ביטון
כותבת מאמרים
כותבת מאמרים
לולי מצחיקולי
רחובות
0777858595
קישור לאתר
תרבות ובידור - המלצות
תאריך: 14/3/2011
תגיות:   אירועים   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום תרבות ובידור - המלצות

חגיגה של הפעלות / עידית ביטון
מאמר בנושא הפעלות ימי הולדת לילדים
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים