מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

זמני עבודה ושכר

זמני עבודה ושכר

/ עלמה דיילות

במסגרת התפתחותו של עולם האירועים וההפקות,החלה דרישה מצד גורמי ההפקה      לשכור את שירותיהן של חברות הדיילות אשר מספקות דיילות בהתאם לדרישות ההפקה. בשל אופי העבודה וארעיותה,זכויותיהן וחובותיהן של דיילות האירועים לא נוסחו כראוי.חברת "עלמה דיילות" שמחה להיות חלוצה בעניין ולנסח מאין "קוד אתי" אשר מתאר את הדרישות שיש מדיילות האירועים ומציג גם את זכויותיהן. הנושא הראשון יעסוק בכל מה שקשור לזמני עבודה,שכר,תנאי תשלום ומינימום שעות.

 

זמני עבודה ושכר

 

1.      על הדיילת להגיע כ- 10 דקות בטרם הזמן שנקבע על מנת להתארגן לתחילת האירוע ולקבל תדריך מסודר בנוגע לתפקידה באירוע ולתחומי אחריותה.

2.      שעות העבודה יימסרו מראש ע"י מנהל תחום הדיילות. עם זאת, ייתכנו מקרים בהם שעות העבודה ישתנו בהתאם לצרכי ההפקה ועל כן  באם דיילת חייבת לסיים בשעה מסוימת עליה לעדכן מראש את מנהל תחום הדיילות.

3.      התשלום בגין משמרת עבודה יהיה על פי מינימום 5 שעות. דהיינו, אם האירוע ארך בין 1-5 שעות, בכל מקרה התשלום יהיה לפי 5 שעות.

4.      שכר העבודה כולל החזר נסיעות לאירועים שמתקיימים בתל אביב וגוש דן. באירועים מרוחקים יותר, יתווסף החזר נסיעות / דלק  או לחילופין תסופק הסעה מאורגנת.

5.      השכר יועבר בהעברה בנקאית לחשבון הבנק מדי 10 לכל חודש. דהיינו, השכר עבור אירועי ינואר ישולם ב- 10.2 וכן הלאה. תלושי המשכורת ישלחו לעובדת בדואר מדי 3 חודשים. באם יהיה צורך בתלוש קודם לכן, ניתן ליצור קשר עם מנהל תחום הדיילות.

 

בהצלחה,

צוות "עלמה דיילות"

עלמה דיילות
עלמה דיילות הוקמה בשנת 2004 והינה חברה צעירה ודינאמית המתמחה במתן שירותי דיילות לאירועים עסקיים, כנסים, אירועי השקה, תערוכות ואירועים פרטיים
עלמה דיילות הוקמה בשנת 2004 והינה חברה צעירה ודינאמית המתמחה במתן שירותי דיילות לאירועים עסקיים, כנסים, אירועי השקה, תערוכות ואירועים פרטיים
עלמה דיילות
עלמה דיילות הוקמה בשנת 2004 והינה חברה צעירה ודינאמית המתמחה במתן שירותי דיילות לאירועים עסקיים, כנסים, אירועי השקה, תערוכות ואירועים פרטיים
רמת גן
קישור לאתר
חוק ומשפט - דיני עבודה
תאריך: 22/3/2011
תגיות:   עלמה דיילות באירועים    


ממומן

מאמרים נוספים בתחום חוק ומשפט - דיני עבודה

זמני עבודה ושכר / עלמה דיילות
במסגרת התפתחותו של עולם האירועים וההפקות,החלה דרישה מצד גורמי ההפקה לשכור את שירותיהן של חברות הדיילות אשר מספקות דיילות בהתאם לדרישות ההפקה. בשל
חוק עבודת נשים / taxteam co.il
חוק עבודת נשים
חוק חופשה שנתית / taxteam co.il
חוק חופשה שנתית
חוק הגנת השכר / taxteam co.il
חוק הגנת השכר
חוק דמי מחלה / taxteam co.il
חוק דמי מחלה
הגדרת עובד במשפט העבודה / taxteam co.il
הגדרת עובד במשפט העבודה
חקלאי זוכה מעבירות אי תשלום שכר מינימום לעובדים זרים / אלי דורון
בית הדין האיזורי לעבודה בנצרת זיכה חקלאי מכפר תבור מעבירות של אי תשלום שכר מינימום לעובדים תאילנדים אשר העסיק.
לשכת תעסוקה / יוסי רובין
המאמר עוסק בסירובים והפניות של לשכת התעסוקה והדרך להתנגד ולהתמודד עם סירוב כאשר התקבל כזה.
המעביד התחלף / עודד ערמוני
סקירה של סוגיית חובותיו של מעביד הרוכש עסק קיים. האם מול העובדים נפתח דף חדש? מה הן חובות המעביד החדש? אילו סוגיות יש לבדוק בטרם רכישת עסק חי? ועוד.
חשבי שכר / שי רוזנשטיין
חשבי שכר הם חלק מכל ארגון קטן או גדול המעניק משכורות לעובדיו ומנהליו. לכן, אתם וודאי מתארים לעצמכם כמה חשוב התפקיד הזה. חשבי שכר אינם מתעסקים רק בעיבוד המשכורות אלא גם בתנאים הסוציאליים של העובד.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים