מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

עורך דין פלילי

היכולת של עורך דין פלילי להשפיע

/ עורך דין

היכולת של עורך דין פלילי להשפיע

מי שכבר מכיר את הנושא הזה, יודע עד כמה זה חשוב לבחור עורך דין פלילי שיודע לעבוד כמו שצריך. השלב שבו אנו צריכים עורך דין פלילי טוב הוא שלב מאוד קריטי בחיינו, משום שאותו עורך דין פלילי צריך להגן עלינו מפני האשמות שבהן אנו מואשמים, ולהציג את הצד שלנו בצורה החיובית ביותר שניתן. בחירת עורך דין פלילי טוב דורשת ממנו להיות בעל מספר תכונות שיכולות לעזור לו לשמור על האינטרס של הלקוח, בכל פעם שיש בכך צורך. עורך דין פלילי טוב אמור להציג את מרשו כמי שלא התכוון לבצע את מה שהוא מואשם בגינו בכוונת תחילה. אירוע פלילי יכול להיות כל דבר, ואם יש את האפשרות לאותו עורך דין פלילי להציג את הלקוח כמי שלא עשה את מה שמאשימים אותו בו, או המניע שלו היה שונה לגמרי, שכן כנראה ומדובר בהגנה עצמית, עורך דין פלילי צריך להציג את העובדות לכל מי שצריך לעשות זאת, כדי שהתמונה תהיה ברורה.

 

עורך דין פלילי טוב צריך להסביר ולשכנע בפרשנות הראיות. כל משפט וכל חקירה מתבססים על ראיות שמוצאים בזירה או מעבר לכך, והמצב הוא לא תמיד פשוט, משום שלא כל ראיה מכתיבה באופן חד משמעי שיש באמת על מה להתבסס. עורך דין פלילי מיומן אמור להציג את הראיות בצורה שבה ללקוח שלו, למרשו, לא יהיה מקום לקבל עליו את האשמה, שכן הראיות לא תמיד יכולות להוכיח זאת.

 

בנוסף לכך, עורך דין פלילי בעל ניסיון מבין גם את רזי ההתנהלות בבית המשפט, וכל עורך דין פלילי חייב להיות בעל כריזמה מינימאלית שאיתה הוא מנהל את התיק ביד רמה. ההתנהלות של משפט לכל עורך דין פלילי צריכה להיות כבר טבעית, שכן לאורך השנים שבהן עורך דין פלילי עורך דין פלילי מתמקצע הוא כבר אמור להכיר ללא שום בעיה את ההליכים הפורמאליים ואת אלו שלא, ואת התמונה הרחבה הוא צריך לראות מכל זווית. ייעוץ של עורך דין פלילי טוב שווה זהב, ואסור לשכוח זאת.

עורך דין
אני עורך דין פלילי
אני עורך דין פלילי
עורך דין פלילי
אני עורך דין פלילי
עורך דין פלילי
עורך דין פלילי
קישור לאתר
חוק ומשפט - פלילי
תאריך: 28/3/2011
תגיות:   עורך דין פלילי   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום חוק ומשפט - פלילי

השפעת רישום פלילי על גיוס בני נוער לצבא / שולמית קהלת-אורן
ל, תיק פלילי פתוח מביא להקפאת תהליך הגיוס לצה"ל עד לסגירתו או לסיום המשפט. שלטונות צה"ל בוחנים כל מועמד לגיוס, בעל רישום פלילי, באופן אישי כאשר ובהתאם לקריטריונים שונים. צה"ל מקבל ממשטרת ישראל מיד
טופס אזהרה קטין וטיפול מותנה (ט.מ.) / שולמית קהלת-אורן
הדוגמא המובהקת לייחודיות עבודת המשטרה עם קטינים הינו הליך טיפול מותנה (ט.מ.) אשר מטרתו חקירת הקטין במשטרה תוך הימנות מקיום רישום פלילי נגדו.
המשפט הפלילי – פסול ככלי ניגוח פוליטי / אברהם פכטר
קולות רבים, מפי פרשנים, מומחים לרגע, פוליטיקאים ובעלי עניין פוליטי, בוחשים בתקשורת ודוחפים לחקירה פלילית בפרשת הנסיעות של ביבי-שרה.
היכולת של עורך דין פלילי להשפיע / עורך דין
עורך דין פלילי מקצועי, והיכולת של עורך דין פלילי להשפיע.
סגירת תיקים בעבירות של תקיפת בן זוג / שולמית קהלת-אורן
כתבי אישום רבים מוגשים נגד גברים אשר מואשמים בתקיפה ובאיומים של בת זוגם – רעייתם או חברתם לחיים. המשטרה, הפרקליטות ובתי המשפט מייחסים חומרה רבה לעבירות אלימות במשפחה (אלמ"ב)
תקיפה הדדית – טענת הפלייה נגד ההחלטה להגיש כתב אישום נגד צד אחד בלבד / שולמית קהלת-אורן
פעמים רבות מתרחש אירוע אלים בו שני הצדדים לוקחים חלק, כלומר – משתמשים באלימות. ישנם מקרים בהם צד אחד מתחיל ודווקא נגד הצד השני ש"רק" הגיב, מוגשת תלונה במשטרה ומוגש כתב אישום.
מהולי-לנד – להולי-שיט / אברהם פכטר
המשטרה סיימה את חקירתה בפרשה הסבוכה והמפותלת הנקראת "פרשת הולילנד" – בניית המפלצת הנדל"נית על רכס הרי ירושלים.
עורך דין פלילי / nir בן יוסף
המאמר עוסק בעורך דין פלילי ותלונות שווא. יש כיום לא מעט תלונות שווא וכל עורך דין פלילי צריך להכיר את האפשרות הזו, שמדובר בתלונת שווא שהוא צריך להיות מודע לה. עורך דין פלילי צריך למצוא את הפתרונות .
העונש הראוי – לנשיא קצב / אברהם פכטר
נשיא שמורשע באונס – לא יאומן כי יסופר. עוד פרשה שישראל לא צריכה להתגאות בה. ככל שמעמדו של איש ציבור גבוה יותר – נפילתו אמנם קשה וכואבת יותר, אך גם אחריותו, כבודו ומעמדו מחייבים יותר.
באילו מקרים מותר לחקור ילד ללא ידיעת ההורה? / שולמית קהלת-אורן
הורים לילדים שנמצאים בגני ילדים ובבתי ספר עליכם לדעת: ילדכם עשויים להיחקר על ידי חוקרי משרד הרווחה או חוקרי משטרת ישראל - ללא ידיעתכם !
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים