מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

וטרינר עד הבית

וטרינר עד הבית

/ תומר ויינגרם

מהו וטרינר נייד "וטרינר עד הבית"?

וטרינר עד הבית הינו שירות אשר התפתח בשנים האחרונות ומאפשר טיפול וטרינרי לחיות המחמד שלכם, בבית הלקוח.

הגעת וטרינר עד הבית מאפשרת לכלב או לחתול להישאר בסביבתו הטבעית והמוכרת, ללא חשיפה לבעלי חיים אחרים הנמצאים במרפאה וטרינרית "רגילה" (ואשר לעיתים חולים במחלה מדבקת). 

כאשר מגיע אליכם וטרינר עד הבית אין צורך להמתין, אין צורך לחפש חניה וכל הטיפול הוטרינרי נעשה בנוחות ביתכם.

כיום, בעלי חיות המחמד בד"כ עסוקים ועובדים עד שעות מאוחרות, מסיבה זו שירותי מרפאה וטרינרית ניידת הבית הם אידיאליים לכל בעלי הכלבים והחתולים אשר עסוקים במרבית שעות היום ומעדיפים לבצע טיפולים וטרינרים (כגון חיסונים או טיפולים וטרינרים מונעים אחרים) בנוחות ביתם, בשעות הערב. 

שירות וטרינר ביקור בית הוא חשוב במיוחד במקרים של חיות מפוחדות אשר כל יציאה מהבית גורמת להם לסטרס רב (כגון חתולים). שירות וטרינר עד הבית אידאלי לגורי כלבים או חתולים אשר ההמלצה הרפואית היא שלא להוציאם מן הבית ולא להביאם במגע עם כלבים או חתולים אחרים עד סיום החיסונים.

במידת הצורך, וטרינר עד הבית מאפשר טיפול במקרים רפואיים מורכבים (כגון פצעי נשיכה). במקרים בהם מאובחנת מחלה הדורשת אשפוז בעל החיים מפונה למרפאה וטרינרית או בית חולים וטרינרי מתאים. במקרים אלו, וטרינר עד הבית משמש כאמבולנס וטרינרי. הוטרינר אשר מגיע לביקור בית מספק טיפול ראשוני ולאחר שיפור וייצוב ראשוני, בעל החיים יפונה למתקן המתאים.  

לסיכום, שירות וטרינר עד הבית הינו פיתרון מושלם לכל בעלי הכלבים והחתולים אשר בריאותן של חיות המחמד חשובה להם ובייחוד לאלו אשר אינם מעוניינים לבזבז את יומם בהמתנה במרפאה וטרינרית.
 
וטרינר עד הבית - מקסימום נוחות, מינימום טרחה!

תומר ויינגרם
בוגר בית הספר לוטרינריה של האוניברסיטה העברית. עובד בבית חולים טרינרי גדול ומייסד "וטרינר נייד - ביקורי בית".
בוגר בית הספר לוטרינריה של האוניברסיטה העברית. עובד בבית החולים הווטרינרי בהרצליה.
בית החולים הוטרינרי הרצליה
בית חולים ומרכז מומחים וטרינרי הפתוח 24/7.
09-957-2267
קישור לאתר
בעלי חיים - וטרינריה
תאריך: 2/4/2011
תגיות:   וטרינר    וטרינר עד הבית    וטרינר ביקור בית    וטרינר נייד    עד הבית   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בעלי חיים - וטרינריה

וטרינר תל אביב / יוסי זנה
ספק כי גידול בעלי החיים במושב, בקיבוץ או בבית עם גינה רחבה מיטיב עם חיית המחמד ומאפשר להם איכות חיים גבוהה. יחד עם זאת, גם מי שבוחר להתגורר בעיר מחזיק לרוב בעלי חיים בשל האהבה הרבה אליהם שאינה קשורה
וטרינרים במודיעין / לילך כהן
של האדם. אבל לא רק הוא זקוק לוטרינר מידיי פעם, אלא גם חיות אחרות. וטרינרים במודיעין ישמחו להעניק לחיות הבית שלכם את הטיפול הדרוש, בעת מחלה או חיסונים שגרתיים. אם אתם צריכים וטרינר, זה המאמר בשבילכם.
סקביאס בכלבים / תומר ויינגרם
סקביאס בכלב הינה מחלה אשר נגרמת ע"י אקרית בשם סרקופטס סקביאס. המחלה מדבקת בין כלבים וגם לאדם. על סימני המחלה והטיפול של הוטרינר בה ניתן לקרוא במאמר.
מחלת קדחת הקרציות בכלבים / תומר ויינגרם
מחלת קדחת הקרציות בכלבים בישראל - מהו גורם המחלה, מהם סימני קדחת קרציות בכלבים?, כיצד ניתן לטפל ולאבחן את המחלה? מהן דרכי מניעת קדחת קרציות בכלבים?
וטרינר עד הבית / תומר ויינגרם
וטרינר עד הבית - שירות מושלם לאנשים עסוקים שבריאות חיית המחמד חשובה להם. ביקור וטרינר עד הבית אידאלי גם לחיות מפוחדות או גורים צעירים ומונע חשיפה למחלות.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים