מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מתנפחים למכירה

מתנפחים למכירה לרשויות ולעיריות

/ משה כהן

מתנפחים למכירה לרשויות מקומיות

 

חברות המתמחות בתחום של מתנפחים למכירה מספקות שירותים למגוון עשיר ביותר של מגזרים באוכלוסייה. המגזר הפרטי, יפנה אל חנויות העוסקות בתחום של מתנפחים למכירה בכדי לרכוש מתקנים מתנפחים אותם יוכלו להציב בחצרות בתיהם.
בתי מלון ומתחמי נופש יפנו אל עסקים העוסקים במתנפחים למכירה בכדי לרכוש מתקנים מתנפחים המיועדים לשעשוע קהל האורחים במתחמים.
מוסדות ומתנ"סים, יוכלו לפנות אל חברות המציעות מתנפחים למכירה בכדי לרכוש מתקנים המתאימים לשימוש הילדים בבתי הספר ובחוגים השונים, ואילו הרשויות המקומיות, פונים אל חברות המציעות מתנפחים למכירה בכדי למקמם באזורים שונים בעיר לרווחת התושבים.

 

במאמר שלפניכם, נבחן אילו סוגים של מתקנים מתנפחים יוכלו הרשויות המקומיות לבחור בכדי להציבם באזורי שונים בעיר לטובות התושבים, וכן נבחן מה הוא הנוהג המקובל בגבייה תשלום כניסה אל מתחמי מתנפחים, כאשר הרשויות רוכשות מתנפחים מחברות המציעות מתנפחים למכירה וברצונם להחזיר את עלויות ההשקעה, או אף להרוויח כספים נוספים אל קופת העירייה.

 

מתנפחים למכירה למתחמים ציבוריים

 

ובכן, כאשר מדובר במתנפחים המיועדים להצבה במתחמים ציבוריים, מדובר למעשה על רכישת מתנפחים אשר מתאפיינים בכושר סיבולת גבוה ביותר, ויכולת מניעת שחיקה לאורך שנים ארוכות של שימוש אינטנסיבי.
הסוגים הפופולאריים ביותר של מתקנים מתנפחים למכירה בחברות המציעות שירות של
מתנפחים למכירה לרשויות המקומיות, הם למעשה מתקני קפיצה, אתגרונים או מגלשות ענק.

 

שלוש סוגים אלו של מתנפחים למכירה הינם המתקנים הפופולאריים והמוכרים ביותר, כאשר היתרון שבבחירה דווקא בסוג זה של מתנפחים למכירה, הוא למעשה לנוכח העובדה דווקא כי אלו סוגים של מתנפחים למכירה אשר השימוש בהם הינו תחרותי או אתגרי, מה שגורם למעשה למצב שבו המשתמשים באותם מתנפחים למכירה מבצעים את השימוש במשך זמן קצר יותר, מה שיוביל להארכת תוחלת החיים של המתקן, וכמובן יאפשר למספר רב יותר של ילדים ליהנות ממנו.

 

המלצתנו היא, לפנות אל חברות המתמחות בתחום מתנפחים למכירה בכדי לקבל ייעוץ אודות המתקנים המתאימים להצבה פומבית וללא תשלום, שכן בכדי למנוע שחיקה והתבלות של המוצר, יהיה על הרשויות לבחור מתנפחים למכירה אשר מיועדים לעמוד בפעילות אינטנסיבית וממושכת, של מספר רב של משתמשים.

משה כהן
משה כהן - בעלים של חברת פנטסיה. בעל תואר ראשון בסטטיסטיקה ואקטואריה ותואר שני במינהל עסקים. ממובילי תחום השעשועים והאטרקציות בישראל.
משה כהן - בעלים של חברת פנטסיה. בעל תואר ראשון בסטטיסטיקה ואקטואריה ותואר שני במינהל עסקים. ממובילי תחום השעשועים והאטרקציות בישראל.
פנטסיה
ייצור, יבוא, השכרה ומכירת מתקנים מתנפחים, אוהלים מתנפחים, מתנפחים לפרסום וקד"מ, אטרקציות לאירועים, ג'ימבורי, מתקני לונה פארק ורב מרחב. הקמת משחקיות ומתחמי שעשועים. חבר באיגוד האטרקציות הישראלי והעולמי
התאנה 274
אחיסמך
0546547169
0579556328
קישור לאתר
תיירות וטיולים - אטרקציות לילדים
תאריך: 5/4/2011
תגיות:   מתנפחים    מתקניםמתנפחים    מתנפחים למכירה    מכירת מתנפחים    ייצור מתנפחים    יצור מתנפחים    מתקנים מתנפחים למכירה    מכירת מתקנים מתנפחים    יצור מתקנים מתנפחים    ייצור מתקנים מתנפחים   


פרסומות

פארק ישראל
היכנסו לאתר פארק ישראל ותמצאו מאות קישורים אטרקטיביים
פארק ישראל
 

ממומן

מאמרים נוספים בתחום תיירות וטיולים - אטרקציות לילדים

מתנפחים למכירה לרשויות ולעיריות / משה כהן
המאמר עוסק בסוגי מתנפחים המתאימים להצבה בפארקים של רשויות ועיריות
קריוקי לאירוע / אורן דגן
את המסיבה של השנה אתם רוצים לעשות באמת מיוחדת? אחת ההפעלות שתופסת קהלים רבים ומגוונים בשנים האחרונות היא קריוקי באירוע. צוות של קריוקי מגיע לביתכם עם כל הציוד הדרוש ועושה לכם את מסיבת הקריוקי של השנה
טיול בר מצווה בסימן יציאת מצרים למשפחה יהודית מברלין / כפיר שורץ
מורה הדרך בניה בלום לקח על עצמו בקייץ הקודם משימה לא קלה. הדרכת משפחה כחלק מטיול בר מצווה. אלא שהטיול החל בקהיר, עבר בהר סיני, בפטרה ובהר נבו שבירדן וכלל אירוע מקסים במתחם עמק דוד שבקיבוץ נתיב הל"ה..
דפי צביעה לחופש / רבקה שמואלי
החופש הגדול הגיע ואיתו גם תופעת השיעמום אצל הילדים שהחופש גדול מידי עבורם. דפי צביעה הינו פתרון נוח כשאתם בבית ורוצים להעסיק את הילדים.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים