מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

חבילות ספורט

חבילות ספורט

/ hayde hayde

חבילות ספורט

 

בשביל להגיד שהכי טוב בבית צריך לפעמים לטוס לחו"ל ולהתרחק מהבית. הבעיה היא שמכורים קשים לספורט לא יכולים לוותר על משחקי השבוע בעיקר כשמדובר בגמר גביע או מונדיאל. במיוחד לאותם חובבי ספורט מושבעים הומצאה ההברקה הבאה: חבילות ספורט. הרעיון שעומד מאחורי חבילות ספורט הוא ללא צל של ספק גאוני – הוא משלב טיול בחו"ל עם משחקים של קבוצות שונות, בליגות שונות, מסוגי ספורט שונים ועוד. כלומר, במקום לטוס לצרפת לטיול רומנטי עם האישה ולפספס את אליפות אירופה אפשר לשלב ולתזמן את החופשה ככה שתוכל (או תוכלי) גם לראות את המשחקים הכי שווים וגם לצאת בסדר עם בין הזוג והילדים. החופשות מתחלקות לפי מספר קריטריונים:

 

חבילות לפי קבוצות: אוהדים מושבעים ישמחו לשמוע על הרעיון של חבילות ספורט לחול לפי קבוצות. כלומר, ניתן להזמין את כרטיסי הטיסה והכרטיסים לכל המשחקים של הקבוצה במהלך אותה תקופה (ניתן גם להזמין רק למשחק אחד) יחד. לרוב גם המלון אותו מזמינים בחבילה לא רחוק מהמשחקים (או מספק הסעה אליהם וחזרה) וכמובן יש בו לא מעט אוהדים נוספים בדיוק כמוכם. לעיתים ישנה בונוסים נוספים שנכללים בחבילות ספורט אלה דוגמת כרטיסים לאירוע של השחקנים, אישור כניסה למאחורי הקלעים ומזכרת של הקבוצה.

 

חבילות לפי ליגות: מי שרוצה לראות את כל המשחקים הטובים באותו טיול יכול לבחור את החודשים בשנה בהם מרוכזים משחקים (לפי סוג המשחק, אזור גיאוגרפי ועוד) וללכת על חבילת ספורט לפני ליגות כאשר לרוב רואים אליפויות אולם בחלק מהמדינות גם לידה ב היא מאוד טובה (לעיתים טובה יותר מליגה א בישראל).

 

חבילות לפי אירועים מרכזיים: אירועים שחייבים להיות בהם הן בשביל להיות שם כשזה קרה והן בשביל שלא יתנהגו אלייך כאילו את "לא שם אז אתה לא קיים". בין האירועים הללו נמנית האולימפיאדה – קיץ או חורף. בנוסף יש כמובן את הסופר בול שכשלא מאוד לראות אם רק בשביל הפרסומות . חשוב מאוד כשאתם מזמינים חבילה כזאת לראות לאיזה משחקים בדיוק הכרטיסים שלכם מקנים לכם כניסה חינם או בתשלום מוזל לעיתים מדובר בכל המשחקים ולעיתים רק חלק.   לחובבי הכדורגל, האירוע הגדול ביותר הוא כמובן המונדיאל. לפני כל מונדיאל ניתן למצוא שלל חבילות מונדיאל באתרי חברות הנסיעות.

hayde hayde
מנקה ארובות בזמני הפנוי. מקצועי האמיתי הוא מנקה מקטרות.
hayde
ירושלים
תיירות וטיולים - המלצות
תאריך: 7/4/2011
תגיות:   חבילות ספורט    חו"ל    טיולים   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום תיירות וטיולים - המלצות

טיסה רומנטית: סרטי הטייסים של כל הזמנים / אביב יועצים
כל אחד מאיתנו אוהב לצאת לבלות עם הילדים, החברים ובני הזוג באולמות הקולנוע, לדמיין שהוא נמצא במהלך טיסה רומנטית או שהוא לומד שיעורי טיסה ממש כמו הדמויות על המסך.
חבילות ספורט / hayde hayde
הרעיון שעומד מאחורי חבילות ספורט הוא ללא צל של ספק גאוני – הוא משלב טיול בחו"ל עם משחקים של קבוצות שונות, בליגות שונות, מסוגי ספורט שונים ועוד.
לאן פניה של התיירות הנכנסת למדינת ישראל? / כפיר שורץ
האם מדינת ישראל תוסיף להיות משווקת ברחבי העולם כ HOLYLAND או שהתפנית קרובה? מגמות בתיירות הנכנסת
Cycling tours in Israel - טיולי אופנים במדינת ישראל / כפיר שורץ
תיירות אופנים תופסת תאוצה בכל רחבי העולם. ישראל אינה נשארת מאחור
תיירות נכנסת וטיולים פרטיים מסוגים שונים - בין תיירות עסקית לטיולים פרטיים / כפיר שורץ
צרכני הטיולים הפרטיים בארץ מתחלקים לכמה סוגיםץ הבחירה בטיול פרטי באה מסיבות שונות, המאמר סוקר בהרחבה
טיולים בגרמנית בישראל, קשיים באיתור מורי דרך בשפה הגרמנית / כפיר שורץ
תיירות נכנסת מגרמניה, אוסטריה ושוויץ העלתה את הביקוש למורי דרך ישראלים דוברי גרמנית. מחסור חמור במדריכים בגרמנית באילת ובשאר חלקי ישראל הפך לנפוץ ויודע
התיירות הנכנסת מגלה את הזמנות הרגע האחרון / כפיר שורץ
לא רק הישראלים מזמינים חופשה ברגע האחרון או בדקה התשעים. תיירים רבים החלו להזמין חופשה בישראל ובסביבתה ממש שעות טרם הגעתם
הזנחת התיירות הנכנסת בישראל - שורת מחדלים / כפיר שורץ
העדר תחבורה ציבורית, סרבול במעברי הגבול, מלונות ללא סטנדרט הפכו לדבר שבשגרה בעוד גורמים משמלתיים נותרים אדישים.
טיול למצרים - טיול לקהיר ולאלכסנדריה, דגשים ורעיונות / כפיר שורץ
מצרים הינה יעד קרוב ואיכותי. מגוון חופים, אתרי מורשת, פירמידות, בתי כנסת עתיקים, נהר הנילוס המפואר, סקרה, ממפיס, לוקסור ועמק המלכים. כיצד נגיע? בטיסה? ביבשה? המאמר מספק מידע, רעיונות ועצות על מצרים
טיול פרטי בארץ - תיירות עסקית ותיירות נכנסת איכותית / כפיר שורץ
לקוח מחו"ל החפץ בטיול פרטי יודע כי יתבקש לשלם יותר. הבחירה בטיול פרטי מסמנת רף גבוה של טיול אליו שואף אותו לקוח עסקי, אורח חשוב מחו"ל או תייר בעל אמצעים. חשוב להיות קשוב לצרכיו ולהגשים את חלומו!!!
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים