מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

תיקשור

תקשור - מאז ועד היום

/ לני נזרי

תקשור – מאז ועד היום

 

למרות שהמילה תקשור בהטייתה זו לא הופיעה במפורש, האמונה בנוכחותם של כוחות מיוחדים קיימת משחר ההיסטוריה. בתקופות מסוימות בהיסטוריה אנשים אלה נחשבו למוקצים ואף נרדפו, ובתקופות אחרות הם תפקדו כמוקד עלייה לרגל לאנשים שסבלו מבעיות רפואיות, בעיות נפשיות ובעיות אחרות שלא נמצא להן פתרון.

דמויות כמו סידהרתה גאוטמה, שהיום מוכר יותר כבודהה – תקשר במשך 45 שנים את תורתו, המוכרת היום כבודהיזם.  בקבלה אנו מכירים את הסיפור על רבי שמעון בר-יוחאי, שתקשר את הזוהר במערה בפקיעין במשך 13 שנה. סיפורים יותר פופוליסטיים נוכחים בחיינו היום ומקבלים הדים, כמו סדרת הספרים "שיחות עם אלוהים" שמתעדת שיחות שהתקיימו בין המחבר, דונאלד וולש, לבין אלוהים.

מה מבין כל הסיפורים של ועל תקשור, בין אם הוא נקרא כך או לא, אכן נכון? זו שאלה שבלתי אפשרי לענות עליה, בעיקר משום שלא מדובר בתחום אמפירי הניתן לבחינה. מדובר בחוויה אישית נטולת סממנים חיצוניים הנותנים לנו כלים לבחון מי דובר אמת ומי שרלטן.

דווקא משום כך, כשמדברים על תקשור, אמונה היא חלק משמעותי. כל השאר הופך אז להיות שולי. הספק בריא ביותר, במיוחד בתחומים שאינם אמפיריים, וכדאי ורצוי לבחון בציציות של כל מי שטוען לבעלות על תקשור או על כל תחום אחר לצורך העניין. כשאתם פונים לעזרת מתקשר השתמשו בחושים שלכם, בתחושת הבטן, והגדירו את העזרה שאתם מחפשים. תקשור הוא רק חלק מהמידע שאנו יכולים לקבל. אין שום מידע שהוא האמת העליונה. אנו יכולים לעשות בחירות ברגע נתון וברגע אחר לשנות אותן. לכן צריך בעיקר להיזהר מאלה הטוענים שהם מתקשרים, ובבד בבד טוענים לאמת העליונה. אם הם מתקשרים באמת, הם כנראה לא היו טוענים לאמת העליונה, כי הם היו הראשונים לקבל את העובדה שאמת כזו היא לא בנמצא.

הטילו ספק! זה חשוב, זה משמעותי וזו פונקציה של חופש. כשיש לכם את החופש להטיל ספק, לשאול שאלות, לא לקבל דברים כמובן מאליו, תקשור הופך להיות עוד משהו, עוד כלי, עוד נתיב לעזרה, אבל לא שום דבר בלעדי. כמו בכל דבר, אל תשימו את כל הביצים בסל אחד. תקשור אמור להיות כלי ולא יותר מזה. הוא לא העמנה לבעיותיכם, הוא לא הפתרון והוא בטח לא מה שיכול לנתב את דרכיכם. אף אחד לא מנתב אתכם מלבד אתם עצמכם, וכל מתקשר איכותי משתמש בכם כדי לעזור לכם להגיע אל עצמכם ולנתב את דרככם באופן שיהיה נאמן למי שאתם. כל דבר אחר אינו אלא נרקיסיזם, אגו מנופח וניסיון שרלטני לסחוט את כספכם ואת הערצתכם.

לני נזרי
אני מטפלת מזה 8 שנים באמצעות תקשור והילינג, בוגרת מסלול הילינג במכללת "מהות" והמרכז להשתלמויות של אוניברסיטת בר אילן.
אני מטפלת מזה 8 שנים באמצעות תקשור והילינג, בוגרת מסלול הילינג במכללת "מהות" והמרכז להשתלמויות של אוניברסיטת בר אילן.
לני נזרי
הטיפולים הניתנים במסגרת המרפאה: ייעוץ זוגי ומשפחתי; ייעוץ לחיפוש זוגיות; ייעוץ בהתמודדויות מקצועיות; הילינג לפגיעות פיזיות ונפשיות – כאבים, מחלות, דיכאון וחרדות, החלמה מניתוחים; ייעוץ לחיזוק והעצמה
תל אביב
050-7969246
קישור לאתר
טיפולים - רפואה משלימה
תאריך: 7/4/2011
תגיות:   תקשור    הילינג   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום טיפולים - רפואה משלימה

טיפולים אלטרנטיביים במודיעין / לילך כהן
המזגן עבד כל הלילה, או אולי המאוורר היה צמוד אליכם. בכל מקרה, הצוואר נתפס בבוקר ועכשיו צריך לנסות לתפקד כשבקושי אפשר להזיז את הראש. שלל מטפלים אלטרנטיביים במודיעין יעזרו לכם לשחרר את הצוואר התפוס.
תת פעילות בלוטת התריס / עדנה שלום
מרגישים עייפים? עלייה מהירה/ איטית במשקל? דיכאון? עצירויות? – זה הזמן לבדוק את תיפקוד בלוטת התריס. הבלוטה הקטנה הזו אחראית על מנגנון שלם של פעילויות בגוף ואל לנו להזניח אותה....
תקשור - מאז ועד היום / לני נזרי
למרות שהמילה תקשור בהטייתה זו לא הופיעה במפורש, האמונה בנוכחותם של כוחות מיוחדים קיימת משחר ההיסטוריה. בתקופות מסוימות בהיסטוריה אנשים אלה נחשבו למוקצים ואף נרדפו, ובתקופות אחרות הם תפקדו כמוקד עלייה
הסוד / פנינה סדרינה
סוד הינו הכוח הפנימי החבוי בנו, הסוד הינו כוח המשיכה, אנו מושכים את כל שנכנס לחיינו, כל מה שנכנס לחיינו אנו המושכים אותו. הכל נמשך אלינו מכוח הדימויים שאנו משמרים במוחנו, מה שאנו חושבים הוא הקובע.
אימון לבריאות ולשינוי באורחות חיים / עדנה שלום
מעותי באורחות חייהם כגון- הפסקת עישון, התמדה בפעילות גופנית, תזונה נבונה ובריאה, ירידה במשקל, לחיות בגוף בריא יותר וטיפול במחלות ובבעיות מהן סובל המתאמן בגישה אלטרנטיבית ושונה מזו היה רגיל במהלך חייו.
שמן עץ התה מאוסטרליה באהבה / ניר חוכיימה
נשים רבים בישראל סובלים ממחלות עור שונות כגון:פטרת בציפורניים בכפות רגליים,גזזת,גירודים בכפות רגליים,פטריות וגנליות,קנדידה אלביקנס,אקזמה,ניתן לפתור מחלות אלה ומחלות אחרות ביעילות רבה עם שמן עץ התה.
עיסוי מקצועי קחו פסק זמן ממסע החיים / ניר חוכיימה
,המצב הכלכלי, העבודה ,התקדמות בחיים,קשיים מנטאלים,מסע החיים מזמן לנו לחץ,מתח,התרוצציות במרוצת הזמן . מרבית האוכלוסיה בישראל חיה במרוץ אחרי הזמן ולא תמיד שמים לב לעצמם,לגופם,ולצרכים החשובים בחיים .
רפואת תדרים / נמרוד בן-איש
רפואת תדרים מתבססת על התפיסה שבאדם פועמים מגוון רב של תדרים, המאפשרים את זרימת החיים בנו ודרכנו. הם הכוח החשמלי שמניע את האיברים בגוף הפיזי, את המחשבות והרצונות בגוף הרגשי והמודעות בגוף הרוח. לכל תדר
טיפול בבעיות קשב וריכוז והיפראקטיביות – ADHD / יוסף רחמים
תופעת קשב וריכוז מתרבה בתקופה זו של חיינו,הגידול בתופעות זו מרובות חלקם קשורות לכך שילדים אינם מסוגלים להתגבר על עומס המידע,רעש,והצורך בהתעסקות עם מספר גורמים מפעילים בו זמנית .
סגולות פרי האסאי / עדנה שלום
וא עשיר באנטיאוקסידנטים , בויטמינים ובמינרלים מהטבע, עשיר בסיבים תזונתיים ועוזר בריפוי והחלמה מקשת נרחבת של מחלות ובעיות ע"י כך שהוא מסלק ומנקה רדיקלים חופשיים מהגוף אשר הורסים את רקמות הגוף שלנו.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים