מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

דלתות כיסה

דלתות כניסה - אומנות בדלתות

/ דני אס
דלתות נפחות עבודת יד
מחפשים דרכים להעניק לבית שלכם את המראה המושלם והיוקרתי עליו חלמתם? רוצים להשרות על האורחים העוברים את מפתן הבית נופך יוקרתי,איכותי ומעוצב? הדרך הטובה ביותר להשרות אווירת יוקרה על תושבי הבית ואורחיו, היא על ידי הטמעת דלתות כניסה מרווחות ואיכותיות. עובדה זו אמנם ידועה זה מכבר, אך לאחרונה הולך וגובר הביקוש לעיצוב אישי של דלתות כניסה, אשר אינן מיוצרות בקווי ייצור תעשייתיים, אלא עוברות תהליך ייצור פרטני אישי על ידי אומנים מתחום הפיסול והציור.
דלתות נפחות עבודת יד, הן דלתות אשר עוברות את תהליך הייצור, מתחילתו ועד סופו, בעבודת ידו האמונה של אומן המתמחה בייצור ובעיצוב של דלתות. לכאורה, ניתן להסיק כי כל פסל או אדם בעל כישורים אומנותיים יוכל לבצע עיצוב ייחודי של דלתות, אך בפועל, נדרשת מיומנות והבנה בתחום הלדתות, בכדי שאלו יוכלו לספק את האיכות והעוצמה הנדרש בכדי לעמוד משך שנים תוך שמירה על איכות הגוונים והחומרים, ועל המראה המושלם.
התאמה של דלתות בעבודת יד לבתים פרטיים
אחד מענפי הבנייה הבולטים בדרישתם לעיצוב על ידי דלתות כניסה בכלל, ולדלתות מעוצבות על ידי אומנות המתמחה בעבודות אומנות בדלתות בפרט, הוא ענף הבתים הפרטיים. בתים פרטיים זוכים לתשומת לב מירבית, ובעיקר כאשר מדובר בבתי יוקרה, בתחום העיצוב על הביטיו השונים. החל מעיצוב אדרכילי מקצועי בחלוקת החלל הפנימי של הבית ושמירה על זרימה נכונה בין המסדרונות והחדרים, וכלה בעיצוב פנים הבית על פרטי פרטיו, לרבות משקופי הדלתות, ארונות המטבח, בחירת הריצוף הנכון לאזורים השונים בביתף ובסופו של דבר, ואם לא בתחילתו, בחירת דלתות כניסה מעוצבות.
ההשלכה של בחירת דלתות מעוצבות ברמת גימור גבוהה על מראה הבית הכללי, היא בלתי ניתנת למדידה, שהרי, לא ניתן לתאר בית פרטי מעוצב לפרטי פרטים, תוך שימוש בפרזולי יוקרה, מרצפות איכות ושאר אביזרים מביתם של גדולי המעצבים, אשר תוטמע בו בסופו של דבר דלת כניסה מקו ייצור מסחרי! על כן, בעלי בתים פרטיים המעוצבים בטוב טעם, מבקשים את שרותיהם של המקצוענים בתחום אומנות בדלתות, בכדי שאלו, ובהתאם להנחיותיו של מעצב הפנים אותו שכרו לעיצוב עבודת העיצוב הכוללת של ביתם, יוכלו לבצע עבורם עיצוב ייחודי של דלתות בעבודת יד, אשר יעניקו לביתם את המראה המושלם והיוקרתי לו ייחלו עם כניסת לתהליך המורכב והארוך של עיצוב בית מקצועי.
דני אס
עוסק בעיצוב בחברת "עיצוב ודלת"
עוסק בעיצוב בחברת "עיצוב ודלת"
עיצוב ודלת
עיצוב ודלת מתמחה בתכנון ועיצוב דלתות כניסה בהתאמה אישית לצרכי הלקוחות
מעגן
קיבוץ מעגן
04-6654810
04-6654810
בנייה ושיפוצים - דלתות
תאריך: 11/7/2010
תגיות:   דלת כניסה     דלתות כניסה     דלתות מעוצבות     דלתות פנים   


פרסומות

דלתות
פורטל דלתות מכיל מידע רב ומאמרים בתחומי דלתות שונים. האתר מלוווה בתמונות.
דלתות
 

ממומן

מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - דלתות

דלתות במודיעין / לילך כהן
ובעיקר נותנות הרגשה נעימה כאשר נכנסים לבית או לחדר בבית, גם אם לפעמים הן יקרות להחריד. אז איך בוחרים דלתות במודיעין, מה העלויות ואיזה עיצובים ישנם? כל התשובות במאמר הבא, שיפתח לכם דלת אל עולם הדלתות.
מי מזיז את הדלת שלי? / gidi didi
ארונות הזזה נפוצים כל כך שכבר כמעט ולא מתקינים ארונות בפתיחה חיצונית. הבתים הולכים וקטנים כדי להצליח לדחוס מספר רב של בתים בתוך תחום מוגבל לבניה. חלוקת החדרים נראית כבלתי אפשרית.
דלתות / פורטל דלת
בעידן של היום- דלת כניסה או דלת פנים, זה כבר לא מה שהיה פעם. דלתות הן כבר הרבה יותר ממוצר פונקציונלי לבית וההתיחסות אליהן היא לרהיט בעל חשיבות מרובה בהשפעת המראה המעוצב של הבית.
דלתות כניסה - אומנות בדלתות / דני אס
והיוקרתי עליו חלמתם? רוצים להשרות על האורחים העוברים את מפתן הבית נופך יוקרתי,איכותי ומעוצב? הדרך הטובה ביותר להשרות אווירת יוקרה על תושבי הבית ואורחיו, היא על ידי הטמעת דלתות כניסה מרווחות ואיכותיות
דלתות כניסה - יצירה אומנותית / דני אס
עיצוב הבית הוא תהליך מורכב, הדורש התערבות מקצועית ומבוסס על טעם אישי. בתהליך עיצוב הבית, אנו נדרשים לבחור בקפידה את האביזרים והפרזולים השונים, ארונות המטבח, הריהוט, סגנון המרצפות צבעי הקירות,ועוד.
בחירת דלת / פורטל דלת
מספר נקודות חשובות בשלב בחירת דלת לפני קנייה
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים