מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מחירי טבעת יהלום

מחירי טבעות יהלום,מחיר טבעת יהלום,מחיר יהלום,כמה עולה יהלום,

/ יעקב פוגל

מחירונים בתעשיית היהלומים

 

רשימת מחירי יהלומים היא פריט חיוני ליהלומנים.

מטרת מאמר זה היא לאתר באופן אובייקטיבי את רשימות המחירים הקיימות בתעשיית היהלומים, ואת היתרונות שכל אחת מהן מאמינה כי יש לה על פני המתחרות.

סדר הצגת רשימות המחירים אקראי לחלוטין ואינו מסמל העדפה כלשהי.

 

 

מחירי היהלומים IDEX Online

 

IDEX Online אוסף נתוני מחירים מהשוק מאז 2001, ומפרסם מידע אודות תמחור יהלומים מאז 2004.

 

שירות מחירי היהלומים של IDEX Online הוא שירות המידע שמוסר מחירים באופן שקוף, אוטומטי ובזמן אמת. במידע לא משתקפת דעתו האינדיווידואלית של אף גורם.

IDEX Online מקבץ אוטומטית מחירים מבוקשים מהשוק מלמעלה מ- 1000 ספקים מרחבי העולם.

 

מה שהמסחר זקוק לו כיום זה כלי תמחור שיכול לעבוד עבור כולם בצינור האספקה – סיטונאים צריכים לשמור על מירווח קנייה-מכירה סביר, וקמעונאים צריכים להאמין שהם מקבלים מידע שקיף וחסר פניות לצורך רכישות היהלומים שהם מבצעים.

 

IDEX Online מפרסם גם אינדקס מחירי יהלומים המבוסס על ניסיון של שמונה שנים בפיקוח אחר שוק היהלומים. מעודכן מדי 30 דקות ומציג את המגמות בשוק הגלובלי.

 

 

רשימת המחירים של PolishedPrices

 

רשימת המחירים שמפרסם האתר היא רשימת מחירי היהלומים המלוטשים שמבוססת על עסקאות ממשיות ממקורות שונים. במילים אחרות, חברות מעבירות ל- PolishedPrices נתוני עסקאות ממשיים שמוזנים למאגר נתוני המחירים.

כל המטרה של PolishedPrices היא לשקף את השוק. לנתוני המחירים של PolishedPrices ממוינים ממרכזי היהלומים העיקריים: הודו, ישראל, ניו יורק ואנטוורפן.

 

לאחרונה יצרה PolishePrices רשימת מחירים שתשמש כאמת מידה, במטרה לספק מבט כללי על תנועת המחירים לאורך שבוע, לצד השוואת מחירים שבועית בין רשימת המחירים הזו לבין רשימת המחירים הממשיים, המוצגת במונחי אחוזים.

 

מטרת PolishedPrices היא לספק מקור מידע מדויק, עצמאי וחסר פניות אשר יכול לשמש את התעשייה וכל צד שלישי מקצועי כגון מוסדות מימון, אנליסטים, ארגוני תקשורת או אלו שמעוניינים ליצור נגזרת פיננסית. אלו שעובדים עבור PolishedPrices לא סוחרים ביהלומי גלם או ביהלומים מלוטשים, ועל כן רשימת המחירים עצמאית.

PolishedPrices לא מעוניינת בשום אופן ליצור רשימה המבוססת על מחירים "מבוקשים" כדי להסתיר באופן מלאכותי את אי היציבות של שוק היהלומים.

 

 

רשימת המחירים של ADL

 

מגזין ADL הבינלאומי הקים לפני עשר שנים את רשימת המחירים של ADL במטרה לפשט נושאים הקשורים במחירי יהלומים לעומת רשימות מחירים אחרות. כיום לרשימת המחירים רשומים כ- 500 מנויים.

אומרים למנויים להוריד אחוז מסויים מהמחיר וזהו המחיר הסופי, ללא שגיאות. זה הופך לברור וקל הרבה יותר כאשר פשוט מחסירים אחוז קבוע מראש. הודות לרשימה המעודכנת תכופות, תכשיטנים יודעים מהו המחיר הסיטונאי המדוייק בשוק בכל רגע נתון.

 

 

רשימת המחירים של רפפורט-

 

מבוססת על קביעת מחירי ביקוש גבוהים בניו יורק שממנה מנכים מחיר מסויים או הנחה ב- % מתחת למחיר מחירון. זה מיועד לסיטונאים בלבד והשימוש בו מסובך מאוד ולא נותן פתרון לצרכנים.על מנת לקבל מחירון זה יש לעשות מינוי שנתי שעלותו כ-900 $ לשנה

 

 

רשימת המחירים של הפדרציה העולמית של בורסת היהלומים

 

לפני זמן לא רב, הודיעה הפדרציה העולמית של בורסות היהלומים (WFDB) כי בכוונתה להציג רשימת מחירים חדשה, אובייקטיבית ושקיפה לחלוטין עבורתעשיית היהלומים הגלובלית. המחירון מבוסס על המחירון של IDEX אותו הצגנו קודם ונקרא Diamonds SRP.

יעקב פוגל
www.fogel-diamonds.co.il -יעקב פוגל – חבר בורסת היהלומים מכירה יבוא ויצוא של יהלומים תכשיטים טבעות אירוסין- יעוץ חינם
www.fogel-diamonds.co.il -יעקב פוגל – חבר בורסת היהלומים מכירה יבוא ויצוא של יהלומים תכשיטים טבעות אירוסין- יעוץ חינם
יעקב פוגל יהלומים
fogel-diamonds.co.il -יעקב פוגל – חבר בורסת היהלומים מכירה יבוא ויצוא של יהלומים תכשיטים טבעות אירוסין- יעוץ חינם טל. 0543978160 03-6130028 [email protected] WWW.FOGEL-DIAMONDS.CO.IL
בורסת היהלומים
רמת גן
03-6130028
קישור לאתר
בית ומשפחה - נישואין וזוגיות
תאריך: 1/5/2011
תגיות:   אירוסין    טבעות אירוסין מחירים    מחירון יהלומים    מחירי יהלומים    כמה עולה טבעת אירוסין    מחירי טבעת אירוסין מחיר    טבעת יהלום מחיר    טבעות אירוסין מחירים    מחיר טבעת אירוסין    מחירי טבעות טבעות יהלום    מחיר טבעת יהלום    מחיר יהלום    כמה עולה יהלום       


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בית ומשפחה - נישואין וזוגיות

תכנון הצעת נישואין / לי באומן
אתה עלול למצוא את עצמך מסתובב ימים או אפילו שבועות אם הטבעת אירוסין בכיס שלך או באחת המגירות, ומתקשה להחליט מתי ואיך בדיוק להציע. הנה כמה עצות עבורך.
תכשיטי יהלומים / LoadSEO SEO
אחד הדברים החשובים בבחירת התכשיטן הוא הניסיון הרב של ביצירה של תכשיטי יהלומים. כיום אפשר למצוא מידע רב באינטרנט על תכשיטנים ורמת ההתמחות המקצועית שלהם.
מחירי טבעות יהלום,מחיר טבעת יהלום,מחיר יהלום,כמה עולה יהלום, / יעקב פוגל
מאמר זה היא לאתר באופן אובייקטיבי את רשימות המחירים הקיימות בתעשיית היהלומים, ואת היתרונות שכל אחת מהן מאמינה כי יש לה על פני המתחרות. סדר הצגת רשימות המחירים אקראי לחלוטין ואינו מסמל העדפה כלשהי.
זרים מתוקים לכלה / LoadSEO SEO
יש חברות שמבינים שלכל כלה יש רצון אישי משלה והיא רוצה להיות הכי מיוחדת. זרים מתוקים לכלה הם כמו זרי כלה רגילים, רק עם טוויסט קטן ומתוק.
בחירת זר כלה / לירון בן נעים
זר כלה חייב להיות מרשים מצד אחד וצנוע מהצד השני. ססגוני ומרהיב מאידך אך אלגנטי ויוקרתי מאידך
מתנות לבני זוג / yael loosh
בחירת מתנה לחבר פעמים רבות דורשת מחשבה רבה. אנו רוצות להעניק לאהובים עלינו את המתנות המיוחדות והמקוריות ביותר שיסבו להן הנאה רבה ויראו את מלוא אהבתנו והערכתינו כלפיהם
בניין הזוגיות / עוזי פלג
המפעילים לחץ ועלולים להביא לקריסתו,זיהוי הכוחות והלחצים ,איתור ותיקון סדקים בזמן,חיזוק מתמיד של הקירות, שימור ההבנות ההדדיות שהיוו בסיס להקמת הבית,חיזוק האמון ההדדי והאמונה, ישמרו את הבית לאורך זמן.
הזוגיות המקודשת / טלי זהר
א זוגיות שבה שני בני הזוג גדלים וצומחים כל הזמן יחד ולחוד. מקום שבו אנו מאפשרים לצד השני את החופש שלו מתוך כבוד הדדי למי שהוא ולמרחב שלו. כל אחד יכול להגיע אליה ולחוות אותה... זוהי זוגיות מקודשת.
IMPATIENS / חיה רבי
סבלנות וסובלנות-כיצד משתלבים עם תמצית באך-IMPATIENS
שייט רומנטי – הדייט האולטימטיבי / רוני מיכאל
הפלגה רומנטית היא הפינוק המושלם: השמים הנפרשים מלוא האופק, המים הכחולים, הרוח הקרירה, האוויר והשקט. רעננו את הזוגיות שלכם עם שייט רומנטי – לכמה שעות או לכמה ימים – ותראו איך האהבה ניצתת מחדש
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים