מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מזון בריא לכלבים

מזון לכלבים- בריא יותר

/ אקסטרה קידום אתרים

מזון לכלבים- בריא יותר

החיות שלנו, כלבים או חתולים זה הדבר הכי יקר לנו נכון? וודאי שכן אנחנו צריכים לשמור על בעלי החיים שלנו, חיות המחמד שלנו הפכו זה מכבר לחלק מהמשפחה שלנו, חשבו הילדים שלכם מספרים סיפורים לכלב שלהם, אתם לאחר יום עבודה קשה מתרפקים על הימצאותו של בעל החיים בבית, חשבו איזה נחמד זה כשיש מישהו שמעניק לך אהבה כאשר אתה חוזר הביתה. זאת אהבה ללא תנאים, כאן אין חשבונות אלא רק אושר אינסופי.

חיות המחמד הופכות להיות חלק מהמשפחה, חשבו אתם נוסעים איתם לטיולים, הם נהנים מהאוכל שלכם, חשבו לפעמים כאשר אתם אוכלים, מכינים למשל בשר על האש לפעמים מתחשק לכם לפנק את בעל החיים שלכם, לפעמים ממש מתחשק לכם שהחתול או הכלב שלכם יהנו ממה שאתם נהנים.

 כן זה מובן אתם רוצים להעניק את הטוב ביותר עבור בעל החיים שלכם, שייהנה גם זה מובן. אבל לפעמים אתם צריכים לזכור לא כל מה שטוב לכם טוב לחתולים שלכם. זה לא פשוט ההבנה הזאת שהחתול או הכלב שלכם לא יכול ליהנות ממה שאתם נהנים. בעצם על ידי ההבנה הזאת אתם מבינים שהכלב או החתול שלכם הוא למעשה לא ממש  חלק מהמשפחה שלכם. ההבנה הזאת אם כן לא פשוטה, לא ממש פשוט להבין שהכלב או החתול שלנו הם חלק מהמשפחה שלנו.

חשוב לדעת שהאוכל שאנחנו נותנים לבעלי החיים שלנו לא ממש טוב עבורם. החתול או הכלב שלכם נהנים אמנם מהאוכל כן אין כמו נקניקייה טובה ומה כדי לרפד את הבטן אבל חשבו אתם בתור הבעלים של החתול שלכם אתם צריכים לדאוג לו. חשוב לדעת האוכל הביתי הוא אוכל טוב הרי זה האוכל שלכם נכון אתם וודאי חושבים לעצמכם מה רע כבר יכול להיות? ובכן האוכל הביתי נועד עבורכם לא עבור הכלב או החתול שלכם. מחקרים הראו כי מזון לכלבים או מזון לבעלי חיים הנמצא בשקיות הוא אוכל טוב יותר עבור בעלי חיים ולא האוכל הביתי שלכם. מדוע מזון לבעלי חיים הוא טוב יותר מאשר אוכל ביתי? האוכל הביתי נמצא מזיק לבעל החיים ופוגע במערכת העיכול שלו, בניגוד למזון לבעלי חיים המכיל תוסף תזונתי, חשבו זה כדאי לכם זה משתלם, בחרו מזון לכלבים המיועד לכלבים שלכם, מזון מכיל תוסף תזונתי. חשבו רגע אתם הבעלים של החיות שלכם אתם אלו שצריכים לקחת אחריות, אתם לא יכולים להשאיר לבעלי החיים שלכם שאריות מזון, כידוע כלבים הם לא ממש בררנים כשזה נוגע למזון, הם הרי אוכלים את השאריות שלהם, בניגוד למזון לכלבים או מזון לחתולים המיועד במיוחד עבורם, כלומר מזון המיועד עבורם מכיל תוסף תזונתי ומתחשב בכמה דברים: בין השאר, גיל בעל החיים, וכמו כן משקל.

 נשאלת השאלה היכן אתם יכולים למצוא מזון לבעלי החיים איכותי? כשמדובר במזון לכלבים או מזון לחתולים כדאי לבחור את המזון הבריא ביותר כיצד תדעו במה לבחור? ובכן התייעצו עם אנשים המבינים בתחום, זה יכול לסייע לכם בקבלת החלטה.

אקסטרה קידום אתרים
חברת קידום אתרים מקצועית
חברת קידום אתרים מקצועית www.seo-extra.co.il
אקסטרה
בית ומשפחה - חיות בית
תאריך: 3/5/2011
תגיות:   מזון לכלבים    מזון לחתולים    מזון לבעלי חיים   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בית ומשפחה - חיות בית

מזון לכלבים- בריא יותר / אקסטרה קידום אתרים
החיות שלנו, כלבים או חתולים זה הדבר הכי יקר לנו נכון? וודאי שכן אנחנו צריכים לשמור על בעלי החיים שלנו, חיות המחמד שלנו הפכו זה מכבר לחלק מהמשפחה שלנו
דמודקוזיס בכלבים – מחלה הנגרמת על ידי אקרית דמודקס (Demodex canis) / תומר ויינגרם
דמודקס הינה אקרית החיה על גבי כלבים ויכולה לגרום למחלה הכוללת התקרחות, קשקשים והפרשות מן העור. על אבחון המחלה והטיפול בה ניתן לקרוא במאמר.
הזברזומה צהובה / יוסי (בוגי) לביא
דג הזברזומה צהובה (Yellow Tang) בולט בצבעו העז ומוסיף חופי לאקווריום המים המלוחים, במאמר זה פרטים על הדג המדהים
אודות הגזע רועה שוויצרי לבן / אבי קוסטה
מאמר המתאר את גזע ה-רועה השוויצרי הלבן הידוע בארץ בשם זאב לבן
משקל יתר בחיות מחמד / אלון דרור
א המחלה הנפוצה ביותר הקשורה בתזונה בקרב חיות המחמד. ככל שגיל חיית המחמד עולה, השמנת היתר נפוצה יותר. השמנת היתר נפוצה יותר בקרב נקבות יותר מאשר בזכרים, היא נפוצה יותר אצל חיות מעוקרות ואו מסורסות.
הדברה כנגד פרעושים וקרציות מה מומלץ מה אסור / דוד לוקשביץ
כל שנה אנו נתקלים במזיקים שונים הפוקדים את ביתנו חדירת קרציות או פרעושים למפתן ביתנו כיצד נתמודד איתם מה כדאי מה מומלץ מספר טיפים אשר יוכלו להועיל
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים