מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

קידום בגוגל

קידום בגוגל: הכרח מודרני

/ אביב יועצים

קידום  בגוגל: הכרח מודרני

 

להיות בעל עסק כיום אינו דבר פשוט. כל כך הרבה מתחרים, כל כך הרבה מוצרים חדשים עולים על המדף יום יום, העולם הוא דינמי ומשתנה מרגע לרגע. הקדמה הטכנולוגית והדינמיות של עולם העסקים הובילה לכך שפרסום הוא היום מפתח להצלחת כל עסק. אמצעיי הפרסום, כמו כל דבר אחר, לא נשארו מאחור וגם הם התקדמו מאוד בחמש עשרה שנים האחרונות- אם פעם בעלי עסק היו מסתפקים בשלט חוצות גדול שיפרסם את שמם ואולי גם בפרסומת ברדיו, היום כמובן פני הדברים השתנו.

המקום הראשון שעל כל בעל עסק לפנות אליו לשם פרסום הוא האינטרנט. האינטרנט הוא מקור הידע הגדול ביותר הקיים היום, יותר מכל ספרייה, אינצליקופדיה או כתב עת. האינטרנט מאגד בתוכו הכל- החל משירותים של בעלי עסק גדולים, ותאגידי ענק וכלה במשחקים, קריאה לצורך מילוי שעות הפנאי וכמובן חדשות.

לצד זרימת האינפורמציה החופשית שניתן למצוא באינטרנט ישנם גם מיליוני גולשים מדי יום המבקרים באתרי האינטרנט מדי יום ביומו. השילוב הזה של מידע ואנשים הוא שהופך את האינטרנט בהיקף ומגוון רחבים כל כך הוא שהופך את האינטרנט לתופעה מדהימה שטרם נראתה כמותה. מבחינת עולם העסקים, המשמעות היא שאין דרך טובה יותר להגיע ללקוחות פוטנציאלים או למימדים גדולים כל כך של פרסום עצמי כמו באמצעות האינטרנט.

אם אנו דנים בנפלאות האינטרנט זה המקום להזכיר את גוגל- המנוע החיפוש הגדול ביותר של האינטרנט. כיום אין מתחרים לגוגל, זהו מנוע חיפוש אדיר שעצם שמו מעיד על גדולתו (המילה גוגל מרמזת על מספר אדיר במתמטיקה). משמעות הפרסום בגוגל היא שאם יש לך אתר באינטרנט אז האתר שלך יופיע בדפי התוצאות של גוגל, בשעה שגולשים מחפשים את סוג השירותים שהעסק שלך  מציע.

 נשמע פשוט...כלל וכלל לא. במילים אחרות קידום האתר שלך באינטרנט ובמנועי החיפוש הראשיים שלו (גוגל)  נכנס לתחום הידוע כיום כתחום קידום אתרים בגוגל.

קידום אתרים בגוגל אינו עניין של מה בכך. זהו תחום הדורש מומחיות ידע וניסיון. זהו תחום הנלמד במכללות יוקרתיות, ושגם לאחר הלמידה הפורמאלית ישנה למידה והתעדכנות אינסופיים במהלך העבודה עצמה. החכמה בתחום זה של קידום בגוגל הוא לדעת לחשוב כמו הגולשים- מה הם המילים בהם ישתמשו כדי להגיע לסוג השירותים שאתה מציע? מה בתוך האתר עצמו יפתה אותם "להיכנס פנימה" ולהמשיך לקרוא את המידע שמופיע באתר שלך?

כמו בכל תחום שיווקי, גם בתחום של קידום  בגוגל  יש דרכים להגדיל את מאגר הלקוחות שלך, דרכים אשר חייבות להישמע לכללי ההתנהגות שמציבים אנשי גוגל, כללים אשר מטרתם להבטיח פרסום הוגן. בכל אלו ועוד אנשים המתמחים בתחום של קידום אתרים בגוגל, בקיאים. מי שמומחה בתחום קידום בגוגל ידע איך להקים לך אתר המשקף את העסק שלך, ואיך להציב אותו לאורך זמן במקום ראשון במנוע החיפוש גוגל. במילים אחרות רייטינג לטווח ארוך, ולא כזה שיצנח באותה מהירות בה עלה. המחירים של קידום אתרים בגוגל משתנים. ישנם חבילות שונים וכדאי לבדוק מספר חברות בטרם מחליטים על חברת קידום אתרים בגוגל.

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
אינטרנט - קידום אתרים
תאריך: 10/5/2011
תגיות:   קידום בגוגל    קידום אתרים בגוגל   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום אינטרנט - קידום אתרים

קידום אתרים בגוגל- זה הזמן הנכון להתחיל להיכנס לתחום, במידה ואתה מתאים / מרטין בוקסדורף
בדרך כלל כאשר כותבים מאמרים על קידום אתרים, מה שניתן לראות זה מדריכים שבאים להסביר איך מקדמים אתר אינטרנט ואיך צריך לבחור חברה לקידום אתרים. הנושא הזה הוא מאוד חשוב. אבל היום אני רוצה לדבר על משהו קצת
קידום אתרים בישראל וקידום אתרים בחו"ל - הבדלים עיקריים / עמי חורי
קידום אתרים באינטרנט הינה עבודה לא פשוטה, עבור מקדמי אתרים רבים בארץ ובחו"ל נדרשת עבודה מאומצת על מנת לקדם אתר ולהגיע לחשיפה מקסימלית בתוצאותיהם של מנועי החיפוש תחת הביטויים הרצויים.
קידום אתרים חינמי בגוגל / אבי קולמן
קידום אתרים בשלושה צעדים חינמיים הכוללים פרסום מאמרים,פרסום קישורים,החלפת קישורים
קידום בגוגל: הכרח מודרני / אביב יועצים
מי שמומחה בתחום קידום בגוגל ידע איך להקים לך אתר המשקף את העסק שלך, ואיך להציב אותו לאורך זמן במקום ראשון במנוע החיפוש גוגל. במילים אחרות רייטינג לטווח ארוך, ולא כזה שיצנח באותה מהירות בה עלה.
קידום אתרים: זה לא פשוט להיות ראשון / אביב יועצים
בניגוד למה שאנשים רבים חושבים קידום בגוגל מתנהל לפי חוקים, יש קודים של עשה ואל תעשה ויש גורמים המפקחים על כל נושא ההתנהלות בגוגל.
קידום בגוגל ותורת המשחקים / אביב יועצים
נדמה שכבר התרגלנו לעניין וקשה לנו לדמיין עולם אחר. נדמה שאנחנו כבר לא זוכרים איך נראה עולם האינטרנט לפני שמנועי החיפוש התפתחו ולפני שגוגל השתלט על השוק. נדמה ששכחנו איך חיינו בעולם שבו אין קידום בגוגל
קידום בגוגל: מה מתאים למה? / אביב יועצים
הטכניקות השונות שבהן נעשה שימוש לצורכי קידום בגוגל הינן בעלות רמות יעילות שונות. אחד הדברים שקובעים את רמת היעילות של הטכניקות השונות היא ההתאמה שלהן לאתר המקודם מצד אחד ולמטרות הקידום מצד שני.
קידום בגוגל: מצא את המטמון / אביב יועצים
כיום, גוגל הוא מנוע החיפוש הנפוץ ביותר בארץ ובעולם, והוא מרכז כ- 60% מכלל החיפושים באינטרנט. לכן- אם בבעלותך אתר אינטרנט, או שאתה מקדם מוצר או שירות מסויימים, חשוב שתדע- "אם אתה לא שם- אתה לא קיים!".
קידום בגוגל: חפשו אותי / אביב יועצים
ישנם מספר רעיונות בסיסיים אשר אם תשכילו להפנים אותם- תוכלו להבין את הרעיון הכללי של קידום בגוגל. נתמקד כעת בשניים מהם: מנועי חיפוש ואסטרטגיות להוצאת קישוריות (לינקים).
קידום אתרים באמצעות פורומים / קרן כהן
קידום אתרים באמצעות פורומים כאשר הוא נעשה באופן מקצועי יכול להוות עוד כלי מצוין לשיווק וקידום אתרים.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים