מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

שילוח בינלאומי לכל מקום

שילוח בינלאומי: להיות בכל מקום

/ אביב יועצים

שילוח בינלאומי: להיות בכל מקום

 

תחום היבוא והייצוא הבינלאומי הוא תחום שפרח מאוד בעשרים וחמש שנים האחרונות. פתיחתה של ישראל החל משנות התשעים למסחר עם מדינות אירופה ואפילו עם ארצות הברית הובילה להופעתן של חברות של שילוח בינלאומי רבות החל משנות התשעים.

גם בשנים האחרונות אנו שומעים על חברה זו או אחרת בתחום של שילוח בינלאומי ורילוקיישן, אשר נפתחת ומציעה שירותים של העברת סחורה באמצעים יבשתיים אווירים או ימיים.

היות ותחום זה של שילוח בינלאומי הוא תחום מורכב המצריך ידע וותק ניסיון ובקיאות בחוקים של מדינות זרות, כמו גם ידע בהתנהלות הפנימית הישראלית בתחום הייבוא והייצוא, לא כל חברה שקמה ומציעה את שירותיה היא למעשה חברה שיכולה לבצע באחריות ורצינות את המוטל עליה. כל יבואן או יצואן עם ניסיון של מספר שונים יודע עד כמה כל העניינים, אשר באחריותה של החברה של שילוח בינלאומי חשובים להצלחתו הכוללת של העסק שלו.

סחורה אשר אינה מגיעה בזמן ליעדה, מפאת עיכוב במכס או אי עמידתה של החברה של שילוח בינלאומי ביעדים הנקבעים מראש, עלולים להוביל לנזקים כספיים גבוהים וקנסות, אשר בסופו של דבר נופלים על כתפיו של בעל העסק. גם במקרים בהם לבעל העסק יש עילה לתבוע את החברה האחראית, קרי החברה של שילוח בינלאומי, ההצלחה המשפטית אינה מובטחת כלל וכלל, והזמן היקר המבזבז בנושא עולה לבעל העסק באנרגיות שהיו צריכות ללכת על הגדלתו של העסק.

כמו כן כל בעל עסק בינלאומי יודע עד כמה חשובים השלבים האחרים הנופלים בתחום של שילוח בינלאומי- תחומים כמו אריזה נכונה, אחסון הבחורה בתנאים נכונים, מילוי הטפסים הנכונים מראש בטרם הסחורה מגיעה ליעדה, ועוד נושאים רבים הקשורים לתחום של שילוח בינלאומי. כל כך מורכב התחום, שיש עליו לא מעט אמנות בינלאומיות ומדי פעם לפעם יש תקנות חדשות היוצאות בנושא (במיוחד בשטחי האיחוד האירופי). כל אחד מהשלבים האלו, הוא שלב שעומד בפני עצמו ובתוך החברה של שילוח בינלאומי יש אדם אחר הפועל עבור כל נושא. חוסר ידע מקצועי  בטיפול באחד השלבים עלולים להוביל לתוצאות הרות אסון.

מכורח המציאות, ידע, בקיאות וניסיון הם מרכיבים אלמנטאריים לביצוע המשימה של העברת סחורה ממדינה למדינה, בהצלחה. חברה של שילוח בינלאומי ללא וותק וניסיון, וללא המלצות מלקוחות מרוצים, היא חברה שלא בטוח שתדע לעמוד במשימה הסבוכה של שיגור סחורה ממקום למקום. ללא הביטחון הזה, שהסחורה שלך תעבור בשלום ממקום למקום בהצלחה מבלי שתתעכב או תפגע בדרך, קשה לך, בעל העסק, לפעול למען שגשוגו של  העסק והמשך צמיחתו.

על כן, בטרם בוחרים חברה של שילוח בינלאומי שעמה תעבוד כל עוד העסק שלך עומד על הרגליים, יש צורך לוודא כי לחברה יש את כל אלו. שאל את עצמך לפני שאתה חותם על הסכם עם החברה שבחרת (ובשום אופן אל תעבוד עם חברות קיקיוניות שפועלות בלי חוזה, גם אם מדובר בשיגור יבשתי)-

כמה שנים החברה של שילוח בינלאומי פועלת?

מי הם לקוחותיה? 

האם יש לה המלצות?

שלוש שאלות קטנות שתשובה חיובית עליהן תוכל לחסוך ממך הרבה עוגמת נפש בהמשך.

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
עסקים - יבוא - יצוא
תאריך: 10/5/2011
תגיות:   שילוח בינלאומי   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - יבוא - יצוא

שליחויות זה הפטנט המוביל / gidi didi
בעולם העסקי השימוש באפשרויות של שליחויות גבוה מאוד. זאת על מנת לוודא שהמשלוח אכן הגיע ליעדו. אתה יכול ליצור קשר עם איש קשר בכל רגע נתון והחבילה שלך אינה נאבדת כמו שעלול לקרות בשירות דואר.
שילוח בינלאומי לעומת הובלה מקומית: ההבדלים / אביב יועצים
חברות העוסקות בהובלות מקומיות הן פעמים רבות חברות קטנות, אשר מעסיקות רק כמה מובילים בודדים ומספר קטן של כלי רכב להובלה. חברות שילוח בינלאומי זה סיפור אחר לגמרי.
שילוח בינלאומי: מה צריך לדעת כדי לבחור נכון / אביב יועצים
האם אתם מעוניינים בשליחת פריטים שונים אל מעבר לים, או במעבר דירה לארץ אחרת? אם התשובה שלכם היא כן, בוודאי התחלתם כבר לחפש אחר חברת שילוח בינלאומי. אבל איך מוצאים?
רילוקיישן: כיצד לבחור חברה טובה / אביב יועצים
רילוקיישן הנה פעילות מסובכת אך נפוצה ביותר בקרב בני האדם מזה זמן רב. לעיתים נדמה כי רילוקיישן הנה משימה ארוכה, קשה ומייאשת עבור אנשים רבים.
רילוקיישן: תשובות לכמה שאלות נפוצות / אביב יועצים
הנה כמה תשובות לשאלות נפוצות שעולות כאשר מדברים על רילוקיישן, שיכולות לעזור לנו לבצע את התהליך בצורה הטובה והפשוטה ביותר.
הובלה ימית: כמה זה עולה? / אביב יועצים
מעבר לשיטת התמחור, באילו עוד גורמים יש להתחשב כדי לדעת מה צפוי להיות המחיר של הובלה ימית? איך נקבע המחיר של ההובלה?
הובלה ימית: מה כדאי להוביל דרך הים? / אביב יועצים
אם אתם מתכננים מעבר לחו"ל, של הדירה או של העסק שלכם, או אם בכוונתכם להעביר משלוח ליעד מסויים בחו"ל, כדאי שתשקלו הובלה ימית על פני אפשרויות הובלה אחרות כגון הובלה אווירית.
שילוח בינלאומי: ידע, ניסיון, שלווה / אביב יועצים
החשיבות הרבה של שילוח בינלאומי אינה נובעת מהצורך בשקט הנפשי שלך- בעל העסק המבקש שירותים אלו, אלא גם מהידע הנרחב הדרוש בתחום.
שילוח בינלאומי: להיות בכל מקום / אביב יועצים
כמה שנים החברה של שילוח בינלאומי פועלת? מי הם לקוחותיה? האם יש לה המלצות? שלוש שאלות קטנות שתשובה חיובית עליהן תוכל לחסוך ממך הרבה עוגמת נפש בהמשך.
הובלה ימית ופשיעה בינלאומית / אביב יועצים
הובלה ימית משמשת כמה וכמה תחומי פשיעה שונים. לצד ההובלות החוקיות שנעשות באמצעות ספינות ישנם גם הרבה מטענים לא חוקיים שמובלים על פני הים ממקום למקום.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים