מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

יועצת זוגיות

יועצת זוגיות

/ כותב מדופלם

יועצת זוגיות

 

בוודאי מצאתם את עצמכם יום אחד שקועים בתוך מערכת זוגית המאיימת להטביע אתכם כמו מערבולת  ובכוחות אחרונים אתם מנסים להינצל ממנה. יועצת זוגיות מנוסה תעזור לכם ,תציל אתכם מהמערבולת ותראה לכם שאפשר גם אחרת.  לפרטים צרו אתנו קשר דרך הלינק המצורף.

 

במהלך שנים של זוגיות שוכחים לפעמים לתת מקום גם לעצמנו, מזניחים את הצד השני ופתאום מרגישים כמו שני אנשים זרים שחיים יחד תחת קורת גג אחד ללא שיתופיות, הבנה, כבוד ואהבה אך לא מבינים למה, מה התפקשש בדרך ולאיפה  נעלמה כל האהבה שהייתה ביניכם.

 

יועצת זוגיות מיומנת תדע לזהות את הניואנסים הקטנים מבלי שאפילו תדברו. בעזרת אינסטינקטים חדים תוכל לזהות מצוקות בשני הצדדים. רוצים לנסות ולתקן דברים? הכול אפשרי "אין דבר העומד בפני הרצון"- גלשו באתר, התרשמו והירשמו.

 

איך היועצת תעזור לכם?

יועצת זוגיות היא דמות שתעזור לכם לראות ולחשוב הרבה מעבר לקופסא הקטנה. לפעמים אנחנו מקובעים ולא מנסים לראות את מי שעומד מהצד השני של המתרס, אנחנו רואים ומתחשבים רק בעצמנו, מה שמוביל לבעיות במערכת הזוגית. היא תנסה לפשר בין בני הזוג ולגרום להם להידבר ביניהם למרות הקצר וההתנתקות.

 

לעיתים מישהו ניטרלי שאינו מהווה צד ביחסים מסתכל על כל צד בנפרד ויודע לעשות את החיבור ביניהם ולהצית שוב את הגחלת שנעלמה לה בתוך הזוגיות. אדם ניטרלי רואה דברים ושומע מה מציק לכל צד, אך הוא אינו שופט אף צד לקולא או לחומרא אלא מנסה לראות כיצד ניתן להביא את בני הזוג לעמק השווה כדי לנסות ולהציל את הזוגיות שלהם.

 

מעוניינים להצית שוב את אש האהבה? הזוגיות במשבר אך אינכם מוכנים לוותר? יועצת זוגית תנסה ביחד אתכם לפתור בעיות וקשיים ותלמד אתכם להכיר שוב אחד את השני.

 

Bizdesign קידום אתרים

כותב מדופלם
ביזנס דיזיין, bizdesign.org.il
כותב על כותבים
עסק
מרכז
092348092384
בית ומשפחה - יעוץ זוגי
תאריך: 21/5/2011
תגיות:   יועצת זוגיות    זוגיות    קשר ונישואין       


ממומן

מאמרים נוספים בתחום בית ומשפחה - יעוץ זוגי

יועצת זוגיות / כותב מדופלם
בוודאי מצאתם את עצמכם יום אחד שקועים בתוך מערכת זוגית המאיימת להטביע אתכם כמו מערבולת ובכוחות אחרונים אתם מנסים להינצל ממנה. יועצת זוגיות מנוסה תעזור לכם ,תציל אתכם מהמערבולת ותראה לכם שאפשר גם אחרת.
טיפול זוגי ביחד או בנפרד / כרמי אומרו
בתהליך טיפול זוגי משפחתי הבעל ימנה את מגרעותיה של אשתו וישכנע אותה כי היא מהווה מרכיב עיקרי בבעיה שמלווה אותם
ייעוץ זוגי – דילמות / כרמי אומרו
ייעוץ זוגי בא לזהות את המקור להתנהגויות שמלוות את האדם בחיי היום יום. יועץ זוגי יברר את אופייה של הדילמה, את הדרך בה היא משפיעה על חייו האישיים
לימודי ייעוץ זוגי במכון פתרונות / כרמי אומרו
כחלק מההתמחות של מכון פתרונות, מכון המנוהל על ידי דוקטור כרמי אומרו ואשתו אליס אומרו, המכון מעביר את הידע הרב בנושא ייעוץ זוגי באמצעות לימודי ייעוץ זוגי באווירה אחרת עם ערך מוסף
לימודי ייעוץ זוגי / כרמי אומרו
לימודי ייעוץ זוגי, למי זה מתאים בעצם? במאמר זה נסקור את תחום לימודי ייעוץ זוגי ונציג בפניכם את תהליכי לימודי ייעוץ זוגי, קהל היעד וכמו כן, ניכן תוכלו לקבל הכשרת לימודי ייעוץ זוגי.
יעוץ זוגי – או טיפול אישי / כרמי אומרו
במהלך יעוץ זוגי הקושי האישי יהפוך לקושי משותף. המטרה בתהליך היא להביא את בעיית החרדה האישית למקום בו בת הזוג מכירה בקושי שלה, מודה בחולשה שלה ומבקשת עזרה.
טיפול זוגי – לאילו מצבים הוא מתאים? / כרמי אומרו
רבים לא יבינו מתי כדאי להגיע ולעבור טיפול זוגי. לעיתים תפיסה ישנה של פעם תאמר להם כי כדי ללכת לתהליך טיפול זוגי, הקשר הזוגי צריך להיות במצב נורא. מצב שאין בו ברירה אלה לקבל טיפול זוגי.
טיפול זוגי – שיטות שונות / כרמי אומרו
טיפול זוגי הינו טיפול פסיכותרפי (ריפוי נפשי) שנועד לסייע לבני זוג לפתור בעיות שונות בחיי הזוגיות. במאמר הבא תוכלו לקרוא על טכניקות טיפול זוגי שנהוגות בישראל.
ייעוץ זוגי בצפון / כרמי אומרו
מחפשים ייעוץ זוגי בצפון אבל לא בטוחים שזה מתאים לכם? וודאי תתפלאו לשמוע שיש מגוון רחב של מכונים וקליניקות המעניקות טיפולי ייעוץ זוגי בצפון על פי גישות שונות ומגוונות
ייעוץ זוגי במרכז – אידיאלי לבעיות בחיי הזוגיות / כרמי אומרו
כמהים למצוא שפה משותפת ולהתמודד עם בעיותיכם? פנו לקבלת ייעוץ זוגי במרכז ותזכו לטיפול מקצועי שיסייע לכם להתמודד עם בעיותיכם וייתן לכם טיפים להתנהלות נכונה במצבי היומיום השונים.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים