מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מוצרי פרסום מתקדמים

מוצרי פרסום מקדמים את העסק

/ אביב יועצים

מוצרי פרסום מקדמים את העסק

 

כל חברה מסחרית המכבדת את עצמה ושואפת להרחיב את מעגל הלקוחות שלה, ועל ידי כך להגדיל את רווחיה הפוטנציאליים, ראוי שתשווק מוצרי פרסום כאמצעי להכרה ציבורית רחבה. מוצרי פרסום יכולים להיות, בעצם, כל דבר, ובלבד שיהיו דבר שימושי ויעיל, והכי חשוב שלוגו החברה יתנוסס עליו ויהיה בולט מאוד לעין.

 

מוצרי פרסום, הנקראים גם מוצרי קידום מכירות, הם בדרך כלל גאדג'טים ומכשירים יומיומיים אשר ייצורם אינו יקר באופן יחסי. מדובר, למשל, על עטים, שמשיות, מחשבוני כיס, מטריות ועוד הרבה דוגמאות. מוצרי פרסום יכולים להיות יעילים ביותר בתור רעיונות למתנות לעובדי החברה לכבוד חגים או ימי הולדת.

 

הרי ידוע לכל כי אחת מדרכי השיווק היעילות ביותר קורית באופן טבעי, כלומר מפה לאוזן. ועל כן, מוצרי פרסום יכולים להיות רעיונות למתנות לא רק לעובדים של החברה, אלא גם רעיונות למתנות ללקוחות פוטנציאליים, לנציגי מקומות שעשויים להצטרך בעתיד את שירותי החברה. מדהים לגלות עד כמה עצם קיומו של מוצר הנושא את לוגו החברה, ולא משנה עד כמה המוצר יומיומי ופשוט, יכול ליצור הכרה נרחבת ולסייע בפרסומה של החברה, וכל זאת בהוצאה כספית מינימלית.

 

חישבו על זה, הרי מכשיר כמו עט לא יכול לעלות יותר מכמה שקלים בודדים לייצור. אז נכון, כאשר חברה מזמינה מוצרי פרסום עם הלוגו שלה היא עושה זאת, כמובן, בכמויות מסחריות, אך כאשר אותה חברה מבצעת קודם לכן הערכה מדוקדקת של הסכום אותו היא יכולה להוציא בעבור מחשבון או עט או שלל רעיונות למתנות אחרות, אין מדובר בהוצאה כבדה מדי. ומעבר לכך, אם המהלך מצליח ואכן גורם לאנשים רבים לדעת על החברה ועל שירותיה, הרי שההוצאה הכספית תוחזר כאשר רווחי החברה יגדלו כתוצאה מכך.

 

במקרים לא מעטים בוחרת חברה לייצר כמות מוצרי פרסום שעולה על כמות העובדים בחברה, במטרה לחלק את אותם מוצרים בכנסים ובמפגשים שונים של בכירי החברה ועובדיה. בדרך זו, יכול כל עובד לקחת אל ביתו יותר ממוצר אחד שכזה, ואותם מוצרים יכולים להיות רעיונות למתנות צנועות לאורחים, קרובים וחברים, ובכך למעשה תצבור החברה עוד הכרה, כשאותו עובד הוא זה שעושה את כל העבודה בשבילה. ובעולם העסקים צבירת הכרה משמעה צבירת לקוחות פוטנציאליים ואפשרות להגדלת הרווחים.

 

אז כן, בסופו של דבר זה מסתכם בכסף, אבל כך הדברים מתנהלים בעולם העסקים. אין חברה שלא שואפת, מעל לכל, להגדיל את רווחיה, ושאף אחד לא יספר לכם אחרת. אך השאלה הגדולה היא מהי הדרך היעילה ביותר לעשות זאת, ומילת המפתח היא פשטות. מדובר בשיטה פשוטה מאוד שעשויה לשכנע אנשים להתעניין בשירותי החברה על ידי הענקת מתנות שימושיות ותו לא. מוצרי פרסום, מעצם היותם מכשירים יומיומיים, יכולים להישאר בבית למשך זמן רב מאוד ובכך למשוך את עיני כל מי שמבקר בבית מבלי שהוא מודע לכך.

 

אז אם אתם בעלי חברה, סביר מאוד להניח שהגלדת הרווחים עומדת בראש מעיינכם, ולכן מן הראוי שתחשבו כבר עכשיו על רעיונות למתנות לעובדיכם לקראת החג הקרוב, ותזמינו מוצרי פרסום שיקדמו את העסק שלכם ויסללו לכם את הדרך לשגשוג ולהצלחה עסקית.

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
עסקים - שיווק ופרסום
תאריך: 22/5/2011
תגיות:   מוצרי פרסום    רעיונות למתנות מקוריות    רעיונות למתנות   


פרסומות

פולדרים ובזול
יש לך עסק? רוצה לשפר את התדמית שלו? שימוש בפולדרים יעשה את העבודה
פולדרים
 

ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - שיווק ופרסום

שילוט במודיעין / לילך כהן
ם עסק חדש, אתם צריכים שילוט שיאמר לעוברים ושבים שהעסק שלכם נמצא במקום. זהו אמצעי הפרסום הזמין ביותר, אם הוא מבוצע נכון. אז איך בוחרים שילוט במודיעין מהם סוגי השלטים הקיימים? כל התשובות במאמר שלפניכם.
כרטיסי ביקור- לא רק לעסקים / מרטין בוקסדורף
נכון, כולנו מכירים את כרטיסי הביקור כעניין עסקי נטו, אך ידעתם שבמדינות אחרות כאשר פוגשים בחורה בבר, נותנים לה כרטיס ביקור?
דפוס חשוב: הזמנות לאירוע / אביב יועצים
בדרך כלל אנו באים במגע עם בית דפוס כחלק מההכנות של אירוע מרגש בחיינו: חתונה, ברית או בריתה, בת מצווה או בר מצווה. באירוע זה אנו רוצים לשלוח הזמנות אישיות ומיוחדות.
דפוס מול אינטרנט / אביב יועצים
עם התפתחות האינטרנט החלו להישמע חששות באשר לעתידם של מוצרי דפוס: הפרסום בדפוס, דפוס העיתונים והספרים, עתיד בית דפוס ועוד. במאמר זה ננסה לבחון האם החששות מוצדקות.
דפוס ומוצריו שכל עצמאי צריך / אביב יועצים
עכשיו אחרי שהקמת את העסק, נרשמת כחוק ושיווקת את עצמך, הלקוחות מתחילים לזרום וכדאי שתפנה לבית דפוס ותדפיס כמה מוצרי דפוס משרדיים.
דפוס: החשיבות של מוצרי דפוס לעסק שלך / אביב יועצים
עולם העסקים נאלץ בשנים האחרונות להתמודד עם המדיה הדיגיטאלית. אך מחוץ לרשת האינטרנטית עדיין ממשיכים העסקים להתבצע בצורה דומה מאד לשיטה הישנה ועדיין יש חשיבות לדברי דפוס הנושאים את שם העסק.
דפוס: הפצת פליירים בדפוס- האם זה עובד? / אביב יועצים
אנשים אולי מקטרים כשדוחפים לידיהם דברי דפוס, אבל האמת היא שאחוז מאד גבוה מהם בוחנים את הפלייר ואת דבר הדפוס, מתוודעים לשם העסק ובודקים האם הפלייר רלוונטי עבורם.
מוצרי קד"מ ככלי למיתוג ולהעצמת המותג בקרב הלקוחות / טקסס מוצרי פרסום ומתנות עם לוגו
מוצרי קידום מכירות ממותגים במותג ופרסום שלכם , הם כלי שיווקי רב עוצמה לחיזוק המותג שלכם ולהעצמת המיצוב העסקי בקרב לקוחתכם במאמר זה נסקור על היתרונות ועל הדרכים להפקת המוצר קד"מ הטוב ביותר
שינויים חריפים בתחומי הדפוס והאלומיניום- האינטרנט מוריד מחירים / מרטין בוקסדורף
הפרסום באינטרנט הוריד את רמות המחירים בכל התחומים הקיימים אצל בעלי מקצוע ובעלי עסקים בכלל. איך נתח הרווחים יורד בגלל האינטרנט
דפוס: מבט מבפנים / אביב יועצים
יש הרבה מעצבי דפוס שעובדים כפרילנסרים בנוסף לעבודתם כשכירים, והם חוו על בשרם מגוון של לקוחות. מעצבים בדרך כלל רואים את עצמם כאומנים, ולכן הם לא יסכימו לכל בקשה של לקוח.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים