מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

חיי משך הפרחים

חנות פרחים: כיצד לשמר את משך חיי הפרחים?

/ אביב יועצים

כיצד לשמר את משך חיי הפרחים?

סוף סוף זה קרה. בעלך זכר את יום הנישואים שלכם, החבר שלך שאיתו את יוצאת כבר שנה וחצי התחיל להיות רומנטי או שהילד שלך החליט להודות לך על ההשקעה והאהבה וקנה לך פרחים ביום האם בחנות פרחים בבת ים. את מסתכלת על הזר היפה, מתמלאת בגאווה ומציגה אותו לראווה במקום מרכזי בבית. אך זר טבעי שנקנה בחנות פרחים בבת ים הוא בעל אורח חיים מוגבל, לצערך, שלא כמו צמחייה מלאכותית שמחזיקה זמן רב. ובכל זאת- ניתן לשמר את הפרחים במצב טוב ולהאריך את משך הפריחה. טיפים מסוג זה תוכלי לקבל בכל חנות פרחים בבת ים אך בכתבה זו בחרנו לרכז אותם עבורך.

למעשה, לצורה שבה תסדרו את הפרחים בבית, יש חשיבות לאורך החיים של הפרחים ולזמן שהם יחזיקו, על כך יספרו לכם בכל חנות פרחים בבת ים.

ניתן לשמר את מצבו של הזר הנרכש בחנות פרחים בבת ים בעזרת הוספת סוכר למים שבתוכם מונח הזר. טיפ אחר הוא לחתוך מעט את הגבעולים של הפרחים. מומלץ לחתוך את הגבעולים בעזרת סכין חדה בצורה אלכסונית. במקרה של חלק מהפרחים, למשל ורדים, כדאי לחתוך את הגבעול תחת מים זורמים. אל תשתמשו במספרים כדי לחתוך את הגבעול, דבר זה עלול לפגוע בגבעול ולהשיג תוצאה הפוכה של נבילה בטרם עת של הפרח. עצה אחרת היא להפריד ניצנים של פרחים שמתחילים לפרוח בכלים נפרדים ובכך להאריך את משך החיים שלהם. מומלץ גם להסיר את העלים בחלק התחתון של הגבעול. פעולה זו תמנע העלאת עובש או זיהום בפרח. לאחר שהנחתם את הפרחים בכד, זכרו להוסיף מים מדי יומיים. אם אתם חוששים מבזבוז מיותר של מים, אולי הגיע הזמן לשקול להחליף קניית פרחים בצמחייה מלאכותית.

יש כאלו שיגידו לכם שאפשר לשמור על אורך החיים של הפרחים על ידי הוספת מטבע נחושת לתחתית הכד. ההיגיון מאחורי העצה הזו הוא שנחושת היא חומר קוטל פטריות טבעית. הבעיה עם התיאוריה הזו היא שלמרות שעובדה זו היא נכונה, הכמות של הנחושת שדולפת למים במהלך שבוע כה מעטה עד שהתרומה של המטבע היא למעשה קטנה מאד. עצה אחרת  שאולי קיבלתם היא להוסיף כדור אספירין למים. ההיגיון מאחורי עצה זו היא שפעולה זו תגביר את החומציות של המים ולכן תפעל כקוטלת חרקים ומזיקים.

גם לאחר שהפרחים נבלו, יש כאלו שרוצים לשמר את הזיכרון. ייבוש פרחים יכול לספק לכם תשובה. יש שמשלבים עלי כותרת של פרחים במגוון מלאכות יד ובכך עוזרים לשמרם. מה יותר מיוחד מלשמור לעד עלה כותרת של הפרח שניתן לך במתנה כמזכרת?

ומנגד, יש כאלו שמעדיפים לבחור בצמחייה מלאכותית כדי שהמתנה שלהם תישאר במשך זמן רב אצל המקבלים אותם. אם בעבר הענקת צמחייה מלאכותית הייתה נתפסת כפחות טובה מאשר הענקת זר פורח ואמיתי, הרי שכיום האיכויות של הצמחייה המלאכותית כל כך טובות שיש רבים שמעדיפים לשלב בביתם צמחייה מלאכותית. צמחייה מלאכותית טובה גם ביחס למשבר המים האחרון וגם לכל אלו שמבקשים לחסוך בכל טיפה. אז אם מקבלי המתנה שלכם הם אנשי איכות הסביבה, אולי כדאי מראש להעניק להם צמחייה מלאכותית.

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
קניות - כללי
תאריך: 1/6/2011
תגיות:   חנות פרחים    צמחיה מלאכותית   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום קניות - כללי

טבעות יהלומים לגבר / LoadSEO SEO
בחירת טבעת יהלומים לגבר היא חוויה מיוחדת. כיום גם נשים קונות טבעות יהלומים לגבר שלהן. מדובר בסמל סטטוס בחברה מאחר ורכישת טבעת יהלומים לגבר אומרת משהו עליך.
חנות פרחים: כיצד לשמר את משך חיי הפרחים? / אביב יועצים
סוף סוף זה קרה. בעלך זכר את יום הנישואים שלכם, החבר שלך שאיתו את יוצאת כבר שנה וחצי התחיל להיות רומנטי או שהילד שלך החליט להודות לך על ההשקעה והאהבה וקנה לך פרחים ביום האם בחנות פרחים בבת ים.
חנות פרחים: כיצד לבחור פרחים לחתונה שלכם? / אביב יועצים
האם חשבתם כבר על פרחים לחתונה שלכם? האם ביררתם בחנות פרחים בבת ים לגבי המבחר המוצע לכם הזוגות המתחתנים? האם תבחרו בפרחים אמיתיים או שאולי תעדיפו לבחור באפשרות של צמחיה מלאכותית?
מתנות לעובדים: עדיף כלום או כמעט? / אביב יועצים
עדיף לקבל מתנות לעובדים שהן מביכות ובלתי אטרקטיביות, או לא לקבל כלום בכלל?
מתנות לעובדים: זה לא הזמן לשכוח / אביב יועצים
החגים הגיעו, יש אווירה חגיגית באוויר, אבל עוד פעם הבוס "שכח" לתת מתנות לעובדים?
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים