מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

לוחות דרושים

דרושים – מדורי דרושים במקומות שונים

/ מרסל ענבר
 
 
דרושים. זוהי מילה אשר הפכה למושג בקרב קהל מחפשי העבודה והמעסיקים.
המושג החל להיות פופולארי כאשר מעסיקים החלו לפרסם מודעות של משרות אשר החלו במילה 'דרושים'.
במהלך השנים עיתונים ואתרי אינטרנט רבים החלו לפרסם משרות תחת קטגוריה הנקראת: 'דרושים'.
 
דרושים - מגוון אפשרויות למציאת משרות
כיום, אם אתם מובטלים או מעוניינים להחליף מקום עבודה, קיימות מגוון אפשרויות אליהן תוכלו לפנות:
·         עיתונים- אם אתם מעוניינים לצפות במודעות דרושים בעיתונים היומיים, דעו כי רוב העיתונים מפרסמים מודעות דרושים פעמיים בשבוע.
מוספי דרושים בעיתונים מחולקים למגוון תחומי משרות וכך אתם יכולים למצוא על פי סדר האלפבית את קטגוריית דרושים המתאימה לכם במהירות וביעילות.
·         אינטרנט- העולם מונע כיום על "גלגלי האינטרנט".
אם בעבר, אנשים התבססו על עיתונים וחומרים כתובים כמקור בלעדי למציאת משרות דרושים חדשות ואינפורמציה בדבר הדרך היעילה ביותר למצוא עבודה, כיום מרבית דורשי העבודה והמעסיקים פונים ישירות לאתרי אינטרנט או למנועי חיפוש על מנת למצוא משרות דרושים חדשות.
היתרון כאן הוא שהאינטרנט זמין במשך כל שעות היממה ומתעדכן באופן שוטף במשרות דרושים חדשות המוצעות לציבור הרחב ע"י מעסיקים פוטנציאליים.
כיום גם ניתן למצוא אתרי אינטרנט בתחום דרושים המחולקים על פי תחומי עניין, דהיינו, אתר אינטרנט המאגד בתוכו משרות דרושים בתחום ההיי טק, אתרי דרושים הפונים לקהל דורשי העבודה בתחום המשרדי מנהלתי ועוד.
·         חברות כוח אדם- חברות אלו הוקמו במטרה לקשר בין מחפשי העבודה למעסיקים.
חברות בהן דרושים עובדים פונות לחברות אלו בבקשה לפרסם משרות דרושים או שאנשי משרד כוח האדם פונים לחברות שונות על מנת לברר האם נפתחה בחברתם משרה זו או אחרת והאם החברה מעוניינת  לאייש את אותה משרה בעובדים חיצוניים מקצועיים, או חסרי ניסיון, ולפרסם מודעת דרושים אצלם. חברת כוח האדם מאגדת את כל משרות הדרושים של אותן החברות ומפרסמת אותן כמודעות דרושים באתר האינטרנט שלהם.
על מנת לזכות בשירותיהם של חברות כוח האדם, תצטרכו להגיע למשרד כדי למלא טפסים בהם אתם מצהירים כי הנכם מעוניינים שיציעו לכם משרות דרושים הקשורות לתחום זה או אחר שבו אתם מעוניינים.
כיום, ניתן לבצע פרוצדורה זו גם באתרי האינטרנט של חברות כוח האדם ולרוב, דורש העבודה מגיע לראיון מקדים רק כאשר נמצאת לו משרת דרושים העונה על דרישותיו והוא עונה על דרישותיה.
ברגע בו משרד כוח האדם ימצא לכם עבודה, אתם תשתייכו לעובדי אותה חברת כוח אדם, דהיינו, המשכורת והתנאים יסופקו לכם על ידי חברת כוח האדם ולא על ידי החברה בה אתם עובדים.
·         חברות השמה- חברות אלו מטרתן לקשר בנכם לבין מעסיקים שונים המחפשים כוח אדם מקצועי לאיוש משרת דרושים זו או אחרת.
חברת ההשמה דואגת לתווך בנכם לבין אותה חברה, להכשרה ולכלים נוספים אשר יקלו עליכם להתקבל לאותה משרת דרושים.
 
דרושים- אתרי דרושים באינטרנט
אתרי דרושים באינטרנט הם המקום אליו פונים רוב דורשי העבודה והמעסיקים המעוניינים לאייש משרות אלו ואחרות. הסיבה העיקרית להצלחתם של אתרי האינטרנט ברורה: האתרים מתעדכנים באופן יומיומי ושוטף במודעות דרושים, הגישה אליהם פשוטה וכל תהליך מציאת העבודה נעשה בצורה מהירה.
כיום, כאשר קיימת כמות כה גדולה של אתרי אינטרנט בתחום דרושים, השאלה הרלוונטית ביותר היא: באיזה אתר לבחור.
התשובה לשאלה זו פשוטה: בחרו באתר אינטרנט בתחום הדרושים בעל ממשק ידידותי למשתמש, בעל מאגר גדול של מודעות דרושים המתעדכנות באופן יומיומי ושוטף.
 
 
דרושים- כי אתם נדרשים לעבודה איכותית שתביא לכם פרנסה וקידום
 
בהצלחה !
 
אודות
Jobsindex הוא פורטל הדרושים של ישראל שבו תוכלו למצוא מנגנון הפצת קורות חיים אמין ומדויק, כלי חיפוש עבודה, מנוע חיפוש משרות ייחודי, פורום דרושים וכן קישורים לאתרי הדרושים המובילים בישראל ומידע נוסף, רב ערך.
www.jobsindex.co.il
 
 
מרסל ענבר
Jobsindex הוא פורטל הדרושים של ישראל שבו תוכלו למצוא מנגנון הפצת קורות חיים אמין ומדויק.
Jobsindex הוא פורטל הדרושים של ישראל שבו תוכלו למצוא מנגנון הפצת קורות חיים אמין ומדויק.
פורטל הדרושים של ישראל - jobsindex
פורטל הדרושים של ישראל שבו תוכלו למצוא מנגנון הפצת קורות חיים אמין ומדויק, כלי חיפוש עבודה, מנוע חיפוש משרות ייחודי, פורום דרושים וכן קישורים ומידע לאתרי הדרושים המובילים בישראל.
גדרה 7א, פתח תקווה
פתח תקווה
052-8803076
עסקים - דרושים
תאריך: 15/7/2010
תגיות:   דרושים    עבודה    חיפוש עבודה    לוח דרושים    דרושים עובדים    הפצת קורות חיים    קורות חיים    דרושים בכירים    סקר שכר    פורטל דרושים    חיפוש עבודה חינם    משרות פנויות    הצעות עבודה    פורום דרושים    פורום מחפשי עבודה    מנוע חיפוש עבודה    מנוע חיפוש משרות    משרות    לוח דרושים באינטרנט    משרות דרושים    דרושים הייטק    סקרי שכר   


פרסומות

משרות
אתר משרות הינו דרך חדשנית למצוא משרות - האתר מקשר ישירות לדפי המשרות ביברות השונות
משרות
 

ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - דרושים

לוחות דרושים עובדים / LoadSEO SEO
אתם לא מרוצים מהעבודה שלכם? מעוניינים למצוא עבודה מאתגרת יותר,שתתאים לכם יותר? היכנסו ללוחות דרושים עובדים באתר ותתחילו בתהליך חיפוש עבודה.
עבודה מועדפת באילת / LoadSEO SEO
עבודה מועדפת באילת היא כדאית משום שמדובר בעיר התיירותית ביותר בישראל, היא מציעה לשוהים בה לתקופות קצרות וארוכות עבודה מועדפת באווירה של חופשה מרגיעה.
כתיבת קורות חיים / דורון שטראוס
טיפים וכללי יסוד בכתיבת קורות חיים מוצלחים.
לא מוצא עבודה ? מה אתה עושה לא נכון / job zone
יפוש עבודה הוא לא עסק פשוט, מרגישים כי אתם מצויים במבוי סתום ? תהליך החיפוש אינו מתקדם לשום מקום ? יש דברים שאפשר לעשות על מנת שתהליך חיפוש עבודה יהיה אפקטיבי יותר בידקו את עצמכם מול נקודות המפתח הבא
איך לעבור ראיון עבודה בהצלחה? / job zone
בראיון עבודה אתם הופכים בעצם ל"אנשי מכירות" כשהמוצר אותו אתם מוכרים הוא כמובן... אתם. תמיד מומלץ להתכונן מראש לראיון עבודה והדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא ללקט חומר על החברה בה אתם מתכוונים לעבוד.
לפניכם שאלות לדוגמא הנפוצות שנשאלות על ידי מראינים / אבי קולמן
איך כדי לענות בצורה יעילה יותר בעת קיום ראיון עבודה ,מכיון שתשובה מלאה בלתי אפשרי למסור מצורפות תשובות חלקיות למתן השראה ,תרגל אותם לבד או בעזרת חבר,קרוב משפחה.
ראיון עבודה – החלק החשוב ביותר בתהליך חיפוש עבודה / מרסל ענבר
ראיון העבודה הוא החלק החשוב ביותר בתהליך חיפוש עבודה. כיצד יש להתכונן לראיון ? מהם שלבי הראיון ? מהן השאלות הקשות הנשאלות במהלך הראיון ? על כל אלה – במאמר הבא.
הכנסה נוספת וכלכלה בזמן מיתון / מואיז אלוש
כלכלה בזמן מיתון דורש תשומת לב מיוחדת משום שזוהי תקופה בה שכירים נאלצים להגיב לדפוסי שוק חריגים כגון ירידה בביקוש או פיטורין. הכנסה נוספת יכולה להוות סוג של בטחון כלכלי בכלכלה בזמן מיתון
דרושים – מדורי דרושים במקומות שונים / מרסל ענבר
מדורי דרושים בעיתונים, אתרי אינטרנט וחברות שונות הם דבר מוכר לכל מחפש עבודה. כיום, כל תהליך חיפוש העבודה הפך להיות פשוט יותר מבעבר, בעקבות קטגוריית דרושים המרכזת את כל המשרות באתר אינטרנט אחד.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים