מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

טיסה רומנטית

טיסה רומנטית: סרטי הטייסים של כל הזמנים

/ אביב יועצים

טיסה רומנטית: סרטי הטייסים של כל הזמנים

 

 

מי לא אוהב את הקולנוע? כל אחד מאיתנו גדל על סרטים שלא ישכח לעולם, אותם סרטים שמילאו את ילדותו בדמיון ובפנטזיה ומלווים אותו גם היום בבגרותו. כל אחד מאיתנו אוהב לצאת לבלות עם הילדים, החברים ובני הזוג באולמות הקולנוע, לדמיין שהוא נמצא במהלך טיסה רומנטית או שהוא לומד שיעורי טיסה ממש כמו הדמויות על המסך.

טייסים היו מאז ומתמיד גיבורים קולנועיים לא פחות מאינדיאנים, פיראטים, אסטרונאוטים ועוד. טייסים שלמדו שיעורי טיסה נתפסים כבעלי מקצוע מעניין שעליו אפשר לבסס סרטים ממש כמו עורכי דין ורופאים. טייס הוא מקצוע נחשק וכל אחד היה רוצה ללמוד שיעורי טיסה או לקחת את בת הזוג שלו לטיסה רומנטית. זו הסיבה שרבים מאיתנו אוהבים כל כך לראות סרטים שטייסים הם הגיבורים הראשיים שלהם.

אז מהם סרטי הטיסה שכולנו לא יכולים לשכוח? במאמר הבא נסקור את הסרטים הבולטים שגרמו גם לנו ללמוד שיעורי טיסה ולחלום על טיסה רומנטית בשמי הארץ או למקומות רחוקים ואקזוטיים.

סרט הטייסים המוכר ביותר של כל הזמנים הוא כנראה "אהבה בשחקים" בכיכובו של האחד והיחיד טום קרוז. הסרט משנת 1986 הוא אחת הסיבות שהובילו לעלייתו של קרוז ככוכב על והוא גרר אחריו מיליוני מעריצות שחלמו לטוס עם קרוז בטיסה רומנטית או לפחות לקבל ממנו כמה שיעורי טיסה.  בסרט טום קרוז הוא טייס קרבי נערץ שלומד שיעורי טיסה בבית ספר לטיסה. במהלך הסרט הוא מתאהב במדריכת הטיסה שלו וחולם בוודאי לקחת אותה לטיסה רומנטית, הרחק מאווירת המלחמה.

סרט טיסה נוסף הזכור לטובה הוא הקומדיה "טיסה נעימה" משנת 1980, סרט שאחריו עקבו גם שני המשכים, מצחיקים לא פחות. עלילת הסרט מתארת מה קורה כאשר כל צוות המטוס נתקף במחלה ולא יכול לתפקד. כאשר הצוות מחפש מישהו במטוס שעבר הכשרה באמצעות שיעורי טיסה, מתגלה טייס קרב לשעבר שלא שכח שיעורי טיסה שלמד במסגרת תפקידו. הטייס מציל את המצב, אבל הדרך רצופה כוונות טובות, הרבה צחוקים וגם כמה שחקניות יפות שגורמות לטיסה המטורפת להפוך גם לטיסה רומנטית. כוכב הסרט הוא לסלי נילסן הזכור לטוב גם מהקומדיה הפרועה "האקדח מת מצחוק". הסרט מוכיח שלמרות ששיעורי טיסה הם עניין לרציניים בלבד, מכל דבר אפשר לעשות קומדיה- אפילו מטיסה.

ואם כבר עסקנו בקומדיה הרי שהסרט הבא בסקירה שלנו גם הוא נועד כדי לעשות צחוק מסרטי הטיסה הרציניים יותר, כאלו שבהם שיעורי טיסה וטיסה רומנטית הם חלק בלתי נפרד מהעלילה. בסרט "לרקוד עם טייסים" צ'ארלי שין צוחק על בן דמותו המקבילה של טום קרוז ומשחק טייס רדוף פחדים ובעיות, שאיכשהו מצליח לנצח במשימה וגם כמובן לזכות בבחורה. שין גם הוא נחשב באותה תקופה חביב הבנות ויש ביניהן כאלו שהיו אפילו מעדיפות אותו על פני טום קרוז בכל הקשור לטיסה רומנטית.

סרטים אלו הובילו רבים לרצות ללמוד שיעורי טיסה. בדמיונם הם ראו את עצמם כמו טום קרוז, לבושים בחליפת טייס לבנה ומזמינים את אהובתם לטיסה רומנטית בשניים. שיעורי טיסה וטיסה רומנטית הופיעו בסרטים נוספים ורבים ומיסדו את הטיסה כחוויה מיוחדת ויוצאת דופן, חוויה שנדמית כלקוחה מסרט קולנוע הוליוודי.

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
תיירות וטיולים - המלצות
תאריך: 5/7/2011
תגיות:   טיסה רומנטית    שיעור טיסה    שיעורי טיסה    טיסה   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום תיירות וטיולים - המלצות

טיסה רומנטית: סרטי הטייסים של כל הזמנים / אביב יועצים
כל אחד מאיתנו אוהב לצאת לבלות עם הילדים, החברים ובני הזוג באולמות הקולנוע, לדמיין שהוא נמצא במהלך טיסה רומנטית או שהוא לומד שיעורי טיסה ממש כמו הדמויות על המסך.
חבילות ספורט / hayde hayde
הרעיון שעומד מאחורי חבילות ספורט הוא ללא צל של ספק גאוני – הוא משלב טיול בחו"ל עם משחקים של קבוצות שונות, בליגות שונות, מסוגי ספורט שונים ועוד.
לאן פניה של התיירות הנכנסת למדינת ישראל? / כפיר שורץ
האם מדינת ישראל תוסיף להיות משווקת ברחבי העולם כ HOLYLAND או שהתפנית קרובה? מגמות בתיירות הנכנסת
Cycling tours in Israel - טיולי אופנים במדינת ישראל / כפיר שורץ
תיירות אופנים תופסת תאוצה בכל רחבי העולם. ישראל אינה נשארת מאחור
תיירות נכנסת וטיולים פרטיים מסוגים שונים - בין תיירות עסקית לטיולים פרטיים / כפיר שורץ
צרכני הטיולים הפרטיים בארץ מתחלקים לכמה סוגיםץ הבחירה בטיול פרטי באה מסיבות שונות, המאמר סוקר בהרחבה
טיולים בגרמנית בישראל, קשיים באיתור מורי דרך בשפה הגרמנית / כפיר שורץ
תיירות נכנסת מגרמניה, אוסטריה ושוויץ העלתה את הביקוש למורי דרך ישראלים דוברי גרמנית. מחסור חמור במדריכים בגרמנית באילת ובשאר חלקי ישראל הפך לנפוץ ויודע
התיירות הנכנסת מגלה את הזמנות הרגע האחרון / כפיר שורץ
לא רק הישראלים מזמינים חופשה ברגע האחרון או בדקה התשעים. תיירים רבים החלו להזמין חופשה בישראל ובסביבתה ממש שעות טרם הגעתם
הזנחת התיירות הנכנסת בישראל - שורת מחדלים / כפיר שורץ
העדר תחבורה ציבורית, סרבול במעברי הגבול, מלונות ללא סטנדרט הפכו לדבר שבשגרה בעוד גורמים משמלתיים נותרים אדישים.
טיול למצרים - טיול לקהיר ולאלכסנדריה, דגשים ורעיונות / כפיר שורץ
מצרים הינה יעד קרוב ואיכותי. מגוון חופים, אתרי מורשת, פירמידות, בתי כנסת עתיקים, נהר הנילוס המפואר, סקרה, ממפיס, לוקסור ועמק המלכים. כיצד נגיע? בטיסה? ביבשה? המאמר מספק מידע, רעיונות ועצות על מצרים
טיול פרטי בארץ - תיירות עסקית ותיירות נכנסת איכותית / כפיר שורץ
לקוח מחו"ל החפץ בטיול פרטי יודע כי יתבקש לשלם יותר. הבחירה בטיול פרטי מסמנת רף גבוה של טיול אליו שואף אותו לקוח עסקי, אורח חשוב מחו"ל או תייר בעל אמצעים. חשוב להיות קשוב לצרכיו ולהגשים את חלומו!!!
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים