מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מה זה GUI

מה זה בכלל GUI ?

/ קרן כהן

מה זה בכלל GUI ?

אחד המושגים הרווחים בעולם הטכנולוגי הוא הGUI שמתאר בעצם את המפגש של המשתמש עם הטכנולוגיה. המושג מתאר בעצם כל מפגש של משתמש עם כל טכנולוגיה החל ממכשירים אלקטרונים ביתיים וכלה בסביבות ממוכנות כמו הרכב שלכם ועוד. המפגש בין האדם למכונה חשוב מאוד לחוויית השימוש של האדם בטכנולוגיה לכן מושקעים משאבים רבים בתחומים רבים על מנת לייצר מפגש איכותי ומהנה שישפר את חווית המשתמש.

בעולם האינטרנט נהוג להשתמש במושג GUI על מנת לתאר את המפגש של המשתמש עם אתרי האינטרנט השונים ועם האפליקציות השונות הנמצאות בשימוש הצרכנים כמו תוכנות שונות וציוד עזר. השאיפה הראשונית של כל העוסקים בתחום היא לייצר GUI איכותי , כלומר לייצר חווית משתמש טובה ואיכותית.

GUI  איכותי

עיצוב ממשק המשתמש באתרי אינטרנט הינו תחום רחב מאוד וקריטי מאוד בכל הקשור לפעילותם של האתרים השונים. חווית הגלישה של המשתמשים השונים ברשת מושפעת באופן ישיר מעיצוב הממשק. בניית אתר מוצלח אשר ייצר תנועה רבה תלויה בראש ובראשונה ביצרת חווית גלישה חיובית אצל המשתמש.

על מנת להנגיש את התכנים שלכם באתר חיוני לעצב ממשק משתמש איכותי אשר יספק חווית גלישה קלה, ברורה ומהנה ויגרום למבקרים באתר שלכם לחזור אליו שוב ושוב. יצירת GUI איכותי יגרום לאתר שלכם להיות נגיש מאוד ויסייע למבקרים השונים ליהנות מחוויית גלישה חיובית.

עיצוב GUI

אם אתם מקימים אתר אינטרנט חדש או משדרגים אתר קיים מומלץ מאוד להקדיש מחשבה רבה למושג ה GUI . אין שום ספק שנקודת ההשקה בין המבקר לאתר קריטית מאוד לגבי המשך הפעילות שלו באתר ולכן גם משמעותית מאוד ביצירת פוטנציאל הרווח שלכם מהאתר.  חווית גלישה טובה תחזיר את המבקרים לאתר שלכם שוב ושוב לכן ההשקעה בהחלט שווה.

לא כל מעצב אתרים בקי בתכנון ובניית ממשקים איכותיים, לכן מומלץ מאוד לפנות לאנשי מקצוע איכותיים אשר יבנו עבורכם ממשק משתמש ברמה גבוהה. יצירת חווית גלישה איכותית, חשובה עד מאוד להצלחות האתר שלכם, לכן שווה להתייעץ עם אנשי המקצוע הטובים ביותר.

GUI

קרן כהן
כהן - מתאמת פרויקטים ב Guru4rent - בית תוכנה בעל ניסיון רב באפיון ופיתוח מערכות אינטרנטיות מורכבות. מתמחה בעיקר בפיתוח אתרים יעודים, בניית אתרים בהתאמה אישית, קהילותWEB 2.0 , פורטלים ועיצוב ממשקי GUI.
כהן - מתאמת פרויקטים ב Guru4rent - בית תוכנה בעל ניסיון רב באפיון ופיתוח מערכות אינטרנטיות מורכבות. מתמחה בעיקר בפיתוח אתרים יעודים, בניית אתרים בהתאמה אישית, קהילותWEB 2.0 , פורטלים ועיצוב ממשקי GUI.
גורו 4 רנט
מתאמת פרויקטים ב Guru4rent - בית תוכנה בעל ניסיון רב באפיון ופיתוח מערכות אינטרנטיות מורכבות. מתמחה בעיקר בפיתוח אתרים יעודים, בניית אתרים בהתאמה אישית, קהילותWEB 2.0 , פורטלים ועיצוב ממשקי קהילותWEB
נתניה
קישור לאתר
אינטרנט - עיצוב אתרים
תאריך: 17/7/2011
תגיות:   אינטרנט    בניית אתרים    פיתוח אתרים    GUI    ממשק משתמש   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום אינטרנט - עיצוב אתרים

מה זה בכלל GUI ? / קרן כהן
אחד המושגים הרווחים בעולם הטכנולוגי הוא הGUI שמתאר בעצם את המפגש של המשתמש עם הטכנולוגיה. המושג מתאר בעצם כל מפגש של משתמש עם כל טכנולוגיה החל ממכשירים אלקטרונים ביתיים וכלה בסביבות ממוכנות כמו הרכב
עיצוב אתרים: כמה עובדות מעניינות / אביב יועצים
עיצוב אתרים בגרסתו המודרנית הומצא, פחות או יותר, באוניברסיטת מסצ'וסטס לטכנולוגיה: בתחילת שנות ה-90 אדם בשם טים ברנרס- לי עשה היסטוריה: ביסוס רשת האינטרנט כרשת שהציבור יכול להשתמש בה.
עיצוב אתרים לבתי עסק: שאלות ותשובות / אביב יועצים
בעזרת עיצוב אתרים מוצלח שיבנה אתר מושקע תוכלו להגיע לאלפי ואפילו מאות אלפי אנשים, שלא היו מגיעים אליכם ללא האתר. שנית, הלקוחות יכולים לסקור את המוצרים שלכם או השירותים שאתם מציעים- בצורה נוחה ואישית.
עיצוב אתרים: כמה נקודות חשובות / אביב יועצים
עיצוב אתרים נוגע יותר לבניית אסטרטגייה מאשר ליצירת גרפיקה מנצנצת או סיסמאות פרסום קליטות. הדבר החשוב ביותר לגבי עיצוב אתרים הוא להבין מהן המטרות שהאתר צריך להשיג, ואיך אפשר להגיע אליהן.
תבניות וורדפרס מקצועיות - מעל ל-60 עיצובים מוכנים במחיר בדיחה / משה שמואלוב
אם הגעתם לפה כנראה שאתם יודעים מהי מערכת וורדפרס ואין צורך בהסברים מיותרים. רק נדגיש שזו אחת המערכות הפופולאריות בעולם להקמת בלוגים בפרט ואתרים בכלל.
עיצוב אתרים – מקצוע רציני? / אביב יועצים
כשאנשים שואלים אותך במה אתה עוסק, ואתה עונה להם – עיצוב אתרים, הם לא ממש יודעים מה לענות.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים