מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

מודעות אבל

שינוי הרגלי צריכה - מודעות אבל

/ א. שני
שינוי הרגלי צריכה – מודעות אבל  
בעשור באחרון מרבים  לדבר על חשיבה מחוץ לקופסה, חשיבה אחרת, שינוי בהרגלי צריכה, בדקנו וחקרנו את ההרגל הייחודי הישראלי להנציח  ולהזכיר את היקירים שנפטרו , במודעות אבל בעיתונות היומית.
 ראשית מצאנו שהמנהג הזה של, מודעות אבל, בעיתונות היומית, הוא ייחודי לארץ ישראל, ואינו בנמצא במדינות אחרות. בוודאי שלא בהיקפים הללו.
רוב הישראלים רוכשים את מודעות האבל דרך שרותי כוכבית כאילו ואחרים, דרכם מעבירים את הפרטים והנתונים, אלו מיצרים עבורך מודעת אבל לפי הנתונים שסוכמו, ומעבירים את הנתונים אליך בפקס על מנת שתבצע הגהה, ותאשר את המודעה. המודעה המתוקנת עוברת הגהה נוספת על לגמר מושלם של המודעה לפי הצרכים והנתונים. מנקודה זו המודעה מועברת לעיתון הרצוי לפרסום.
ב- EEVEL.COM   , פיתחנו טכנולוגיה חדשה וקלה, ביצוע מודעת האבל נעשה ישירות על מסך המחשב, באופן קל ופשוט. ההגהה הינה מול המסך במיידי והמודעה יורדת לדפוס, בקליק. כל התהליך מהיר נקי וקל, קיימת גם אפשרות להעביר את המודעה בפקס או במייל, לבן משפחה אח/אחות להגהה ותאום נוספים.
ניתן לעצב מודעה באתר באופן עצמאי, מתוך בלוק של משפטי ונוסחי מפתח מקובלים, או מתוך גלריה של מודעות אבל לבחירתך. הכל במחשבה להקל על האבלים ולסייע להם לעבור את רגעי הצער  בקלות יחסית.
בגליה נמצאים מגוון של מודעות בניהם, מודעות אזכרה,  מודעות השתתפות בצער, ומודעות בגדלים ונוסחים שונים ,למודעות אבל. התשלום מבוצע בעזרת כרטיס אשראי והאתר מאובטח לחלוטין.  האתר מאפשר בשלב זה פרסום בעיתונים מעריב, ידיעות אחרונות, ועיתון הארץ. המחירים הינם מחירי המערכת.
באתר  EEVEL.COM , ניתן לבצע ללא תשלום מודעות אבל לתליה ברחוב, בכניסה לבית, ובשכונה. גם זה מנהג ייחודי לארץ ישראל וגם לו ניתן פתרון יפה חכם וקל. את המודעות הללו ניתן להדפיס במספר גדלים לפי הצרכים של האבלים. ההדפסה במדפסת הביתית.
מודעות רחוב ,היו בעבר מבוצעות על ידי בתי דפוס קטנים, עלו לא מעט כסף ודרשו זמן התעסקות וריצה על ידי האבלים, תהליך זה נחסך לחלוטין בעזרת התוכנה החדשה.
 
 
השימוש באתר נעשה רחב יותר עם הזמן, הרגלי הצריכה משתנים לאט, אך עם  הזמן הישראלים יגלו את היתרונות של האתר החברותי הזה.
היתרונות של האתר הינם בזמן יצירת המודעה, במגוון המודעות הגדלים והדוגמאות הקיימות במדור גלריה,  הגהה מלאה ומדויקת על ידי כל בני המשפחה מול מסכי המחשב הביתי, יכולת הדפסת מודעת רחוב במדפסת הביתית.
 
 
א. שני
פיתוח אתר אינטרנט לקבלת מודעות אבל בעיתונים
פיתוח אתר אינטרנט לקבלת מודעות אבל בעיתונים
eevel-com
אתר אינטרנט להעברת מודעות אבל לעיתון, עיצוב הגהה וקנית המדיה בעיתון במהלך אחד
תל-אביב
אינטרנט - אתרים מומלצים
תאריך: 20/7/2010
תגיות:   מודעות אבל    מודעת אבל    מודעת אזכרה    מודעת השתתפות בצער    עיצוב מודעת אבל    בקלות מודעת אבל   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום אינטרנט - אתרים מומלצים

סרטים לצפייה ישירה / דניאל דורון
מידע על סרטים לצפייה ישירה אוהבים סרטים לצפייה ישירה? הכנסו לעדכון.
הגימלים הצבאיים / מיסטר גימל
כל חייל מגיע לשלב בו הוא רוצה לנוח קצת בבית. מה עושים? נהיים חולים. אז איך החיילים היום מוציאים גימלים?
שיטות המסחר בישראל מה עדיף? / ניר עיני
בשוק הישראלי קיימות מגוון שיטות מכירה כמו : מכירה אישית , תן מחיר , מכרז , מכרזים , מכירה קבוצתית הסברים : עם התפתחות האינטרנט ניתנה דחיפה רבה לניצול אמצעי זה להעברת מסרים ותכנים, כדי לקשר
הדיל היומי / סיון טל
הפיתוי גדול 50% הנחה האותיות הקטנות לא כל כך קטנות...
לוחות מודעות אולפרי כזירה לפרסום מודעות / אבי קולמן
השימוש בלוחות מודעות ברשת גודל במהלך השנים ומתרחב למודעות דרושים בחינם ,פרסום יד שניה,רכבים למכירה,דירות,נכסים ועוד
שינוי הרגלי צריכה - מודעות אבל / א. שני
היום ניתן באתר eevel.com להעביר מיידית מודעת אבל לעיתון. לעצב לבד את המודעה בכילים מתקדמים, לבצע הגהה, ולשלוח לידיעות הארץ ומעריב. מיידי ללא שגיאות
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים