מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

שידרוג אתר

לשדרג את האתר שלכם

/ קרן כהן

לשדרג  את האתר שלכם

במידה ויש לכם אתר אינטרנט פעיל או שאת מתעתדים להקים אתר בזמן הקרוב חשוב מאוד לתכנן את ההקמה בקפידה ולדון באלמנטים השונים בצורה מעמיקה. שימושיות באתר אינטרנט היא אחד התחומים החשובים ביותר וחובה להשקיע משאבים רבים בתכנון המכלול על מנת להגיע לתוצאות טובות.

שימושיות באתר אינטרנט כוללת את כל הסוגיות העולות מנקודת ההשקה של האדם עם הטכנולוגיה. במקרה של אתר אינטרנט, נקודת ההשקה בין המשתמש לאתר היא ממשק המשתמש האחראי על המפגש בין המבקר באתר לתכנים והאפשרויות השונות באתר. על מנת לצור חווית גלשה איכותית ומהנה יש לתכנן את ממשק המשתמש בצורה קפדנית ומושקעת.

אין כמו בעלי ניסיון

על מנת להגביר שימושיות באתר אינטרנט יש להביא בחשבון את האופי הייחודי שלו ואת המטרות שלכם. במידה והאתר נבנה למטרות רווח , יש לסוגיות שימושיות באתר אינטרנט משקל רב מאוד ביצירת פוטנציאל רווח נאות. על מנת להגביר את הרווח באתר אינטרנט יש להביא מבקרים רבים, ולדאוג שישתמשו באתר בדרך מסוימת שתסייע לכם להגביר את הרווחיות.

שימושיות באתר אינטרנט תלויה בראש ובראשונה בממשק המשתמש. עיצוב נכון של האתר בנוי על ממשק משתמש עדכני ואיכותי שמאפשר חווית גלישה ייחודית ומהנה. על מנת לשמור על אחוז גבוהה של מבקרים חוזרים ולהגביר את זמן השהייה שלהם באתר, מומלץ לעצב ממשק משתמש עדכני ואיכותי שישפר את חווית הגלישה ויעצים את חווית הביקור באתר שלכם.

מעבר לתוכן

תוכן איכותי הינו אחד מהיסודות החשובים ביותר לאתר אינטרנט. חשוב מאוד להשקיע מאמצים רבים ומשאבים נכבדים על מנת להביא תוכן איכותי ועדכני לאתר. סוגיית שימוש באתר אינטרנט עוסקת בנגישות של התוכן למשתמש. גם אם השקעתם משאבים רבים ביצירת תוכן איכותי, לא תהיה לכך כל השפעה על הרווחיות של האתר, במידה והתוכן אינו נגיש לגמרי למבקרים.

על מנת להגיע לרמה גבוהה של שימושיות באתר אינטרנט מומלץ להיעזר בשירותים מקצועיים של חברה איכותית בעלת ניסיון בפרויקטים דומים. עיצוב ממשק משתמש איכותי ויצירת חווית גלישה מהנה עשויים להגדיל את רווחיות האתר שלכם בצורה דרסטית לכן שווה להשקיע משאבים רבים בנושא.

שימושיות באתר אינטרנט

קרן כהן
כהן - מתאמת פרויקטים ב Guru4rent - בית תוכנה בעל ניסיון רב באפיון ופיתוח מערכות אינטרנטיות מורכבות. מתמחה בעיקר בפיתוח אתרים יעודים, בניית אתרים בהתאמה אישית, קהילותWEB 2.0 , פורטלים ועיצוב ממשקי GUI.
כהן - מתאמת פרויקטים ב Guru4rent - בית תוכנה בעל ניסיון רב באפיון ופיתוח מערכות אינטרנטיות מורכבות. מתמחה בעיקר בפיתוח אתרים יעודים, בניית אתרים בהתאמה אישית, קהילותWEB 2.0 , פורטלים ועיצוב ממשקי GUI.
גורו 4 רנט
מתאמת פרויקטים ב Guru4rent - בית תוכנה בעל ניסיון רב באפיון ופיתוח מערכות אינטרנטיות מורכבות. מתמחה בעיקר בפיתוח אתרים יעודים, בניית אתרים בהתאמה אישית, קהילותWEB 2.0 , פורטלים ועיצוב ממשקי קהילותWEB
נתניה
קישור לאתר
אינטרנט - בניית אתרים
תאריך: 17/7/2011
תגיות:   אינטרנט    בניית אתרים    פיתוח אתרים    GUI    ממשק משתמש   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום אינטרנט - בניית אתרים

לשדרג את האתר שלכם / קרן כהן
במידה ויש לכם אתר אינטרנט פעיל או שאת מתעתדים להקים אתר בזמן הקרוב חשוב מאוד לתכנן את ההקמה בקפידה ולדון באלמנטים השונים בצורה מעמיקה. שימושיות באתר אינטרנט היא אחד התחומים החשובים ביותר וחובה להשקיע
בניית אתר באמצעות מערכות ניהול תוכן. / קרן כהן
אין זה משנה איזה אתר החלטת לבנות, כל האתרים שישנם נתמכים על ידי מערכת ניהול תוכן. בחירת עיצוב אתרים יכולה לעשות על ידי כמה דרכים כמו למשל: גרפיקאי שמתמחה בבנייה מסוג בניית אתר.
בניית אתרים תדמיתיים – לגרום לעסק שלך להצליח / קרן כהן
ישנם ארבעה שלבים עיקריים שהופכים בניית אתר לאתר מצליח והם: התאמת האתר והתאמת מערכת ניהול האתר למנועי החיפוש השונים ובעיקר למנוע החיפוש העיקרי גוגל, עיצוב האתר על ידי טובי מעצבי האתרים, בניית אתר על פי
האם שם האתר שלך מוגן ? / קרן כהן
אם יש לכם אתר אינטרנט בעל שם ייחודי אשר רכשתם מאחת החברות המתמחות ברישום דומיינים חשוב מאוד לזכור לעדכן את הרישום לפני שיפקע התוקף והשם יהיה חשוף להשתלטות מצד גורמים מתחרים. שם אתר חשוף פעמים רבות לר
קידום אתרים במנועי חיפוש – מילים במילים / לילך כהן
כיום, כשיש בערך שני מיליארד אתרי אינטרנט ומספרם הולך ועולה בקצב מסחרר, יהיה מדויק יותר לומר: "אם הם יצליחו למצוא את האתר, אולי הם יכנסו אליו לרגע".
בניית אתר תדמית לעסק / דקל כהן
אתר אינטרנט תדמית לעסק, האם זה כדאי ? למה להשקיע אנרגיות וזמן על אתר והאם זה בסופו של דבר משתלם?
איפיון אתרים בעת פיתוח ייעודי / קרן כהן
תהליך איפיון אתר הוא התהליך הבסיסי עליו מושתת כל אתר באינטרנט ובמיוחד אתרים אשר דורש פיתוחים ייעודיים אשר תפורים ללקוח ( Custom Made ). בעת תהליך איפיון האתר נגדיר את מטרות האתר, ננתח את קהל היעד שלו
מיני אתרים - מה תפקידם ואיך לבנות אותם? / קרן כהן
אין גבול לשינויים והחידושים ברשת האינטרנט. זה התחיל מאתרי תדמית קטנים, המשיך באתרי סחר אלקטרוני שמנהלים מכירות מוצרים אונליין, עבר לפלטפורמות תוכן גולשים באמצעות אתרי בלוגים , משם לבניית רשתות חברתיות
הקמה ובניית אתרי אינטרנט / תומר עזרא
בניית אתר אינטרנט משמש להצגת מידע ראשוני אודות פעילות העסק, מוצרים או שירותים אותם מציע העסק, אופי העסק, היסטוריה של העסק ועוד.
עיצות לבניית אתר אינטרנט טוב / תומר עזרא
המעצבים מציעים ללקוח מספר דוגמאות לבחירה. לפעמים הלקוח בוחר מספר רכיבים מהדוגמאות המוצעות ולאחר מכן מאשר את הדגם הסופי של העיצוב.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים