מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

אתר מוגן

האם שם האתר שלך מוגן ?

/ קרן כהן

האם שם האתר שלך מוגן ?

אם יש לכם אתר אינטרנט בעל שם ייחודי  אשר רכשתם מאחת החברות המתמחות ברישום דומיינים חשוב מאוד לזכור לעדכן את הרישום לפני שיפקע התוקף והשם יהיה חשוף להשתלטות מצד גורמים מתחרים. שם אתר חשוף פעמים רבות לרישום מצד גורמים מתחרים אשר מנצלים חלון הזדמנויות להשתלט על שם אתר הנמצא בשימוש.

בדרך כלל ניתן לרשום שם אתר דרך חברות רישום דומיינים אשר מציעות מסלולים שונים לרישום שם אתר. חשוב מאוד לבחור שם אתר המתאים לייעוד האתר שלכם ושייתן לכם יתרון על פני המתחרים שלכם. שם אתר מתאים יכול להעניק לכם יתרון משמעותי על המתחרים שלכם לכן חשוב מאוד לבחור שם אתר מתאים.

שם אתר מתאים – יתרון גדול על פני המתחרים שלכם

כאמור חשוב מאוד לבחור שם אתר אשר יספק לכם יתרון על פני המתחרים. שם אתר כזה יהיה בדרך כלל מושג או צירוף אותיות בעל קשר ישיר למילות החיפוש הפופולאריות בנושא האתר שלכם. שם אתר טוב הינו בדרך כלל בעל צליל קליט ומשמעות מעניינת הקשורה ישירות לנושא האתר שאתם מעוניינים להריץ.

אמנם אתר זקוק למשתנים רבים נוספים ואיכויות שונות על מנת צבור תנועה ופופולאריות אך אין ספק – שם אתר טוב יכול לקדם מאוד את האתר שלכם. לאחר שבחרתם שם אתר עליכם לבדוק את הזמינות שלו ברשת. שמות רבים תפוסים, לכן אין אפשרות לרשום אותם כשם האתר שלכם.

לא לשכוח לחדש

חברות הדומיינים מציעות כאמור מסלולים שונים לרישום דומיינים. רוב המסלולים דורשים רישום שם אתר מחדש כל תקופה נקובה המופיעה בהכם התשלום הראשוני. חיוני מאוד לוודא את המועד לחידוש שם האתר, ולזכור בצע את החידוש במועד הנכון. איחור בחידוש הרישום עלול לגרום לאובדן שם האתר שלכם.

שם אתר איכותי שווה כסף רב לגורמים שונים המעוניינים להפעיל אתר הקשור ישירות לשם האתר שלכם. לכן שווה לרשום את שם האתר לתקופה ארוכה ולוודא את חידוש השם במועד הנקוב. חשוב מאוד להיות ערים למועד החידוש וכך לשמור את שם האתר בבעלותכם.

קרן כהן
כהן - מתאמת פרויקטים ב Guru4rent - בית תוכנה בעל ניסיון רב באפיון ופיתוח מערכות אינטרנטיות מורכבות. מתמחה בעיקר בפיתוח אתרים יעודים, בניית אתרים בהתאמה אישית, קהילותWEB 2.0 , פורטלים ועיצוב ממשקי GUI.
כהן - מתאמת פרויקטים ב Guru4rent - בית תוכנה בעל ניסיון רב באפיון ופיתוח מערכות אינטרנטיות מורכבות. מתמחה בעיקר בפיתוח אתרים יעודים, בניית אתרים בהתאמה אישית, קהילותWEB 2.0 , פורטלים ועיצוב ממשקי GUI.
גורו 4 רנט
מתאמת פרויקטים ב Guru4rent - בית תוכנה בעל ניסיון רב באפיון ופיתוח מערכות אינטרנטיות מורכבות. מתמחה בעיקר בפיתוח אתרים יעודים, בניית אתרים בהתאמה אישית, קהילותWEB 2.0 , פורטלים ועיצוב ממשקי קהילותWEB
נתניה
קישור לאתר
אינטרנט - בניית אתרים
תאריך: 17/7/2011
תגיות:   אינטרנט    בניית אתרים    פיתוח אתרים    אתר תדמיתי    אתרים תדמיתיים    עסקים    W3C    דומיין    דומיינים   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום אינטרנט - בניית אתרים

לשדרג את האתר שלכם / קרן כהן
במידה ויש לכם אתר אינטרנט פעיל או שאת מתעתדים להקים אתר בזמן הקרוב חשוב מאוד לתכנן את ההקמה בקפידה ולדון באלמנטים השונים בצורה מעמיקה. שימושיות באתר אינטרנט היא אחד התחומים החשובים ביותר וחובה להשקיע
בניית אתר באמצעות מערכות ניהול תוכן. / קרן כהן
אין זה משנה איזה אתר החלטת לבנות, כל האתרים שישנם נתמכים על ידי מערכת ניהול תוכן. בחירת עיצוב אתרים יכולה לעשות על ידי כמה דרכים כמו למשל: גרפיקאי שמתמחה בבנייה מסוג בניית אתר.
בניית אתרים תדמיתיים – לגרום לעסק שלך להצליח / קרן כהן
ישנם ארבעה שלבים עיקריים שהופכים בניית אתר לאתר מצליח והם: התאמת האתר והתאמת מערכת ניהול האתר למנועי החיפוש השונים ובעיקר למנוע החיפוש העיקרי גוגל, עיצוב האתר על ידי טובי מעצבי האתרים, בניית אתר על פי
האם שם האתר שלך מוגן ? / קרן כהן
אם יש לכם אתר אינטרנט בעל שם ייחודי אשר רכשתם מאחת החברות המתמחות ברישום דומיינים חשוב מאוד לזכור לעדכן את הרישום לפני שיפקע התוקף והשם יהיה חשוף להשתלטות מצד גורמים מתחרים. שם אתר חשוף פעמים רבות לר
קידום אתרים במנועי חיפוש – מילים במילים / לילך כהן
כיום, כשיש בערך שני מיליארד אתרי אינטרנט ומספרם הולך ועולה בקצב מסחרר, יהיה מדויק יותר לומר: "אם הם יצליחו למצוא את האתר, אולי הם יכנסו אליו לרגע".
בניית אתר תדמית לעסק / דקל כהן
אתר אינטרנט תדמית לעסק, האם זה כדאי ? למה להשקיע אנרגיות וזמן על אתר והאם זה בסופו של דבר משתלם?
איפיון אתרים בעת פיתוח ייעודי / קרן כהן
תהליך איפיון אתר הוא התהליך הבסיסי עליו מושתת כל אתר באינטרנט ובמיוחד אתרים אשר דורש פיתוחים ייעודיים אשר תפורים ללקוח ( Custom Made ). בעת תהליך איפיון האתר נגדיר את מטרות האתר, ננתח את קהל היעד שלו
מיני אתרים - מה תפקידם ואיך לבנות אותם? / קרן כהן
אין גבול לשינויים והחידושים ברשת האינטרנט. זה התחיל מאתרי תדמית קטנים, המשיך באתרי סחר אלקטרוני שמנהלים מכירות מוצרים אונליין, עבר לפלטפורמות תוכן גולשים באמצעות אתרי בלוגים , משם לבניית רשתות חברתיות
הקמה ובניית אתרי אינטרנט / תומר עזרא
בניית אתר אינטרנט משמש להצגת מידע ראשוני אודות פעילות העסק, מוצרים או שירותים אותם מציע העסק, אופי העסק, היסטוריה של העסק ועוד.
עיצות לבניית אתר אינטרנט טוב / תומר עזרא
המעצבים מציעים ללקוח מספר דוגמאות לבחירה. לפעמים הלקוח בוחר מספר רכיבים מהדוגמאות המוצעות ולאחר מכן מאשר את הדגם הסופי של העיצוב.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים