מאמר - האתר הראשי להפצת מאמרים וקידום מקצועי
כניסה למערכת כותבי מאמרים כתיבת מאמר חיפוש מאמר מאמרים
 
 
 

שילוח בינלאומי מדריך

שילוח בינלאומי: מה צריך לדעת כדי לבחור נכון

/ אביב יועצים

שילוח בינלאומי: מה צריך לדעת כדי לבחור נכון

 

האם אתם מעוניינים בשליחת פריטים שונים אל מעבר לים, או במעבר דירה לארץ אחרת? אם התשובה שלכם היא כן, בוודאי התחלתם כבר לחפש אחר חברת שילוח בינלאומי. אבל, האם ידעתם שלא כל חברת שילוח בינלאומי יכולה לספק לכם סוגים שונים של שירותי שילוח בינלאומי אשר אתם עשויים להזדקק להם כאשר אתם עוברים למדינה אחרת או שולחים חבילה גדולה לצד השני של העולם. חברות שילוח בינלאומי מסויימות הנן מקצועיות מאוד בתחום השירות שהן מעניקות, אך ישנן גם חברות רבות אשר אתם עשויים למצוא כלא מתאימים לצרכיכם. הנושא החשוב הוא שעליכם לדעת מה באמת עליכם לעשות כדי להגיע להחלטות הנכונות לגבי בחירת חברת שילוח בינלאומי. הנה כמה נקודות חשובות שכדאי לכם מאוד לשקול כאשר אתם בוחרים חברת שילוח בינלאומי:

1. כאשר אתם מעוניינים במעבר דירה לחו"ל, חשוב לבחור חברת שילוח בינלאומי שיכולה לספק לכם שילוח של הרכב שלכם לארץ החדשה. העברת הרכב שלכם לארץ החדשה ביחד אם תכולת הבית שלכם הנה בהחלט משימה חשובה ולא פשוטה. ואם הרכב שאתם מעבירים לארץ החדשה הוא יקר במיוחד או חדש, המשימה אפילו מסובכת יותר, ובעיקר- עלולה לגרום לכם ללחץ וחרדה. עליכם לבחור חברת שילוח בינלאומי שיכולה להגן על הרכב שלכם מפני שריטות, פגיעה בגלגלים וכדומה. לרוב, סוג זה של פגיעות כמו שריטות או שריטות נסתרות הוא נפוץ למדי במהלך שילוח בינלאומי, וחשוב שהחברה שאתם בוחרים תדע כיצד למנוע זאת.

2. שימו לב לכך שאתם בוחרים חברת שילוח בינלאומי אשר מספקת לכם פתרונות שילוח שאתם יכולים להרשות לעצמכם. עלות השילוח היא תמיד אחד ממרכיבי המפתח אשר יכול לגרום לכם להחליט בעד או נגד שימוש בחברת שילוח בינלאומי מסויימת. לדוגמה, אם אתם עורכים שילוח בינלאומי לרכב שלכם, עליכם לבדק גם מה עלות אחסונו של הרכב על האניה- במידה והיא לא כלולה במחיר הבסיסי. מומלץ להכין מראש תקציב שאותו אתם מוכנים ויכולים להקדיש לנושא של שילוח בינלאומי, ולדבוק בו.

3. חברת שילוח בינלאומי צריכה להיות חברה אמינה שניתן לסמוך עליה. חברה לא מקצועית עלולה לגרום נזק רב למטען שלכם. קיים אפילו סיכוי שחברות לא אמינות מסוג זה יאבדו את המטען שלכם או ישברו את הפריטים העדינים שבתוכו- מבלי לקחת על כך אחריות. לכן, מומלץ מאוד שתערכו סקר שוק ותשוו בין השירותים והפתרונות השונים המוצעים על ידי חברות שילוח בינלאומי שונות, בטרם תקבלו את החלטתכם הסופית לגבי החברה אשר את שירותיה תשכרו בסופו של דבר.

4. כאשר אתם עורכים סקר שוק, בדקו האם החברה גובה תשלום נוסף עבור איסוף המטען מביתכם והבאתו עד פתח הבית בייעדו. כאשר אתם חותמים על חוזה עם חברת שילוח בינלאומי, יש לוודא שהחברה אכן מכלילה את השירות הזה במסמך שנחתם, כדי שלא יגבה עליו תשלום נוסף בעתיד. שוחחו עם החברה על הנושא הזה באופן מפורט ככל האפשר, כדי לשלול את הספק הקל שבקלים לגבי חיובים נוספים שעלולים לצוץ אחרי יציאת המטען לדרכו.

עקבו אחר הנקודות שנכתבו כאן, ותוכלו לשכור חברת שילוח בינלאומי שתוכל לענות על כל צרכיכם ודרישותיכם, בצורה חלקה ובטוחה.

אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
עסקים - יבוא - יצוא
תאריך: 24/7/2011
תגיות:   שילוח בינלאומי   


ממומן

מאמרים נוספים בתחום עסקים - יבוא - יצוא

שליחויות זה הפטנט המוביל / gidi didi
בעולם העסקי השימוש באפשרויות של שליחויות גבוה מאוד. זאת על מנת לוודא שהמשלוח אכן הגיע ליעדו. אתה יכול ליצור קשר עם איש קשר בכל רגע נתון והחבילה שלך אינה נאבדת כמו שעלול לקרות בשירות דואר.
שילוח בינלאומי לעומת הובלה מקומית: ההבדלים / אביב יועצים
חברות העוסקות בהובלות מקומיות הן פעמים רבות חברות קטנות, אשר מעסיקות רק כמה מובילים בודדים ומספר קטן של כלי רכב להובלה. חברות שילוח בינלאומי זה סיפור אחר לגמרי.
שילוח בינלאומי: מה צריך לדעת כדי לבחור נכון / אביב יועצים
האם אתם מעוניינים בשליחת פריטים שונים אל מעבר לים, או במעבר דירה לארץ אחרת? אם התשובה שלכם היא כן, בוודאי התחלתם כבר לחפש אחר חברת שילוח בינלאומי. אבל איך מוצאים?
רילוקיישן: כיצד לבחור חברה טובה / אביב יועצים
רילוקיישן הנה פעילות מסובכת אך נפוצה ביותר בקרב בני האדם מזה זמן רב. לעיתים נדמה כי רילוקיישן הנה משימה ארוכה, קשה ומייאשת עבור אנשים רבים.
רילוקיישן: תשובות לכמה שאלות נפוצות / אביב יועצים
הנה כמה תשובות לשאלות נפוצות שעולות כאשר מדברים על רילוקיישן, שיכולות לעזור לנו לבצע את התהליך בצורה הטובה והפשוטה ביותר.
הובלה ימית: כמה זה עולה? / אביב יועצים
מעבר לשיטת התמחור, באילו עוד גורמים יש להתחשב כדי לדעת מה צפוי להיות המחיר של הובלה ימית? איך נקבע המחיר של ההובלה?
הובלה ימית: מה כדאי להוביל דרך הים? / אביב יועצים
אם אתם מתכננים מעבר לחו"ל, של הדירה או של העסק שלכם, או אם בכוונתכם להעביר משלוח ליעד מסויים בחו"ל, כדאי שתשקלו הובלה ימית על פני אפשרויות הובלה אחרות כגון הובלה אווירית.
שילוח בינלאומי: ידע, ניסיון, שלווה / אביב יועצים
החשיבות הרבה של שילוח בינלאומי אינה נובעת מהצורך בשקט הנפשי שלך- בעל העסק המבקש שירותים אלו, אלא גם מהידע הנרחב הדרוש בתחום.
שילוח בינלאומי: להיות בכל מקום / אביב יועצים
כמה שנים החברה של שילוח בינלאומי פועלת? מי הם לקוחותיה? האם יש לה המלצות? שלוש שאלות קטנות שתשובה חיובית עליהן תוכל לחסוך ממך הרבה עוגמת נפש בהמשך.
הובלה ימית ופשיעה בינלאומית / אביב יועצים
הובלה ימית משמשת כמה וכמה תחומי פשיעה שונים. לצד ההובלות החוקיות שנעשות באמצעות ספינות ישנם גם הרבה מטענים לא חוקיים שמובלים על פני הים ממקום למקום.
מאמרים תפריט ראשי
שאלות ותשובות
יתרונות
אודות
הסבר
צור קשר
 
 
 
אודות | צור קשר | מפת האתר | אינדקס אתרים | sitemap | סניפים